Skocz do zawartości

PSX Extreme 232


Oceń okładkę PSX Extreme 232  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 232



Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdziwię się, jeśli nie dadzą żadnej z tych gier na okładkę. 28 grudnia największy szum wokół FFXV i TLG już minie. Czyli w żaden sposób nie zwiększyłoby to sprzedaży numeru. Przeczuwam coś w stylu:

"Resident Evil VII - testujemy jako pierwsi w Polsce. Ze(pipi)ie się ze strachu. Historia serii i ciekawostki."

Felieton Zaxa: "Dlaczego Fallout 4 jest lepszy od Final Fantasy XV"

WRAZ Z NUMEREM WYJĄTKOWY KALENDARZ GRACZA

I gdzieś na dole małym druczkiem:

Recenzje Final Fantasy XV i The Last Guardian - Rozczarowanie czy hit?

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e a co ma okładka do zawartości ?  Ludzie opanujcie się czy liczy się okładka pisma czy zawartość. Ja czytam to przez miesiąc i potem pale w kominku albo na makulature. Czy okładka jest ważna ? Nawet jeżeli zbieracie magazyny na półkę  :yao:  to chyba nie oprawiacie w ramki i na ścianę  ?  Czy kupując książkę  rezygnujecie z zakupu jak wam się okładka nie podoba (mimo że książka jest dobra) ? 

 

Zawsze zero o zawartości tylko te okładki. Zupełnie jak awantury o okładki gier z oznaczeniem pegi czy napisem bundle. To już podchodzi pod jakieś fetysze :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e a co ma okładka do zawartości ?  Ludzie opanujcie się czy liczy się okładka pisma czy zawartość. Ja czytam to przez miesiąc i potem pale w kominku albo na makulature. Czy okładka jest ważna ? Nawet jeżeli zbieracie magazyny na półkę  :yao:  to chyba nie oprawiacie w ramki i na ścianę  ?  Czy kupując książkę  rezygnujecie z zakupu jak wam się okładka nie podoba (mimo że książka jest dobra) ? 

 

Zawsze zero o zawartości tylko te okładki. Zupełnie jak awantury o okładki gier z oznaczeniem pegi czy napisem bundle. To już podchodzi pod jakieś fetysze :)

 

Czego sapiesz?

 

Wchodzi ktoś do tematu "PSX Extreme XXX" i pierwsze co widzi, to ankieta... oceniająca okładkę. Niżej mamy natomiast grafikę... okładki. Niemający zatem pisma opisują swoje wrażenia odnośnie rzeczonej okładki. Trudno bowiem napisać coś konkretnego nt. zawartości, posiłkując się jedynie spisem rzeczy oraz paroma screenami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co ma piernik do wiatraka.

 

Kupię pismo A pomimo kijowej zawartości bo ma fajna okładkę a nie kupie pisma B bo okładka do bani. Kupuje magazyny dla zawartości. Czy to pixel, psx extreme czy cda (te to mają rakowe okładki) .

 

 Mam też kilka książek z obrzydliwymi okładkami a niektóre z nich są moimi ulubionymi. Okładka Fable of tonight resnicka  czy okładki serii Honor Harrington   :D     Czy obrzydliwe wręcz okładki niektórych książek które wychodzą w okolicy premiery filmu na ich podstawie. Nie ma innej wersji w polsce to kupuje. Np okładka Marsjanina. Sama książka super ale okładka straszna bo filmowa. Sam mam gre o tron z oryginalną okładką bo kupuje od lat 90'tych a te nowe z serialu straszne. No ale liczy się treśc i gdybym nie miał wszystkich tomów to bym kupił to. Nie każda książka może mieć wydanie jak hyperion :D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Numer soczysty i sycący. Czuć nowe, świeże myślenie i jakby nastroje/zaangażowanie u ekipy nagle poszło lvl wyżej.

Test TV profeska ale taki autor to musi trzymać poziom:)

 

Co do testu gierek z paczem pod Pro to zapomnieliście wg mnie (i nie tylko) o najlepiej korzystającej z tych ficzerów grze, a mianowicie o NBA2K17. Natywne 4k, mocny hdr, mega kolorystyka. Wygląda to jak życie:)

Mam też pytanie do autora tekstu bo nie ma nic o Mafii 3, któta też ma łatkę pod pro, coś ona zmienia (polepsza/pogarsza?).

Odnośnik do komentarza

Dzięki bardzo. Ogólnie mam nadzieję, że poszło grubo i dokładnie to o co wszystkim chodziło. Teraz wiedza powinna się jeszcze bardziej usystematyzować. Szykuję wersję rozszerzoną na portal (może uda mi się w końcu to wykończyć ;p a jak nie to dobrze, że udało się zrobić to - bo wiadomo: nawet 15 stron można by zapełnić jeszcze większa ilością szczegółów. Ale myślę, że jak szukacie TV pod UHD oraz fajne Full HD czy projektor to udało się w tym roku wyjątkowo temat dobrze wyczerpać. Co najważniejsze: z własnych testów w ciągu roku w 101%.

 

Pojawił się w numerze ciekawy monitor BenQ/ZOWIE w niedużej cenie. Jakby co to wrzuciłem jego dokładny test (link pod filmem na YT) bo to może być interesujący temat dla wielu osób tutaj:

 

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza

Test Gmeru kozak, pewnie za jakiś czas znowu wezmę coś z proponowanej przez Ciebie listy, jak to miało miejsce ostatnim razem.

 

Nawet spoko pomysł z tymi grafikami przy listach, w końcu przestały być samymi ścianami tekstu. 

 

Sobek liczę na jakiś felieton czy coś o Twojej współpracy z developerami w Polsce, o Blooberze już wspominałeś przy okazji trailerów, ale może coś o CDPR? :D

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pojawił się w numerze ciekawy monitor BenQ/ZOWIE w niedużej cenie. Jakby co to wrzuciłem jego dokładny test (link pod filmem na YT) bo to może być interesujący temat dla wielu osób tutaj:

 

 

Posiadam RL2755 ale chyba to nie jest seria ZOWIE (przez koncowke numeru czyli 55). Tez ok 1k zlotych, FHD i z przeznaczeniem do gier. Jest jakas zasadnicza roznica miedzy xx55 a xx60?

Odnośnik do komentarza

Uwaga do testu o 15 leciu Xboxa. Ja wiem, że to tekst sponsorowany i reklamówka, ale przynajmniej sprawdzajcie, czy nie drukujecie głupot. Konkretnie chodzi mi o zdanie w którym jest powiedziane, że Xbox One to jedyna konsola obecnej generacji, która ma wsteczną kompatybilność. WiiU jest niewątpliwie konsolą tej generacji i wsteczną ma. Czyli raczej PS4 jest jedyną bez tego

Odnośnik do komentarza

Nie sposób mi się nie zgodzić z felietonem Rogera. Jeszcze rozumiem jak ktoś robi let's play raz z jakiejś gry. A nie 3 razy z GTA V, bo trzeba z PS3, PS4 i PC. A gimby będą oglądać. Szkoda też, ze Quaz tak obniżył loty (i że się sprzedał). Z polskich growych tubów został tylko NrGeek i goście z TVGry. No i NGW. 

 

Z recką Farminga Pereza się zgadzam. Na PC gra ma te same problemy, ale mody i zabawa online ratują sytuację.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

To co w magazynie rzuca się w oczy, po zmianie kierownictwa, to ilość recenzji. Recenzujecie wszystko, nawet jakieś popierdółki. To się chwali.

Btw:  w PS Plus są gry: Invisible, Inc.   i  Stories: The Path of Destinies.

Całkiem niezłe , a łączy je fakt braku recenzji w PE.
Wiem ,że magazyn nie jest z gumy, lecz mam wrażenie, że Roger&Rozbo "naciągają" go mocniej :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...