Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
W dniu 26.08.2018 o 09:56, Pupcio napisał:

No kox mocniejszy to chyba wiadomo co lepsze

Z tym, że dużej różnicy nie będzie wydaje mi się. Rockstar robi to z partnerstwem Sony i raczej nie chcą robić im pod górkę. Zresztą nie wydaje mi się, że na KOXie będzie natywne 4K 

 

26 minut temu, estel napisał:

RDR: Undead Nightmare było hooya warte?

Nie było. Tak samo jak epizody do GTA to były w swoim czasie najlepsze DLC ever, ale wredny oczywiście znów coś przeinacza i pierdzieli trzy po trzy. 

Odnośnik do komentarza

Ja nie przeczę, że nie były - Undead Nightmare to oprócz Vietnamu do Bad Company 2 było moim ulubionym DLC tamtych lat - na takie rozszerzenia można było wydawać kasę w ciemno.
Chodziło mi o to, że nie odczuwałem w GTAV jakiejkolwiek potrzeby grania w ewentualny dodatek - skończyłem zayebiście wielką grę na wiele godzin i w sumie mi stykło.
W świecie RDR jak najbardziej dodatek był dla mnie wskazany, bo klimat ciekawszy, ale GTA... Byłby, to bym zagrał, nie było - płakać nie będę.

Teraz to już w ogóle Rockstar musiałby się wspiąć na wyżyny, bo w tych czasach wszyscy duże fabularne dodatki porównują do wiedźminowych rozszerzeń (bo ciężko to nazwać zwykłym DLC). Taki Horizon Zero Dawn np - niby spoko, ale to właśnie taki bardziej dodatek w stylu Undead Nightmare, czy UBIsoftowego Freedom Cry do Black Flag - na pewno nie ta jakość, co w grze CDPR. Jeśli już się na to zdecydują, to będą musieli się wspiąć na wyżyny swoich możliwości. Póki co wystarczy mi samo RDR2 :)

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o to, że nie odczuwałem w GTAV jakiejkolwiek potrzeby grania w ewentualny dodatek - skończyłem zayebiście wielką grę na wiele godzin i w sumie mi stykło.

Gry Rockstara pojawiać się będa teraz tak rzadko, że wiele bym dał, by ujrzeć singlowe dodatki w stylu Epizodow. Ukoncze RDR2 i zostanie ta swiadomosc, ze na kolejna gre Rockstara trzeba czekac kilka lat, a na RDR3 pewnie kolejne 8 lat. Wiec oczywiscie przywitalbym je z otwartymi ramionami.

Odnośnik do komentarza

na obsranym online zarobili chyba drugie tyle co na samej grze więc :reggie:  nie byłoby hajsu to dalej by się tym nie bawili ale skoro dolary spadały z nieba jak płatki róż w american beauty to doili ile wejdzie. gracze sami zgotowali sobie taki los. RDR to inna bajka. na bank też coś wymyślą ale pójdą przecież w takie absurdy jak w V. jeszcze 2 miechy, tylko 2 miechy :wio: 

Odnośnik do komentarza

Mnie tylko singiel interesuje taki jaki dadza. Później definityw zagra sie na nowej generacji. Raz w zyciu kupilem płatne dodatki. Do GTA IV. Reszte zaorac tudziez ogralo sie przy kompletnej edycji czy tam innej remaster. 

 

Zarabjajo online bo jutubowe dzieci zarabiaja na strimikach. Caly sekret. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dokładnie, gadałem dzisiaj z paroma insajderami - rockstar konkretnie obsrany po wczorajszym filmiku. Na gwałt zmieniają gameplay, take 2 naciska na dodanie "bioszczepow" dla koni i skórkę Adama jensena jako jeden ze strojów Arthura... Podobno nawet myślą o zmianie daty premiery... Jak dla mnie załamka :/

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.08.2018 o 12:17, Najtmer napisał:

ja przeczuwam tutaj perfidny plan

wpierw spokojnie, safe, fajne stonowane rzeczy. i niedrogie, by z czasen przesuowac poprzeczke absurdu i ceny coraz wyzej.


Ja yebię, a ten dalej... :facepalm:
Jęczysz, jakby te płatne dodatki do online to jakiś obowiązkowy zakup był, jakby bez tego nie dało się gry ukończyć czy nawet odpalić...
 

23 godziny temu, Pupcio napisał:

Podobno będzie można odstrzelić typowi nogi i on wtedy będzie krzyczał "jesus christ, my legs!" 


A to bardzo niepoprawne politycznie w dzisiejszych czasach - podczas tej akcji, gdy zwalnia czas, powinna pojawić się taka mini "opcja dialogowa", pozwalająca wybrać imię bóstwa, właściwego naszym religijnym przekonaniom, oczywiście alfabetycznie, żeby Allah był zawsze pod ręką :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:

Jęczysz, jakby te płatne dodatki do online to jakiś obowiązkowy zakup był, jakby bez tego nie dało się gry ukończyć czy nawet odpalić...

 

grales kiedys w gta online dluzej niz 60 godzin w kreatorze postaci?

 

Wredny to ten typ czlowieka, ktory w czasach skandalu Battlefronta chodzi po forach i mowi: "i czego narzekasz ze musisz grindowac 200 godzin zeby zagrac legendarnym darth vaderem? przeciez mozna grac jakims nonamem. o to w tej grze chodzi, zeby grac noname'ami, a nie darth vaderem. ja sie dobrze bawilem w menusach 60 godzin, nie wiem w czym problem. nie widze tez problemu zeby dostawac oklep od tych co kupili vadera za pieniadze. uwielbiam byc bolcowany na sucho."

Edytowane przez Najtmer
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie bardzo bo i po co? Free-roaming w mieście, gdzie wszyscy chcą cię zabić, więc opalasz jakieś wyścigi, deathmatche i inne aktywności do zabicia czasu... No i napady - jedyna sensowna rzecz tam do robienia. Dobiłem chyba do 20. levelu i naszła mnie refleksja - "co ja robię ze swoim życiem?"
Więcej czasu spędzało się tam na wyszukiwaniu serwerów i próbie dołączenia do znajomych, niż faktycznym graniu.
Tak więc po tym niesamowitym doświadczeniu nie mogę się nadziwić, że są osoby, które tam wręcz muszą być i jeszcze mają ból dupy o to, że ciuszki, samochodziki, czy kinkiety do wirtualnego mieszkanka w gierce kosztują jakieś niebotyczne pieniądze :reggie: Kogo to k#rwa?

Odnośnik do komentarza

widze ze nadal nie rozumiesz ze jesli nie zarobia 3krotnosci kwoty tygodniowej po premierze w 2 lata, to dostaniesz wydmuszke i bedziesz sie napawal tymi slicznymi krzakami i drzewami 60 godzin w singlu xD. grunt w tym ze niektorzy poza Brednym maja nieco wieksze wymagania od gier, szczegolnie jesli rzeczywiscie zrobili cos ze swoim zyciem, odbili od gier i co najwyzej inwestuja w jeden tytul ktory potencjalnie powinien ich zadowolic na rok albo i dluzej.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

singiel piatki ktory pekal po 20 godzinach i co najwyzej dodatkowe 15h na bzdury ktorych nie mialo multi.  kpina. kastracja misji vigilante, paramedic itd to tez bzdura. jezdzenie taxowka pozbawione wiekszego sensu. 5 misji rampage na krzyz. jakies rzutki. bary bez wnetrz, poza jednym kur.widolkiem.

 

next gen gaming.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.