Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, raven_raven napisał:

 

Spodziewałem się, że kilka rzeczy mogę nie trafic... Co nie zmienia faktu, że wciąż różnice są widoczne jak na dłoni. Zeby twierdzić, że ich nie ma trzeba jednak zaprzeczyć wszystkiemu co napisałem, a tego nie zrobisz, odniosłeś się jedynie do punktów, których nie trafiłem. Dziękuję za podjętą próbę :lapka:. Nawet święte ND preparuje swoje dema, nie jest to nic dziwnego. Nie przeszkadza im to w dostarczaniu świetnej produkcji na wysokim poziomie, ale pełne zawieszanie materiałom marketingowym przed premierą, kiedy już wcześniej koloryzowali to lekka naiwność. 

 

dema u4 w madagaskarze nie było przekłamane. niestety po demie tlou z 2012, aż do premiery u4 mieli przez to pod górkę. no i jednak niesłusznie. dlatego u osób, które patrzą na sprawę trochę mniej srogo, koniec końców odzyskali kredyt zaufania.

jasne, ostatni pokaz part II był w pełni wyreżyserowany, ale przykład "uczciwych" dem u4 + znalezienie się w grze właściwej mechanik, które długo uważano za odrzucone (podane przeze mnie przykłady z "jedynki"), sugerują, że mechaniki pokazane na ostatnim demie znowu znajdą swoje zastosowanie, jeśli nie w całości, to w dużo większym stopniu, co w pamiętnym pokazie E3 2012.

 

masz rację; całościowo nie ma czego bronić, ale towarzysząca temu często hiperbolizacja jakoś tak mało uczciwie się prezentuje (nie mówię akurat konkretnie o tobie).

Odnośnik do komentarza

1:10, nie wiedzialem, ze jak komus przysadzisz z baski, to ten sie dusic zaczyna xd.

 

oczywiscie ze w finalnej wersji to tak nie bedzie wygladac, wszystkie akcje zostaly ustawione pod pokaz.

 

urodziliscie sie wczoraj czy co ? po trailerze pierwszego tlou tez wszyscy zbierali szczene z podlogi, niedowierzali i spodziewali sie mesjasza AI nastepnych siedmiu generacji, a wyszlo tak, ze przeciwnicy byli glupi jak but i nie raz mi sie chcialo smiac podczas etapow z kompanami, zwlaszcza na wyzszych poziomach trudnosci. gosciu cie napier dala gazrurka po plecach, a twoi towarzysze uzbrojeni we flinty ktorymi by mogli ustrzelic slonia, biegaja do okola jak w jakies weselnej zabawie. jeszcze brakowalo wodzireja gadajacego przez mikrofon " a teraz zamieniamy sie krzeselkami, pan mlody na srodku!"

 

zreszta obejrzyjcie te akcje z hotelu z trailera jedynki jeszcze raz, to wygladalo nawet lepiej niz to co teraz pokazali z dwojki.

 

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dokładnie o to chodzi. Ten filmik wyżej, no spoko, jest trochę animacji w grze, które raz na jakiś czas się załączają. Nic to nie zmienia w kwestii AI, które było po prostu niewyróżniające się, w przeciwieństwie do buńczucznych zapowiedzi. Żadnego mądrego zachowywania się, organizowania i reagowania na zmianę sytuacji na polu bitwy nie było.

 

Jeśli chodzi o pokazy U4, to szacun dla nich, że tego nie podrasowywali. Ale tam co innego robiło wrażenie - dynamiczność, rozmach, fizyka. Przeciwnicy w Uncharted są głupi jak but od zawsze i nikt niczego innego nie oczekuje, to nie jest ważne w tamtej serii. Na dodatek jest pełno skryptowanych akcji i znowu, nikt nie jest tym specjalnie zaskoczony, bo na tym Uncharted polega. Prócz imponujących momentów jak np. walący się budynek, który był dynamiczny. Albo proce,duralnie generowane fale :cool:. Także to, że w przypadku U4 nie oszukiwali w kwestii aspektów imponujących w tej serii nie musi gwarantować, że w przypadku TLOU pt. 2 nie podkolorują znowu, bo te gry opierają się na innych założeniach które odpowiednio różnie ciężko zrealizować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość _Be_

dobrze napisał jeden typek z ND 

 

 

jak nie chcecie tych gier to ich nie kupujcie i problem z glowy :usmiech:

 

Dobre ciacho z niego :wub:

 

 

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

To jest niesmaczne i bardzo w stylu BioWare - pokazywanie, jacy jesteśmy zage(pipi)iści.
Wali mnie opinia tutejszych obrońców moralności i ich wrzutki o tym, jak bardzo boli doopa "silnych heteroseksualnie mężczyzn" z forumka, ale póki coś jest robione ze smakiem to nie mam z tym problemu - to już nie jest - przypomina mi ten cyrk, zwany paradą równości.
Zupełnie nie miałem probemu z homoseksualnością Ellie, z tą sceną z pocałunkiem itp, ale wolałbym,  żeby skupili się na historii samej w sobie, bo jeśli ten tytuł tworzony jest ze złych pobudek (żeby stać się jakimś manifestem środowisk LGBT np.), to dla mnie nie tędy droga.
Oczywiście, że to kupię, bo to sequel jednej z moich ulubionych gier ever, ale ten cyrk wcale mnie do tego nie zachęca - wręcz przeciwnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.06.2018 o 17:22, Wredny napisał:

Dziś wlazłem tu pierwszy raz od obejrzenia trailera, ale aż tylu stron o jęczeniu na temat "gejostwa/lgbt/sjw" i ogólnie "propagandy pedaliady" to się nie spodziewałem, mimo że zdaję sobie sprawę, ilu idiotów jest tu zarejestrowanych (a tych co liczą procentowy udział aryjskich samców alfa w trailerach to już nawet nie wiem, jak nazwać)...

(...)
Nie zapominajmy, że to jest Naughty Dog, a nie BioWare - w pierwszej części wątek gejowski był tak zayebiście naturalnie wpleciony, że jak połączyłem fakty, to wręcz współczułem Billowi, mimo że normalnie na widok obściskujących się "facetów" mam raczej odruch wymiotny - jestem pewien, że tutaj bęzie podobnie, bo Druckmann jest mistrzem właśnie w kreowaniu tej naturalności i wiarygodności.

 

58 minut temu, Wredny napisał:

To jest niesmaczne i bardzo w stylu BioWare - pokazywanie, jacy jesteśmy zage(pipi)iści.
Wali mnie opinia tutejszych obrońców moralności i ich wrzutki o tym, jak bardzo boli doopa "silnych heteroseksualnie mężczyzn" z forumka, ale póki coś jest robione ze smakiem to nie mam z tym problemu - to już nie jest - przypomina mi ten cyrk, zwany paradą równości.

 

Jak sie czlowiek przez miesiac moze zmienic xD A ze Starha sie smiales.

 

A tak na serio to nie ma co sie triggerowac jak feministka z tego powodu, trzeba poczekac na premiere i miec nadzieje, ze historia nadal bedzie super. W najgorszym wypadku to bedzie gra na 8+ i tyle.

Odnośnik do komentarza

Tak, bo co innego fragment gry, co do którego ciężko się przyczepić, bo pewnie w szerszym kontekście ma sens i jest zrobiony naturalnie, a co innego dwie brodate małpy, które za chwilę wrzucą filmik z tego, jak się zapinają w kakao - bo tacy są k#rwa cool, na czasie, postępowi i deal with it...
Zawsze byłem ostatni do rzucania takimi tekstami, ale już wkurza mnie ta gejowska propaganda. Jak ja mam traktować takie coś, jako normalne, skoro ktoś próbuje na siłę mi wcierać to w ryj? Czy wcześniej jakiś developer wrzucał tweeta, jak idzie do wyrka ze swoją żoną? Bo nie przypominam sobie...
Starh wcześniej popadał w paranoję, bo wtedy jeszcze nie było o co kruszyć kopii, ale teraz przeginają - oczywiście nie można niczego powiedzieć, bo od razu rasista/homofob/ksenofob i niedługo trzeba będzie trzeba publicznie przepraszać, jeśli nie czujemy pociągu do osób tej samej płci, a heteroseksualne jednostki będą uważane za jakąś skamielinę z mrocznych czasów przed oświeceniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 minutę temu, Wredny napisał:

Tak, bo co innego fragment gry, co do którego ciężko się przyczepić, bo pewnie w szerszym kontekście ma sens i jest zrobiony naturalnie, a co innego dwie brodate małpy, które za chwilę wrzucą filmik z tego, jak się zapinają w kakao - bo tacy są k#rwa cool, na czasie, postępowi i deal with it...
Zawsze byłem ostatni do rzucania takimi tekstami, ale już wkurza mnie ta gejowska propaganda. Jak ja mam traktować takie coś, jako normalne, skoro ktoś próbuje na siłę mi wcierać to w ryj? Czy wcześniej jakiś developer wrzucał tweeta, jak idzie do wyrka ze swoją żoną? Bo nie przypominam sobie...
Starh wcześniej popadał w paranoję, bo wtedy jeszcze nie było o co kruszyć kopii, ale teraz przeginają - oczywiście nie można niczego powiedzieć, bo od razu rasista/homofob/ksenofob i niedługo trzeba będzie trzeba publicznie przepraszać, jeśli nie czujemy pociągu do osób tej samej płci, a heteroseksualne jednostki będą uważane za jakąś skamielinę z mrocznych czasów przed oświeceniem.

Ale wiesz, że to jest jego prywatny profil na Twitterze?

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, _Be_ napisał:

A nie wiem swędzi go dupa może  emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Haha, a tobie co swędziało jak wrzuciłeś drugiego tweeta tego gościa z chłopakiem? :d

 

Fakty są takie że skoro ND jest tworzone przez aktywnych uczestników parad równości, to raczej ich polityka w grach jest kwestią nieuniknioną i oczywistą. No i tamte tweety do graczy tylko o tym świadczą o co w tym wszystkim chodzi ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.