Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Ten odgłos podczas chodzenia goombasami xD

Przepiękne są te przemiany, sterowanie i nowe sposoby poruszania się , najlepsza dotąd stonoga. Mini level jako czołg też świetny. Teraz latam po śniegu sobie. Nie mogę się doczekać jak będę wracał po pozostałe księżyce.  a jeszcze ktoś pisał że po przejsciu gra dostaje boosta i się całkowicie odmienia. Nie jest to okami ale, ajajaj.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W nocy skonczylem i gralem kolejne 6h po niby zakonczeniu. O bozenko ten ostatni level boss i ucieczka metal gearem na powierzchnie. Jakie to bylo wspaniale. A pozniej ten strzal w morde ze o nie Panie hola hola,  pan dopiero przeszedl fabulke, gra nieruszona.

 

Szkoda tylko ze stracilem cale siano na kupowaniu moon powerow a pozniej doczytalemvw necie ze to opcja dla januszy. Not cool.

Pytanie. Jest jakis sposob by sie bogacic szybko? Bo cala gre zebralem wydajac po drodze jakies 7000. Slabo jak stroje chyba sa pewnie pol banki.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ragus napisał:

to który świat ulubiony?

Jak przerobie wszystkie to może odpowiem, każdy w zasadzie był na swój  sposób wyjątkowy, niektóre mniejsze, niektóre większe. Na pewno końcówka tabeli to lodowa, ta z jeziorkami, nie oceaniczna, i mimo wszystko miasto. Mocno mnie zniszczyły te bonusowe które odbywały się na jednokolorowych bryłach  z metalu, czy innego dziadostwa, odgłoś, faktura mocno  robiła.

Nie chcę się kłócić z berionem, ale to kolejna gra która zawsze będzie piękna.

Odnośnik do komentarza
Cytat

mocno mnie zniszczyły te bonusowe które odbywały się na jednokolorowych bryłach  z metalu, czy innego dziadostwa, odgłoś, faktura mocno  robiła.

 

zdecydowanie powinieneś się w takim razie zainteresować Galaxy 1/2, 3DWorld, 3DLand

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, milan napisał:

Pytanie jak teraz grać bez rzucania kaszkietem

Nie ma co się bawić,  ceny wii są śmieszne.

Ostatnio miałem okazję wypróbować emulator delphina +pro controller ze Switcha poprostu Bajka do tego wyższa rozdzielczość niż w Wii. Wypróbuj zanim kupisz konsolę .

Moje Wii poszło do żyda a później żałowałem :( Delpihin uratowal mi życie ;)

 

 

Edytowane przez Rezoo7
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mario Galaxy 2 wyszło tylko 2,5 roku po "jedynce", a było niesamowicie wypełnione jarającym i dopracowanym kontentem. Było może najlepszą grą, jaka wyszła w ogóle. Ale to był trochę przypadek, nie było początkowo planu robienia SMG2, ot, pracowali nad jakimiś dodatkowymi planszami i nagle wyszło im, że mają pomysłów na całą grę.

 

Z Mario Odyssey czuję największy potencjał na następną część, jaki był w historii tej serii. Lepsza gra czy gorsza... na pewno w żadnym Mario nie było tyle do dodania i poprawienia. Tej grze naprawdę brakuje trochę bardziej indywidualnych, odważniejszych pomysłów, w takim konwencjonalnym znaczeniu słowa, po prostu tego co się pojawia przy dłuższym okresie developingu. Aż się prosi chociażby o więcej ciekawych transformacji i mniej oklepane oraz zwyczajnie ładniejsze motywy lokacji. Prosi się też o poważniejsze faktyczne platformowanie, co też było zauważalne w SMG2 względem "jedynki". Teraz, mając opracowany silnik, bez takiego ciśnienia czasu, można by zrobić grę naprawdę jeszcze dużo lepszą od pierwszego Odyssey.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, ogqozo napisał:

Mario Galaxy 2 wyszło tylko 2,5 roku po "jedynce", a było niesamowicie wypełnione jarającym i dopracowanym kontentem. Było może najlepszą grą, jaka wyszła w ogóle. Ale to był trochę przypadek, nie było początkowo planu robienia SMG2, ot, pracowali nad jakimiś dodatkowymi planszami i nagle wyszło im, że mają pomysłów na całą grę.

 

Z Mario Odyssey czuję największy potencjał na następną część, jaki był w historii tej serii. Lepsza gra czy gorsza... na pewno w żadnym Mario nie było tyle do dodania i poprawienia. Tej grze naprawdę brakuje trochę bardziej indywidualnych, odważniejszych pomysłów, w takim konwencjonalnym znaczeniu słowa, po prostu tego co się pojawia przy dłuższym okresie developingu. Aż się prosi chociażby o więcej ciekawych transformacji i mniej oklepane oraz zwyczajnie ładniejsze motywy lokacji. Prosi się też o poważniejsze faktyczne platformowanie, co też było zauważalne w SMG2 względem "jedynki". Teraz, mając opracowany silnik, bez takiego ciśnienia czasu, można by zrobić grę naprawdę jeszcze dużo lepszą od pierwszego Odyssey.

 

Z tym się zgodzę, nie dość, że SMO było pod pewnymi względami wybitne, podobnie jak Zelda, to na dodatek jest tam co poprawiać, w obu grach! Czy to nie geniusz?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Oj gra naprawde mistrzowska. Rowniez chetnie bym pocisnal SMO2. Jednak pare bajerkow mi pozostalo jeszcze do zrobienia w SMO, ale jakos przemoc sie juz nie moge. Po odstawieniu (ciezko bylo) jakos juz ciezej mi wracac, a wiem, ze jak wroce to wciagnie ponownie.

Wychodza nowe gry i wole w nie pograc niz znowu uzaleznic sie od ciskania w SMO.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...