Jump to content
Godot

Cyfra vs Pudło

Recommended Posts

Może to głupie pytanie, ale czy można sprawdzić przed kupnem czy gra ma wszystko (dodatki, patche) na płycie? Chodzi raczej o edycje goty, bo z tego co tu wyczytałem to Wiedźmin Goty ma wszystko na płytce. Horizon Complete Edition chyba też 

Nie ma glupich pytań;)

Chyba nie ma uniwersalnego miejsca w sieci ktore gromadziloby takie dane, najlepiej chyba szukać takich informacji na subreddicie danego tytulu, albo na naszym forum pytajac ludzi ktorzy juz grę kupili

3 godziny temu, drozdu7 napisał:

Może to głupie pytanie, ale czy można sprawdzić przed kupnem czy gra ma wszystko (dodatki, patche) na płycie? Chodzi raczej o edycje goty, bo z tego co tu wyczytałem to Wiedźmin Goty ma wszystko na płytce. Horizon Complete Edition chyba też 

Niby ma wszystko na płycie wersja GOTY Wiedzmina 3 ale i tak trzeba 19 GB patcha zassać (w tym z supportem pod 4K) 

• Haha 1

Dlatego najlepszą opcją są cyfrówki. :cool:

• Upvote 1
  • Haha 1

3 godziny temu, suteq napisał:

Dlatego najlepszą opcją są cyfrówki. :cool:

No akurat raczej nie rozstrzygniemy co lepsze :) cechą wspólną teraz jest to że żeby wpełni cieszyć się grą, trzeba mieć dostęp do neta i dociągnąć co trzeba.

Wogóle czasem śmieszy mnie samego, jak planuję czy za 10 czy 15lat bardziej mi się przyda płyta czy cyfra, w czasach gdzie ludzie padają jak muchy 

Zbieranie pudełek z grami miało sens za czasow PC gdzie były wielkie pudła + książeczki czy wczesne gry konsolowe,

A teraz? To trochę beka kawałek lichego plastiku i płyty którą i tak można sobie w dupę wsadzić bez internetu i dociągnięcia reszty danych

Tylko cyfrówki mam nadzieję że nowe konsole będą sprzedawane w dwóch wariantach z czytnikiem optycznym, jak i bez.

No dać je dla ziomeczka, bez konieczności (pipi)enia się z aktywacja kont, zmiana hasła i podawaniem passów. Płytunię wkładasz do konsoli, a reszta robi się sama.:potter:

Nie mam znajomych :dunno:

w ogóle 2019 i mieć znajomych na żywo xdddddd

• Haha 1

Nie wyobrażam sobie żeby w 2019 roku wstawać z kanapy żeby iść po pudełko, otworzyć je, wyjąć płytę, włożyć płytę do konsoli i wrócić na kanape. To jest chore!

Pupcio, już skończ ten tryhard. Dobrze wiemy, że wybierasz cyfry, żeby matka nie znalazła pudełek z grami dla dorosłych jak ci sprząta pokój.

31 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

No dać je dla ziomeczka

[podlasie intensifies] 

586514643904626688.png?v=1

9 minut temu, krupek napisał:

Pupcio, już skończ ten tryhard. Dobrze wiemy, że wybierasz cyfry, żeby matka nie znalazła pudełek z grami dla dorosłych jak ci sprząta pokój.

No nie wiem, Pupcio chciał kupić to: 

CATHERINE-FULL-BODY-HEART-S-DESIRE-PREMI

• Like 1
  • Haha 3

Jednak nie kupuje, mam kota więc już nie potrzebuje tej maskotki :)

7 godzin temu, Pupcio napisał:

Nie wyobrażam sobie żeby w 2019 roku wstawać z kanapy żeby iść po pudełko, otworzyć je, wyjąć płytę, włożyć płytę do konsoli i wrócić na kanape. To jest chore!

Achhh aż mi trochę drygnął, stawanie w swoim kąciku przed półką z gierkami, wybieranie, a później cyk do konsoli.

Ale jestem kurwa poyebany :cool:

• Like 3
  • Haha 2

25 minut temu, chmurqab napisał:

Achhh aż mi trochę drygnął, stawanie w swoim kąciku przed półką z gierkami, wybieranie, a później cyk do konsoli.

Ale jestem kurwa poyebany :cool:

No kierwa... Codziennie przynajmniej raz zerkam na regał i jest to cudownie spędzone 30 sekund.

• Like 3

u mnie ostatnio taki odchył że nawet posiadając gierkę w cyfrze i tak czasami kupuję pudełka 

jakoś tak nie czuję jakbym te gierki posiadał kiedy tylko leżą na dysku, zauważyłem że mniej w nie gram

starość nie radość :sapek: 

• Upvote 2

20 godzin temu, Pupcio napisał:

4033052_700b.jpg

• Haha 1