Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Chodziło mi o lokacje dające złudzenie otwartości świata. Czyli spore kawałki terenu, z duża ilością budynków czy widoczny na sporym dystansie horyznt. Chciałbym zobaczyć, stojąc na jakimś wzgórzu, skąpane w świetle zachodzącego słońca jezioro w dolinie  lub pasmo wzgórz rozciągające się na wiele mil. O to mi chodzi. Nie chce open world wraz z jej mechanizmami rozgrywki, bo to nie pasuje do tej gry. Chce, jak ja to nazywam „open world ilusion”. :) Poza tym liczę na to, ze wyciągną z tej gry ostatnie soki i zobaczymy wizualnego „potwora”na miarę God of War. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, walek napisał:

Chodziło mi o lokacje dające złudzenie otwartości świata. Czyli spore kawałki terenu, z duża ilością budynków czy widoczny na sporym dystansie horyznt. Chciałbym zobaczyć, stojąc na jakimś wzgórzu, skąpane w świetle zachodzącego słońca jezioro w dolinie  lub pasmo wzgórz rozciągające się na wiele mil. O to mi chodzi. Nie chce open world wraz z jej mechanizmami rozgrywki, bo to nie pasuje do tej gry. Chce, jak ja to nazywam „open world ilusion”. :) Poza tym liczę na to, ze wyciągną z tej gry ostatnie soki i zobaczymy wizualnego „potwora”na miarę God of War. 

Nnno, o wiele lepiej. Rowniez chcialbym, zeby TLoU II bylo spore, ale znow nie za dlugie. Jedynka ma genialnie dopasowana dlugosc rozgrywki. Nie zdazylem sie znudzic, a tu tlusta koncowka nastapila. 

Chcialbym zdrowego i dzialajacego systemu uzywania broni. Nie wiem czy oni tam caly czas produkuja naboje, ale wolalbym jeszcze wiekszego ograniczenia zdobywania broni palnej i amunicji. Survivora skonczylem z takim zasobem, ze obdzielilbym jeszcze jednego Joela. 

Aaale...co dadza to wezme.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...