Skocz do zawartości

Ghost in the Shell (2017)


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety japonski yano nie przewidzial wsród publiki jednak dużej grupy ludzi którzy mają zycie osobiste a nie plakaty  z manga na scianie, i  pojda na film i  stwierdza, ok , moze być.

Przewidzial tylko takich jak on ktorzy film  zjada, i  takich dla ktorych tytuł nic nie znaczy a uniwersum jest nieznane.

Odnośnik do komentarza

Zaraz obczaję a tymczasem obejrzałem ostatnio

 

Ghost In The Shell 2: Innocence [2004] - film słabszy od części pierwszej i zdecydowanie zbytnio przeładowany cytowaniem chyba każdego mądrego filozofa, ale nie zmienia to faktu, że jest bardzo BARDZO dobry. Technicznie, podobnie jak jedynka, robi ciągle ogromne wrażenie. Szkoda, że

nie ma praktycznie w ogóle Motoko, dlatego ucieszyłem się, gdy się pojawiła pod koniec w innym ciele

 

 

8/10 i zacząłem nareszcie oglądać Stand Alone Complex. Po 3 odcinkach mogę powiedzieć, że jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

Niestety japonski yano nie przewidzial wsród publiki jednak dużej grupy ludzi którzy mają zycie osobiste a nie plakaty  z manga na scianie, i  pojda na film i  stwierdza, ok , moze być.

Przewidzial tylko takich jak on ktorzy film  zjada, i  takich dla ktorych tytuł nic nie znaczy a uniwersum jest nieznane.

 

Jak by ktos, kiedys zrobil film na podstawie serii Souls pg-13 to tez fani by sie wku.rwili. Mimo, ze wielu jest innych na swiecie dla ktorych ta seria to pierwszy boss bo 3h umierania.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ehh, ktoś kto wiedział, że ten film nie może być robiony jak amerykańska papka i musi być wierny oryginałowi, robi amerykańską papkę, która raczej z oryginałem nie będzie miał wiele wspólnego

 

na pewno to obejrzę, najwyżej będę zamykał oczy przy z scenach z johanson, czyli pewnie 99% procent filmu

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

no, ale "odmawiasz" prawa do strzelania facetowi, który prawdopodobnie przeszedł również szkolenia, a w bajeczce by bardziej nakreślic jego pozycję zawsze ustawiano  go  w pozycji mentora i  gryzipiórka. Prawdopodobnie gdyby jeden z odcinków sac przewidywał to to również tam by  chwycił za bron.

 

Fajny...ale.

 

Ciężko nie odebrac tego jako zarzutu.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...