Jump to content

Guest _Be_

The Last of Us Part II

Recommended Posts

Spoiler

To jest historia Ellie i potraktowali ją jako główną bohaterkę, bo gramy nią przez większość gry. Joel musiał zginąć prędzej czy później, nawet dobrze, że tak się stało, bo będą emocje, podczas zapewne cudnych retrospekcji. A ja chcę się dobrze bawić.

@Basior

Edited by zdrowywariat

78f4c9eaf37326edf3f6733754937871.jpg

DOBRZE ŻE SIĘ TAK STAŁO ALE SIĘ BĘDĘ BAWIŁ BĘDĄ EMOCJE

• Upvote 2

2 minuty temu, zdrowywariat napisał:

bo zachowujesz się jak mały dzieciak

Przyganiał kocioł garnkowi

• Upvote 1

Jakby nie było są plusy:

Spoiler

śmierci Joela, na przykład te retrospekcje, na których Joel uczy Eliie grać na gitarze, czy pływać. Gra dzięki temu będzie głębsza, będzie bardziej emocjonalnym przeżyciem. Granie Abby, zabójczynią Joela, to świetny patent. Być może będzie cut scenka, co czuła, gdy Joel zabił jej ojca. To nie jest gra czarno-biała, z podziałem na dobrych i złych. Zobaczymy też Ellie, jak to przeżyje.

Edited by zdrowywariat
  • Haha 1
  • WTF 2

5 minut temu, zdrowywariat napisał:

Jakby było są plusy:

Pokaż ukrytą zawartość

śmierci Joela, na przykład te retrospekcje, na których Joel uczy Eliie grać na gitarze, czy pływać. Gra dzięki temu będzie głębsza, będzie bardziej emocjonalnym przeżyciem. Granie Abby, zabójczynią Joela, to świetny patent. Być może będzie cut scenka, co czuła, gdy Joel zabił jej ojca. To nie jest gra czarno-biała, z podziałem na dobrych i złych.

Ja ci powiem jaka to gra. Gra w której biały heteroseksualny człowiek jest gonwnem, wbrew logice i dla poklasku społeczności lbgtrtv. Silne kobiety? Dobrze wiemy jakie są silne, kto ma żonę ten wie, chyba że babochlopy. W takim świecie wszystko by wróciło do normy bo mężczyzna jest bardziej przystosowany do survivalu. Większa siła, odwaga itd. już sam zamysl świata wybija mnie z wczowki, bo wiem że jest bezsensowny. Ja wiem że gameplay będzie w deche, ale polecieli po bandzie z dyskryminacja normalności. Żeby nie przynudzać poczekam do recenzji i wtedy zdecyduje, bo jak na razie spusty na temat gameplay, a o fabule tak cicho od tych co grali.

• Like 1
  • Downvote 1

Mam wrażenie, że niektórzy chcieliby sequela bezpiecznego, z happy endem. I cieszę się, że tak nie będzie, bo jakie to by było nudne, gdyby taki rozi odpowiadał za fabułę. 

Dobra, trzeba sobie dać bana na ten temat. Silnik forum zawodzi, wchodzisz do tematu a tu poodkrywane spoilery. (pipi) mać.

• Sad 1

Chyba od zawsze tak jest, przy wchodzeniu na stronkę musisz na 3s zamknąć oczy, ja też tak się nadziałem na spoiler, po czym przeczytałem resztę.

5 minut temu, zdrowywariat napisał:

Mam wrażenie, że niektórzy chcieliby sequela bezpiecznego, z happy endem. I cieszę się, że tak nie będzie, bo jakie to by było nudne, gdyby taki rozi odpowiadał za fabułę. 

Jakbym znowu grał Joelem to by mi stanął. Takie są fakty :)

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

To będzie bezpieczny sequel.

Zależy pod jakim względem. Fabularnie raczej nie, tu pojechali po bandzie :)

Mam nadzieję, że:

Spoiler

wtedy, gdy Abby zabija Joela to my już nią kierujemy :obama: I później gramy z wyrzutami sumienia, aż ją załatwimy w skórze Eliie. Zawsze istnieje opcja odłożenia gry przed zabójstwem.