Jump to content

Guest _Be_

The Last of Us Part II

Recommended Posts

Teraz, Ludwes napisał:

oczywiście będzie można grać z wyłączonym trybem nasluchiwania? 

Nie widzę powodu, żeby miało tak nie być. Po tym co zobaczyłem to jeszcze bardziej się nakręciłem. Widzę, że gameplay jest mocno rozbudowany, teraz mamy tak w skrócie trzy rodzaje przeciwników, ludzi, zarażonych i ludzi z psami, ze wszystkimi będzie się grało inaczej. I ta brutalność. Jak to jest zrobione.

2 minuty temu, Ludwes napisał:

oczywiście będzie można grać z wyłączonym trybem nasluchiwania? 

Pewnie tylko na najwyższym poziomie. 

Sequel najmocniejszego 8+ w tamtej generacji szykuje się na kolejne najmocniejsze 8+ dla mnie fair deal. 

• Upvote 1
  • Like 1

6 minut temu, bluber napisał:

Sequel najmocniejszego 8+ w tamtej generacji szykuje się na kolejne najmocniejsze 8+ dla mnie fair deal. 

nie fair

1 minutę temu, bluber napisał:

Czyli dla mnie 10 i kolejne 10 :).

Posted (edited)
6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Koniecznie z wyłączonym telewizorem. :potter: 

Czyi to był tekst o graniu bez nasłuchiwania? @nobody

Yes - "na hardzie i z wyłączonym trybem nasluchiwania" 

oj, piękne to były czasy na forum

Edited by Ludwes
  • Like 1

Posted (edited)

Jakby ktoś nie pamiętał to prawilnie przypominam, że Hotline Miami to gra wy-śmie-ni-ta.

Wiem, bo właśnie ogrywam. :cool: Miłe zaskoczenie na tym trailerze.

Edited by Paolo de Vesir
  • Upvote 1

to jest jakis ogólny trend na forum, że przy okazji każdej dużej i popularnej produkcji niemalże regularnie raz na dwie-trzy strony pojawiają się te same osoby, żeby napsiać jedno, no max dwa zdania o tym, jak bardzo średnia to będzie gra i średnio ich interesuje ? no dobra, pytanie retoryczne - jest taki trend. to wynika z jakiejś wewnętrznej potrzeby gaszenia cudzego entuzjazmu i oznajmienia własnej obojętności na znak dowodu....no właśnie, czego ?

• Upvote 6
  • Like 3

10 minut temu, Figuś napisał:

Doskonale zareagowali. Potrafią w marketing :D

"....jest taki jakiś ogólny trend na forum, że przy okazji każdej dużej i popularnej produkcji niemalże regularnie raz na dwie-trzy strony pojawiają się te same osoby, żeby napisać jedno, no max dwa zdania o tym, jak bardzo za(pipi)ista i przełomowa to będzie gra i tylko to ich interesuje ? no dobra, pytanie retoryczne - jest taki trend. to wynika z jakiejś wewnętrznej potrzeby rozniecania cudzego entuzjazmu i oznajmienia własnej egzaltacji na znak dowodu....no właśnie, czego?..."

• Downvote 2

Posted (edited)

Przypominanie Kaszubowi, od czego jest forum Vol. XI

Edited by Andżej
  • Upvote 2

Wygląda to mega plastycznie, ta przemoc :obama: 

Szkoda tylko, że takie osoby jak Neil Druckmann zajmują się reżyserią gier. Szkoda.

• Upvote 1
  • Downvote 3

6 minut temu, Andżej napisał:

Przypominanie Kaszubowi, od czego jest forum Vol. XI

no tak, forum jest też między innymi, żeby andżej i inni mogli sobie coś popisać, nie mając jednocześnie nic do napisania. jasne, rozumiem to, sam tak często robię. 

13 minut temu, da$io napisał:

"....jest taki jakiś ogólny trend na forum, że przy okazji każdej dużej i popularnej produkcji niemalże regularnie raz na dwie-trzy strony pojawiają się te same osoby, żeby napisać jedno, no max dwa zdania o tym, jak bardzo za(pipi)ista i przełomowa to będzie gra i tylko to ich interesuje ? no dobra, pytanie retoryczne - jest taki trend. to wynika z jakiejś wewnętrznej potrzeby rozniecania cudzego entuzjazmu i oznajmienia własnej egzaltacji na znak dowodu....no właśnie, czego?..."

mimo wszystko ekscytowanie się czymś, co mnie rusza i kręci wydaje się nieco bardziej....hmmm...zdrowym objawem.

Posted (edited)
5 minut temu, Rozi napisał:

Wygląda to mega plastycznie, ta przemoc :obama: 

Szkoda tylko, że takie osoby jak Neil Druckmann zajmują się reżyserią gier. Szkoda.

Fabularnie też będzie dobrze.

Edited by zdrowywariat
  • Haha 4

2 minuty temu, LukeSpidey napisał:

Nieekscytowanie się czymś, co nas nie rusza to według mnie również jak najbardziej zdrowy objaw. 

Trochę strata czasu, lepiej go poświęcić na to co nas rusza. Szczególnie jeśli ktoś często okazuje swoje niezadowolenie z gry. Po chooy?

4 minuty temu, LukeSpidey napisał:

Nieekscytowanie się czymś, co nas nie rusza to według mnie również jak najbardziej zdrowy objaw. 

no jasne. dlatego nie zobaczysz zbyt wielu moich postów w temacie np. którejś tam części assassins creed.....albo nie bedzie ich wcale. wiem tylko, że polecono mi black flag jako najlepszą odsłonę tej serii i jak zagram to może coś napisze. a może nie.  

Dobra lepiej powiedzcie czy to nie jest najlepsza wizja postapokaliptycznego świata ever? Takie zezwierzęcenie, że ludzie muszą grać na Vicie. :kaz: 

• Like 1

Właśnie nie taka straszna ta apokalipsa jak można platynować hentai miami na vituni  :banderas:

2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Do nowej generacji masz jakieś 6 miesięcy. :potter:

NOWA GENERACJA STARTUJE 19.06 :fsg:

Tak Sony powinno reklamować tego Mesjasza.

Animacja w tej grze to coś niebywałego, gameplayowo gra mocno sie rozwinęła. Wykorzystywanie lin, czołganie, system unikow, tropiące psy, znacznie większe levele. Zapowiada się kontynuacja idealna, GOTG ląduje 19.06.

• Upvote 3
  • Haha 1

Posted (edited)
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Jakby ktoś nie pamiętał to prawilnie przypominam, że Hotline Miami to gra wy-śmie-ni-ta.

Świetna jedynka i niepotrzebny sequel który zawiódł i podzielił fanów. Ciekawy dobór Druckmann, co chcesz nam przekać?

Edited by Observer

W stosunku do Uncharted 4 sprzed 4 lat jest wizualny downgrade, ale gra zapowiada się całkiem spoko ;-)