Skocz do zawartości

Pytania remontowo-budowlane


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie mam do obeznanych w temacie. Wymyśliłem, że kupię ojcu szlifierkę taśmową pod choinkę. Będzie miał do oszlifowania deskę elewacyjną w domu, więc najlepiej jak najszerszy pasek żeby miała. Ale ni chu chu nie wiem na co patrzeć w trakcie poszukiwać. Budżet około 300-400PLN. Ktoś miał do czynienia?

Odnośnik do komentarza

Jesli to ma być tylko do sporadycznego rezania koło domu to najlepiej kupić coś made in castorama, chyba mcallister? Dają 2 lata gwarancji i generalnie nie robią problemów z naprawą i wymianą. Zielony Bosch już od dawien dawna jest mocno chiński i jakościowo taki sam jak jakiś Mcallister albo Skil. Makita będzie bardzo droga i do 400zł to się kupi ale używaną.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ma ktoś może odpływ liniowy?

 

Mam na oku dwie polskie firmy i nie mogę się zdecydować. KESMET i Wiper.

Może ktoś coś wie i może polecić?

 

https://plytkilazienki.pl/pl/kesmet-gold-ceramic-tile-odplyw-liniowy-z-pokrywa-500knf-m-500mm-syfon-metalowy.html

https://plytkilazienki.pl/pl/wiper-slim-pure-premium-50-cm-odplyw-liniowy-wps-50-slask-rybnik.html

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba dopiero w lutym się wprowadzę. Zakres prac trochę się powiększył.

 

Podłoga po prysznic wylana i wyszła tak:

88704dc81a701736bd4ed9aff6dbeb89.jpg

 

Jeszcze porządna hydoizolacja i modlitwa żeby nie przeciekało bo sąsiad z dołu mnie za(pipi)ie.

 

Za to przed barszczykiem dziś udało mi się jeszcze wymienić starą skrzynkę na automaty

d85be286ae672fa4eb22278cb33ec864.jpg

 

Niech to się już skończy....

 

Czy farby Beckers to dobre farby? Mam pod domem salon Flugerra ale tam prawie dwa razy drożej.

Odnośnik do komentarza

Chyba dopiero w lutym się wprowadzę. Zakres prac trochę się powiększył.

 

Podłoga po prysznic wylana i wyszła tak:

88704dc81a701736bd4ed9aff6dbeb89.jpg

 

Jeszcze porządna hydoizolacja i modlitwa żeby nie przeciekało bo sąsiad z dołu mnie za(pipi)ie.

 

Za to przed barszczykiem dziś udało mi się jeszcze wymienić starą skrzynkę na automaty

d85be286ae672fa4eb22278cb33ec864.jpg

 

Niech to się już skończy....

 

Czy farby Beckers to dobre farby? Mam pod domem salon Flugerra ale tam prawie dwa razy drożej.

Bierz Flugera są droższe ale płacisz za jakość, wystarczy że zobaczysz samą konsystencję farb i będziesz wiedział skąd różnica w cenie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się nad ścianami w salonie. Zawsze podobał mi się motyw cegły na dużej ścianie.

 

Wpadłem na pomysł wytapetowania czołowej ściany w salonie (tej na której znajdzie się TV i meble) w motyw cegły.

Wzór:

FNhkPtS.jpg

 

Jak myślicie dobrze to będzie wyglądało? Pozostałe 3 ściany będą pomalowane. Kolor dobiorę jak już finalnie zdecyduję się na tapetę. Na podłodze panele w kolorze jasnego orzechu.

Odnośnik do komentarza

Nie wyobrażam sobie jakoś tego, aby "płaskie" cegły dobrze wyglądały. To tak jakbyś miał fototapetę ogrodu w przedpokoju :(

Może sprawdź "imitacja cegły"? Takie płytki z fugą.

http://allegro.pl/stara-cegla-biala-z-fuga-darmowa-wysylka-od-11m2-i6087897278.html

Wyjdzie pewnie drożej, ale efekt lepszy.

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...