Jump to content

Sign in to follow this  
Rayos

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek drugi, powrót Mikołaja

Recommended Posts

Rayos szanuje za pomysl i wykonanie akcji :D

Mógłbyś wspomnieć również kto był mikołajem przy okazji tego prezentu żeby nikt nie był pominiety w Hall of Fame, albo zeby chociaz mu sie miło zrobiło :)

przeciez jest napisane w gifcie ;)

Za pomysłem wykonanai akcji stał głównie Kamel, on ogarnął kluczową kwestię i pomysł z kocem ;) Ja wyszedłem tylko z pomysłem, ogarnąłem ludzi (Kamel, Ins, Krzychu i Adi) i kupiłem kocyk

Edited by Rayos
  • Upvote 1

Rayos szanuje za pomysl i wykonanie akcji :D

Mógłbyś wspomnieć również kto był mikołajem przy okazji tego prezentu żeby nikt nie był pominiety w Hall of Fame, albo zeby chociaz mu sie miło zrobiło :)

przeciez jest napisane w gifcie ;)

Za pomysłem wykonanai akcji stał głównie Kamel, on ogarnął kluczową kwestię i pomysł z kocem ;) Ja wyszedłem tylko z pomysłem, ogarnąłem ludzi (Kamel, Ins, Krzychu i Adi) i kupiłem kocyk

Zwracam honor, nie zauwazyłem że jest w podpisie :)

znowu limit dzienny wykorzystałem po zakupie killer is dead na xbox live już nic nie mogę dzisiaj kupić. Muszę zwiększyć limit transakcji internetowych przed następnym eventem :)

znowu limit dzienny wykorzystałem po zakupie killer is dead na xbox live już nic nie mogę dzisiaj kupić. Muszę zwiększyć limit transakcji internetowych przed następnym eventem :)

koniecznie :) 

Niestety czas odejsc od kompa, chcialbym machnac jeszcze 10 postow z podziekowaniami ale zrobie to wieczorem bo zona krzyczy, dziecko placze, obowiazki wzywaja, ale bede przynajmniej myslal o tym wspanialym prezencie, co za akcja jezu :obama:

Odwiedze pobliski szpital i sprawdze czy ten skok cisnienia nie zagraza mojemu zdrowiu :fsg:

Co za akcja :obama:

Chyba największa petarda tegorocznego eventu. Konsolowa część forumka zdecydowanie ma czego zazdrościć - tyle tu dobra. Niepowtarzalna akcja i unikalna atmosfera.  :exact:

• Upvote 1

Obserwuję sobie temat z uśmiechem na ustach, ale widzę, że w tym roku konkretna eskalacja, bo nawet mi jako randomowi który nie brał udziału w akcji się oberwało od prowodyra(kodzik na Hacknet) ;p.

mZHre9s.png

Dziękuję mikołajowi jeszcze raz :).

• Upvote 1

Velius wpadl w jakis amok, chyba juz mu nie zalezy na niczym dopoki bedzie mial w swoim zycui PC z Civem :D 

Kiedy już myslisz, że wszyscy się wypstrykali z kasy i każdy już odkłada ostatnie grosze, żeby kupić najtańszego VIPA z biedronki i ruski szampan na sylwestra, Teddy udowadnia, że albo w sylwestra będzie grał w grę, albo już zrobił zapasy odpowiednio wcześniej :banderas:

NJ6D75y.png

Dziękuję, zawsze chciałem w disgaję zagrać, a jakoś mnie zawsze omijała :banderas: nie wiem kiedy ja to wszystko ogram, po prostu nie wiem :( Zbyt dużo dobra mnie dotknęło, brak słów, czasu i tak bardzo bym się chciał jakoś odwdzięczyć, nie wiem, napić się, piwo postawić, cokolwiek :rayos: 

Tak w ogóle misiaczki, to policzyłem wstępnie ile wydaliśmy sumarycznie kasy, nie ostatnich kilku prezentów. Jest... grubo :obama: 

dawaj te wyliczenia, jestem w ch,uj ciekawy :D

Wyliczenia w formie grafiki będą zaprezentowane PO evencie, żeby każdy mógł w wygodny sposób podejrzeć najwazniejsze informacje :cool:

teraz jedynie mogę powiedzieć, że za wydaną kasę mogliśmy:

kupić każdemu zapisanemu uczestnikowi 3DSa classica z Zeldą

kupić prawie 7 PS4

kupić jakieś 4 PS4 PRO

kupić naprawdę mocarną blachę

kupić ponad 1600 piw ze średniej półki

robi na wyobraźnię? :lapka:

trzeba nadmienić, że na 100% gdzieś coś zgubiłem + lista ciągle się powiększa i Velius jeszcze musi mi podrzucić 20 tytułów, którymi się na forumku nikt nie pochwalił 

Edited by Rayos
  • Upvote 3

Smoki? Jeszcze podpalą mi dom i nie będę miał gdzie grać :[

(tak, wiem co #pcmr znaczy smok :V)

tztETrC.png

nie wiem co powiedzieć, jestem wzruszony tym co tu się odpier,dala od 23 grudnia ;___;

gra jeszcze ktoś w multi BFa2? kupiłbym wtedy bo samą kampanię dawno ograłem na Xie

Graja graja, gra ciagle rzadzi :banderas:

Nie mow tego glosno bo zaraz Ci ktos bombe rzuci :kaz:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk