Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze podstawowa wersja gry i tak zapewni duzo swietnych questow/dialogow/historii, wciagajacy jak bagno swiat i mase dobrej zabawy.

 

Jezeli chodzi o rozbudowywanie gry zgadzam sie z Najtmerem, ze istnieje duze prawdopodobienstwo ze bedzie tak samo jak z GTA5 - mega duzo dodatkowych mozliwosci online, a nic dla singla. To nie powod zeby hejtowac gre, raczej plakac nad realiami branzy w 2018.

Odnośnik do komentarza

Ale to powód by płakać, bo nie dorzucą hooya wartych DLCków do prawdopodobnie najbardziej rozbudowanego sandboxa ever?
Singiel pewnie starczy na około 60h zabawy, więc po co jeszcze jakieś dodatki? W przypadku God of War wszyscy się jarali, że dostaniemy grę kompletną, bez żadnych Season Passów, DLC itp, a tutaj nagle źle, bo R* nie robi singlowych dodatków? Skąd ta podwójna moralność?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

30h fabuła +30h wbijanie 100% no ale możesz podesłać jakieś sugestie R* co mają dodać po pewnie masz multum pomysłów

 

nie znam wiekszego sposobu na marnowanie czasu niz podsylanie pomyslow rockstar.

 

a faktycznie mam, dobry pomysl jak zamknac rozdzial ONLINE z LS, kierujacy sie w strone najbardziej niewykorzystanej miejscowki na calej mapie, no ale wiesz, gdzie mi tam do swietnych pomyslow z latajacymi smieciarkami i  spychaniu sie autkami z dachu wiezowca 

 

a Pan Bredny oczywiscie juz robi swoje sliskie uniki, bo dla niego zabawa to pewnie 60 godzin w kreatorze postaci :bye:

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.08.2018 o 19:43, Wredny napisał:

Ale to powód by płakać, bo nie dorzucą hooya wartych DLCków do prawdopodobnie najbardziej rozbudowanego sandboxa ever?
Singiel pewnie starczy na około 60h zabawy, więc po co jeszcze jakieś dodatki? W przypadku God of War wszyscy się jarali, że dostaniemy grę kompletną, bez żadnych Season Passów, DLC itp, a tutaj nagle źle, bo R* nie robi singlowych dodatków? Skąd ta podwójna moralność?

RDR: Undead Nightmare było hooya warte? Nie wiem, nie grałem, pytam zwyczajnie.

Nie uczestniczyłem w jaraniu się GoWem, więc ciężko mi się odnieść do tego pytania. Nie wiem do kogo jest skierowane.

 

Wiadomo, że w dupie mam jakieś czapki, skórki dla konia czy lepsze buty, ale mocno liczę że RDR2 będzie mesjaszem, więc bardzo bym chciał DLC w stylu czegoś takiego jak było do Wiedźmina 3. Niestety obawiam się, patrząc na to co się dzieje z GTA5, że nacisk będzie raczej na rozwijanie multi, niż jakieś treściwe i mięsiste dodatkowe historie do singla.

 

Odnośnik do komentarza

xd xd xd choćby sam Clint Eastwood plotkował, że brał udział w nagrywaniu głosów czy mocapa do dodatku singlowego to nie uwierzę

 

imo oczywiste, żeby odrzucić myśli o jakiś singlowych dlc a ewentualnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zostać zaskoczony ewentualnąąąąąąąąąąąąąąą zapowiedzią :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...