Skocz do zawartości

The Crown - 2016 - Netflix


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi



Dopiero niedawno zacząłem oglądać. Dopiero, niestety. Bez wątpienia GOTY widowisko, kolejna perła od Netfliksa i zarazem jego najdroższa produkcja (budżet pierwszego sezonu opiewa na ponad 100mln zielonych) Zgodzę się, że to taka trochę laurka dla brytyjskiej monarchii, tym niemniej ogląda się to z zapartym tchem - te scenografie, kostiumy i wnętrza. No bajka :wub: .

 Netflix zamówił już kolejne pięć sezonów - mamy poznać historię Elżbiety aż do czasów współczesnych.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A nie wiem czy to chodziło o 6 sezonów w sumie, czy 6 jeszcze po pierwszym, ale w każdym razie czeka nas jeszcze parę lat oglądania. :) O ile oczywiście oglądalność będzie jako taka, bo budżet srogi, a ostatnio Marco Polo pokazał, że Netflix bez skrupułów ubija nierentowne projekty. :/

Co do aktorstwa, to uważam, że zdecydowanie najlepiej wypadają role Elżbiety i Churchilla i mam nadzieję, że obie postacie jak najdłużej w obecnej formie będą gościć na ekranie. 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Aktor grający churchilla to dla mnie pewniak do złotego globu. To jak gra w 9 odcinku o ja (pipi)ie. Genialna rola. Dla mnie najlepsxy serial tego roku.

 

P.s. churchila nie będzie już w drugim sezonie.

Edytowane przez blantman
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Skończyłem sezon wczoraj i podtrzymuję zdanie, że to serialowe GOTY. :banderas: Pierwsze miejsce w moim top3 tegorocznych nowych seriali, a tuż obok The Young Pope i Westworld. Aktorstwo na najwyższym poziomie, nawet postacie drugoplanowe bezwzględnie dają radę.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dla mnie The Crown to majstersztyk. Najlepsza scena serialu to oczywiście

 

Rozmowa Churchilla z artystą Sutherlandem i punkt kulminacyjny jak oboje odkrywają karty o śmierci ich dzieci(prawdziwy przyczyna dlaczego Winston cały czas powraca do tego stawu). Boże to było tak piękne  :fsg:

 

Nie mogę się doczekać drugiego sezonu  :banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Coś w tym jest, ale z drugiej strony jak sobie pomyślę, ile świetnych kreacji może nas czekać w kolejnych sezonach... Wystarczy, że prawidłowo obsadzą role dorosłego księcia Karola, Camilli i przede wszystkim księżnej Diany. To ostatnia rola ma nawet większy potencjał niż sama królowa :obama:

 

Pierwszy sezon był rewelacyjny, drugi zacznę oglądać na dniach z narzeczoną, która też wciągnęła się w ten serial.

 

 

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

3 odcinki 2 sezonu z mną. Tak jak mówiliście dalej jest mega dobrze. Aktorstwo, scenografie, stroje bardzo dobrze. W tym serialu mocno robi jakość UHD 4K. Bardzo dużo zyskuje. Te wnętrza, plenery, błyskotki. Pięknie się prezentują.

 

ps przez tą Kompanię Kanału Sueskiego trochę mi się Orderek przypomniał :banderas:

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie dałoby rady ponownie z tymi samymi aktorami. Ciekawe jak to rozwiążą czy będzie przeskok 10 lat do przodu i lata 70'te z nowymi aktorami. Świetny sezon obejrzałem już jakiś czas temu i jedyny minus jaki widzę to to że na następny czekać trzeba rok :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...