Skocz do zawartości

GWINT®: Wiedźmińska Gra Karciana


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Model F2P standardowy dla karcianek, z ta roznica ze daily sa dosc szczodre z tego co zauwazylem w porownaniu przykladowo do takiego Hearthstone [rok temu przestalem grac, mozliwe ze cos sie zmienilo w miedzyczasie].

 

A co do singla, bedzie za friko, jak oficjalnie pelna wersja wystartuje.

 

@Faka

 

Premium od zwyklych kart roznia sie tylko lepszym 'bling bling' i sa animowane.

Odnośnik do komentarza

Pograłem dziś chwilę. Na początek bardzo mile zaskoczył mnie klimatyczny tutorial. Świetnie gra mi się nilfgardem, choć póki co nie grałem jeszcze w trybie multi. Podoba mi się sposób zdobywania kart dowódców, czyli wyzwania, które są dość wymagające i z początkową talią kilka razy przegrałem. Czuję, że spędzę z tą grą nieco dłużej niż myślałem.

Odnośnik do komentarza

Beta znacznie poprawiona względem poprzedniej. Loadingi sporo szybsze (choć w menu dale są obecne). Największą wadą wciąż jest brak możliwości rozgrywki ze znajomymi. Chociaż ostatnią rzeczą jaką bym chciał jest cioranie przez sosnowiczanina w karty :/ Dodano tyle elementów względem Wieśka 3, że ledwo ogarniam. Tak na szybko to manewry z dobieraniem kart są podobną bolączką co walka przeciw graczowi z talią Potworów w W3. Wskrzeszanie i dobieranie kart prowadzi do tego, że przeciwnik wygrywa poprzez ilość kart. Na razie średnio grało mi się kartami Północy. I większość potyczek przegranych albo przez dobieranie sobie kart u przeciwnika albo przez słabą moją talię. Nie rozumiem też sensu używania jednostek z tarczami. Zwykle są na 2-3 hity. 

Ale gra się zarąbiście. Fajnie, że jest możliwość podglądania kart na stole (również u przeciwnika) co pozwala na ustalenie taktyki jak i zaznajomienie się z kartami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Zapowiedź kampanii fabularnej. Podobno ma się pojawić w grze jeszcze w tym roku  :)

 

 

 

Powróć do świata Wiedźmina w Wojnie Krwi — kampanii fabularnej gry GWINT. Poznaj mroczną, pełna zwrotów akcji opowieść o Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy. Stojąc w obliczu wrogiej inwazji, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, by odzyskać to, co zostało jej odebrane.

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Wciągnąłem się ostatnio w tego Gwinta, nawet kupiłem pakiet startowy (w Chinach to tylko 16zł, więc jak za darmo), ale nic ciekawego mi nie wydropiło, prócz Geralta z Igni.

Gra zaskakuje pozytywnie, bo przyzwyczajony byłem do Gwinta z W3, który po jakimś czasie mnie już znudził, a tutaj zupełnie nowa formuła w sumie jest. Tylko kart jest ZA DUŻO i nie mogę wydropić nic do jakiegoś fajnego decka.

 

Póki co grałem królową krabopająków i dzikim gonem - w tej pierwszej mam już w sumie sporo jednostek, które pożerają inne i mogę na tym ulepszać inne, ale nadal jakoś nie pyka. Matchmaking też trochę kuleje - sam mam 14 level, a dobiera mi graczy z 80-tym itd. Ale to pewnie przez to, że gram najczęściej po północy polskiego czasu.

Odnośnik do komentarza

W rankingach matchmaking nie zwraca uwagi na lvl postaci tylko dobiera względem posiadanej rangi. Sam trafiam ludzi co mają 50lvl a wiszą na 17stej randze. To znaczy, że dużo grają niekoniecznie dobrze. Wczoraj mi się udało wbić 18sta, ale z wielkim bólem. Gram Radowidem i tym potworem co zjadajac pancerz pakuje sobie siłę. Ciekawe co się stanie jak już wyjdzie pełna gra. Wszystkie osiągi z bety pojda do kosza? Jeśli tak to póki co nie warto wydać ani grosza na pakiety. Piszesz, że kart jest za dużo, a mi kart jest za mało xD dosyć szybko można kupić to czego się potrzebuje grając wyłącznie regularnie bez pakowania hajsu w karty.

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Szwed napisał:

Wciągnąłem się ostatnio w tego Gwinta, nawet kupiłem pakiet startowy (w Chinach to tylko 16zł, więc jak za darmo), ale nic ciekawego mi nie wydropiło, prócz Geralta z Igni.

Gra zaskakuje pozytywnie, bo przyzwyczajony byłem do Gwinta z W3, który po jakimś czasie mnie już znudził, a tutaj zupełnie nowa formuła w sumie jest. Tylko kart jest ZA DUŻO i nie mogę wydropić nic do jakiegoś fajnego decka.

 

Póki co grałem królową krabopająków i dzikim gonem - w tej pierwszej mam już w sumie sporo jednostek, które pożerają inne i mogę na tym ulepszać inne, ale nadal jakoś nie pyka. Matchmaking też trochę kuleje - sam mam 14 level, a dobiera mi graczy z 80-tym itd. Ale to pewnie przez to, że gram najczęściej po północy polskiego czasu.

 

jak jesteś nowy to polecam Gwent challenger #3, który właśnie się zaczął (relacja na twitchu). REDzi robią mega klimatyczne turnieje, a turniej rozgrywa się w ... kopalni Wieliczka :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.