Skocz do zawartości

Ghost in the Shell (2017)


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Trailery budzą w miarę pozytywne odczucia, więc pomyślałem, że zasługuje to to nawet na swój wątek. :)
 

Pełny pierwszy zwiastun:

 


 

A tu filmowa wersja ikonicznej sceny otwierającej z pierwowzoru:

 

Przyznam, że nie jestem jakimś fanatykiem oryginału - ot, widziałem\czytałem, było spoko i to tyczy się głównie mangi i kilku kinówek, bo wersja anime mnie nie kupiła, pomimo kilku podejść. :dunno:

Tutaj, przynajmniej sądząc po powyższych zajawkach, klimat i strona techniczna dają radę. I tak: wiem, że zapewne potwornie to spłycą, ale jako cyberpunkowe widowisko może to zrobi. I mi to wystarczy. :)

 

Nie mi też sądzić czy Scarlett tu pasuje, czy nie. Za to osobiście uważam ją za niewiastę bardzo przyjemną dla oka, tak więc mi nie przeszkadza.

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Scarlett Johansson i holywoodzkie fajerwerki ze slow motionami z dzwiekiem brrrr br br br brrrr w ogole mi tu nie pasuje :smutas: i pisze to jako fan ktory ogladnal wszystko z uniwersum gits'a.

 

@Masorz Musisz nadrobic serial bo widziales jeden epek z ktorego serialu? Seriale sa 3 pelne sezony GITS SAC i SAC 2nd GIG i najnowszy serial Arise.

Do tego kinowki.

Ghost in the Shell

Ghost in the Shell 2: Innocence

I z 2015 GITS The New Movie.

Oavki

Ghost in the Shell: S.A.C. 2nd GIG – The Laughing Man (taki skrocik z SAC'a serialu)

Ghost in the Shell: S.A.C. 2nd GIG – Individual Eleven (skrocik z SAC'a 2nd GIG'a)

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex − Solid State Society (To juz trzeba zobaczyc)

Milego ogladania.

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Wizualnie wygląda fajnie ale już po trailerze widać że cały sens oryginału wylądował w koszu i zaserwują nam typową durną papkę jeśli chodzi o historię. Będzie o tym jak major jest super duper i tak dalej i wierzy że sekcja uratowała jej życie wtłaczając ją w cybernetyczne ciało. Potem odkrywa że było inaczej i zaczyna się płacz nad utraconym poprzednim życiem i takie tam sraty pierdaty. Zapiszcie sobie

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś oczekiwał przeniesienia klimatu mangi/anime 1:1 to chyba jest naiwny. To jest Hollywood,tam się robi filmiki,które mają oglądać mln filmowych januszy więc nikt nie będzie się silił na jakieś  "mistyczne" przeżycia,które mało kto załapie. Ja się szczerze i tak spodziewałem czegoś o wiele gorszego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W 2014 poleciał bardzo średni film pod tyłem Lucy, grała tam właśnie Johanson i ogólnie bym o tym filmie  nie pamiętał, ale ten trailer z GIS mnie zainspirował, żeby je porównać. W Lucy Scarlet też grała karlice robota z groźną miną co skacze po ścianach w slomo i tak samo do roli pasowała jak właśnie w GIS. Były jakieś chińczyki. Nawet gość co ma grać Batou był w Lucy. Obejrzyjcie trailer, niestety ten średniak był chyba sporą inspiracją dla GIS, co wcale nie napawa optymizmem. 

 

przypadek??? nie sądzę 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

zetta, a scena początkowa przeniesiona 1:1 nie napawa Cię trochę nadzieją?

 

Nie jest 1:1. Ogolnie powiem tak - utwor z intra zawsze rozklada mnie na lopatki. Mogliby podlozyc to pod Yana jedzacego burgera w macu z cieknacym po brodzie majonezem i by mi sie podobalo. Jednak tutej w polowie wchodza jakies nieznane mi rytmy i efekt jest juz popsuty. Do tego nie lubie Scarlet. Ani jej cyckow.

 

Zobaczcie w 2:06 jak magicznie dokleja sie cgi wtyczka na karku.

 

Tutaj jedyny akceptowany przeze mnie motyw z intra. Live wypada jeszcze lepiej (pierwszy utwor), to "solo" jest niesamowite.

 

 

 

Zetta, o czym one spiewajo? "Kami" to chyba bog ale reszty nie kumam xD

Odnośnik do komentarza

Bułonson ma za duże wary do tej roli, ale pomijając aparycję to drażni mnie ona strasznie w momencie jak robi miny jakby nie mogła się porządnie wys.rać od tygodnia a gra tylko scenę w której próbuje coś zrozumieć. Do kina i tak pójdę, ale zje.bali trochę z aktorką. Tak samo jak ta panna z Prometeusza też była drażniąca.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.