Jump to content

Rozi

Red Dead Redemption 2

Recommended Posts

Tylko ja mam ciary kiedy słyszę tę muzykę? Soundtrack jest na miarę Oscara. Przecież to jest żywcem wyjęte z Westernów z lat 60tych. Ten klimat, brak mi słów.  GTA to był tylko nauka developingu. RDR2 jest tym czym jest The Last Of Us dla ND :obama:

• Like 2

Powolnosc tego wprowadzenia w zimie juz mnie meczy, kilometrowe nudne przejazdzki po mieso ziew, oby faktycznie z wiosna i otwarta mapa bylo lepiej

• Downvote 4

@Bigby No ja właśnie też, bo jak jechałem po tę fajeczkę (swoją drogą jeszcze jej nie dostarczyłem - co chwila coś po drodze), to mnie trasa lekko przez góry poprowadziła, a moja kurtałka dosyć cieniutka, więc Arthur trochę zmarzł. Przy siodle można mieć też dodatkowe kapelusze na zmianę :)

1 minutę temu, Ficuś napisał:

Powolnosc tego wprowadzenia w zimie juz mnie meczy, kilometrowe nudne przejazdzki po mieso ziew, oby faktycznie z wiosna i otwarta mapa bylo lepiej

To jest właśnie wspaniałe. Jakby Tarantino robił gierki, tak właśnie by wyglądały. 

• Upvote 6

Przy każdej grze R* to samo pyerdolenie ficusia xD Po co ty się pchasz w te gry? Chyba dla beki :ragus:

5 minut temu, chris85 napisał:

To jest właśnie wspaniałe. Jakby Tarantino robił gierki, tak właśnie by wyglądały. 

No. Ja w prologu spotkałem niedźwiedzia i weź z takim walcz. Nie dość, że jeszcze nie ogarnąłem wtedy strzelania, to jeszcze jak bydlak na mnie szarżował to (pipi)a mogłem zrobić. Siedząc na koniu nie mogłem uciec, bo zakaz galopowania, jak mnie zrzucił na glebę to też nie mogłem nic zrobić, bo zakaz biegania xd Kto to projektował xd

Edited by Yakubu

W jednej strzelaninie na bagnach straciłem swój kapelusz. Lekko wychyliłem głowę zza osłony, słyszę świst i pofrunął jak bumerang. :D

18 minut temu, Pupcio napisał:

Przy każdej grze R* to samo pyerdolenie ficusia xD Po co ty się pchasz w te gry? Chyba dla beki :ragus:

Vice city genialne, gta5 bdb

20 minut temu, Bigby napisał:

W jednej strzelaninie na bagnach straciłem swój kapelusz. Lekko wychyliłem głowę zza osłony, słyszę świst i pofrunął jak bumerang. :D

Kapelutek po wszystkiemu mozna podnieść i założyć na łeb. Ja straciłem mój na pędzącym pociągu, ale po cut-scence cudownie się zmaterializował, co mnie niezmiernie ucieszyło, bo ten defaultowy skórzany jest chyba najfajniejszy.

Właśnie wyebałem 70$ na customizację swojego rewolweru... Perłowa rękojeść, srebrne elementy, grawerowanie, wymiana muszki i szczerbinki...
Ale jest mój - oryginalny :)

Edited by Wredny

Siedząc na koniu można automatycznie odzyskać defaultowy kapelusz jeśli się gdzieś zgubi z kółka items. 

• Upvote 1

26 minut temu, Yakubu napisał:

No. Ja w prologu spotkałem niedźwiedzia i weź z takim walcz. Nie dość, że jeszcze nie ogarnąłem wtedy strzelania, to jeszcze jak bydlak na mnie szarżował to (pipi)a mogłem zrobić. Siedząc na koniu nie mogłem uciec, bo zakaz galopowania, jak mnie zrzucił na glebę to też nie mogłem nic zrobić, bo zakaz biegania xd Kto to projektował xd

Przecież dwa raz mówił, żebyś nie atakował niedźwiedzia. W zimie są głodne i bardziej agresywne. 

Z resztą jak ktoś gra w grę od Rockstar i zlewa dialogi, to szkoda strzepic ryja 

• Haha 1

A właśnie, jak wsadzić do juk drugi strój na zimę? W sumie sporo tych strojów na start. 

Chciałem też po jednej z misji oddać konia, żeby mi honor podskoczył, ale nie było to dokładnie pokazane gdzie go odstawić, więc po prostu przywiązalem go pod saloonem w miasteczku, skąd musiałem go pożyczyć. I nie wiem czy jakoś mi to zaliczyło czy nie. 

44 minuty temu, raven_raven napisał:

idzę są zarzuty, że gierka wolna, że prolog nie siedzi. Prolog jest właśnie świetny w przedstawieniu gry tym, jaka ona jest: powolna, prawdziwa, dokładna. Każda animacja jest nam pokazana, każde skórowanie, kąpanie, chodzenie spać czy karmienie konia

Niektórzy porównują ten tytuł do dzieła (niezwykle udanego oczywiście) "Nienawistna ósemka".

Ja z kolei odświeżyłem sobie ostatnio: "The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford"  i tu właśnie upatruję wielu podobieństw. M in. właśnie powolne prowadzenie akcji. Długie kadry i leniwie rozgrywająca się opowieść o upadku moralności i zasad. Generalnie dostrzegam wiele podobieństw. Brud, stonowane barwy (przynajmniej w prologu) , dosadna brutalność...

Coś, co dostrzeże koneser, a czym wzgardzi laik nie odróżniający arcydzieła od kuglarskich sztuczek. 

• Upvote 1

1 minutę temu, PiotrekP napisał:

A właśnie, jak wsadzić do juk drugi strój na zimę? W sumie sporo tych strojów na start.

W obozie, w garderobie masz zestawy strojów. Wybierz taki na zimę i po prawej będziesz miał kwadrat - "store on horse".

• Upvote 1

Ok jest wiosna, zobaczymy co ten open world oferuje, oswietlenie w tej grze jest tak plastyczne, ze az niewiarygodne

Ciekawe czy ten simsowe opcje nie beda mnie wkurzac na dluzsza mete

Ale zryciuchy!
Ta gra od pierwszej sekundy to 10/10

To nie gra gdzie występuje tylko pif paf. Tutaj liczy się prawdziwość a RDR 2 ukazuje nam to w nowym wymiarze!

30 minut temu, Il Brutto napisał:

Właśnie spotkałem w grze Polaka który nie zna angielskiego i mówi po polsku poprawną polszczyzną :banderas:

Herr Wróbel. Piękne to było

Edited by Luk248
  • Downvote 1