Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, XM. napisał:

Kiedyś to w ogóle intra w grach były wyje.bane. Nie przypominam sobie żebym oglądał jakieś intro z gierek z ostatnich 5 lat więcej niz raz, a pewnie i jeszcze wcześniej.

Wiedźmin 2 ma dobre intro, ogladałem dużo razy. 

 

Ale w sumie to już 6 lat, faaaaak

Odnośnik do komentarza

Intra w grach obecnie? To tylko po kliknięciu new game. Mimo, że jeszcze się zdarza, że jakaś gra je posiada, to moim zdaniem ta idea prezentacji gry przed jej właściwym rozpoczęciem, gdy poczekamy chwile na ekranie startowym nieco umarła. Po co robić coś takiego, skoro przed premierą i tak jest masa trailerów, każdy wie czego się spodziewać.

Np. w przypadku takiego Wieśka 3, intro było przed premierą też wrzucone jako trailer. :pawel:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, Ins napisał:

Widzę, że w US sklepiku jest normalna cena God of War'a. Nie widzę nigdzie u nas zwykłej wersji tylko jakąś cyfrową deluxe za 289 =/

 

obie standardowe wersje gier,  miałem kod na 20% zniżki ważny do końca miesiąca (trzeba było obejrzeć tylko filmik z promocji far cry 5)
a ze nie dało się użyć go na preordery to poczekałem aż oba powyższe tytułu już wydane będą na psn

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

HLei7vc.jpg

 

Grę kupiłem w boxie w okolicach premiery ale oddalem do sklepu bo i tak nie miałem za bardzo czasu na granie w takiego molocha. Jednocześnie obiecałem sobie że na najbliższej promocji kupię cyfrę i przetrzymam na okres ogórkowy. Tak też zrobiłem. Teraz kończę God of War, pod koniec miesiąca wjeżdża State of Decay 2, a potem mam zamiar zatopić się w świecie Monster Huntera.

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...