Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

3D Land to zgoła inna gra, inna konstrukcja poziomów i inne założenia gameplayowe. Ciężko porównać jedno z drugim. 

 

No ale dla mnie Odyssey > 3D Land, bo w ogólnym rozrachunku to po prostu lepsza gra. Ale jakbyś mi kazał porównać 3D World z Odyssey to nie wiem czy bym nie powiedział, że World lepsze ... 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Gumiś_JaGoDa napisał:

Gdybyście mieli zestawić, o ile w ogóle się da, Odyssey i 3D LAND, to która jest lepsza? 

 

Nie zdążyłem grać Mario na Switchu, LANDa właśnie przechodzę i jestem zachwycony niektórymi poziomami. 

 

Jesli to Ci w czymś pomoże to SMG >= SMG2 >>> SMO > 3D Land. W SMO jest dużo szaleństwa, trochę nostalgii i trochę głupot. Ja jednak preferuję perfekcję, więc moje zdanie znasz. 3D Land było niezłe, ale mogłoby być ciut dłuższe.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Rayos napisał:

chciałbym tylko przypomnieć, że zdrowy nie skończył ani SMG ani SMG2 :whistling: 

 

Mam gdzieś jakieś dodatkowe wyzwania w stylu TT, MM, grałem tak długo dopóki bawiłem się świetnie ;). Czułem się jak w dobrej restauracji, wszystko było świeże i smaczne, z której wyszedłem nasycony, i do której chętnie wrócę, najlepiej na inne danie (SMG3).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość suteq

Pograłem kilka godzin i ciężko mi się oderwać od konsoli. Bardzo wciągający tytuł, a przede wszystkim tam jest upchane tyle pomysłów, że co chwilę ma się szczękę na podłodze.

Nie mogę uwierzyć, że ta gra jest jeszcze lepsza niż mój ulubiony Super Mario 3D World. Projekty poziomów są nie z tego świata i co chwila coś się znajduje. Sekcje platformowe rewelacyjne, sterowanie bardzo precyzyjne, zwiedzanie świata bawi. No cudo.

 

Bawię się rewelacyjnie i przez cały czas trzymania konsoli w łapie michałek nawet przez chwilę nie opada. :fsg: 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Ok, zrobione, 999 księżyców. Ogólnie mega sztos ale myśle, że Galaxy było chyba trudniejsze, pewnie dlatego, że Odyseja dużo wybacza jeśli chodzi o nietrafione skoki (czapka zawsze uratuje z opresji). Ostatni miesiąc byłem uzależniony od tej gry i całe szczęście, że nie ma żadnego dlc. Szkoda, że tak dobre platformery tylko u nintendo. 

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem? Najmilej wspominam "calakowanie" tych 999 księżyców. Kilkadziesiąt z nich było na prawdę bardzo dobrze poukrywane i dotarcie do nich nie było aż tak bardzo oczywiste. Co ciekawe przy założeniu, że zrobię tyle księżyców, żeby odblokować ostatnią planszę, gierka po prostu nudziła. Po ustawieniu sobie za cel zobaczenie kończącej grafiki finalizującej 999 księżyców, przynajmniej ma to wszystko jakiś sens. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wróciłem do gierki prawie po roku przerwy (wcześniej odpuściłem gdzieś po "głównym" wątku, ~400 księżyców na liczniku). I o matko... jaki ten post-game jest rozbudowany i miodny :fsg: Myślałem, że skończy się na dozbieraniu kilkudziesięciu księżyców i tyle, a tu prawie cała gra na nowo przede mną. Co najmniej jakby w cenie jednej gry dostać nagle sequel gratis. W ogóle już zapomniałem jaki czysty FUN daje ten tytuł :banderas: Ilością pomysłów można by spokojnie obdarzyć kilka "bezpiecznych" sequeli. I mam nadzieję, że tak jak zelda, farbki czy xenoblade, tak samo i Mario dostanie porządne dlc, i nie skończy się tylko na nowych strojach i balonikach :lapka:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Późno bo późno ale w końcu kupiłem gierkę, i powiem tylko że jestem zniszczony przeznią, na razie tylko 4h ale samo bieganie po  czerwonym piasku, 100 wspaniałych pomysłów na minute, sterowanie, sama konsolka to pełen wypas. Mocno szanuje i będę przechodził liżac ściany, a tyle dobra przede mną, jak sobie pomyśle że na ps4 czeka spauzowany  rise of the  tomb raider to mnie ciareczki  z dyskompfortu przelatują xD

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...