Skocz do zawartości

Wipeout Omega Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

 

remaster dwoch czesci z poprzedniej generacji czyli hd i fury, ktore tez w duzej mierze byly juz remasterami wersji z psp i remaster czesci z vity - wszystko w jednym zestawie

 

jaram sie, z drugiej strony wersja na vite skonczona, wersje na psp skonczone, wersje na ps3 skonczone wiec tylko lepsze technikalia kusza ale mam zawsze takie parcie na wipka, ze pewnie i tak kupie

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ja też nie wiem czy kupię. WHD/FURY pewnie będzie chodziło jak złoto, ale czuję w kościach że 2048 będzie portem działającym dalej w 30 fps. Jestem mocno sceptyczny co do tej składanki i nie napalam się zbytnio, zwłaszcza że (chyba) na razie nie wiadomo kto będzie zajmował się konwersją tych gier na PS4. Dla mnie w wipeoucie to płynna i stabilna animacja grafiki zawsze była najważniejsza, a jeśli za zrobienie portów wezmą się jacyś partacze, to różnie może z tym być. Jeśli wszystko będzie chodziło w Full HD i sztywniutkich 60 fps to pewnie się skuszę.

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

A nie Pulse ?

zarowno hd jak i fury to pomieszane trasy zarowno z pulse jak i pure, ani jednej nowej trasy nie zrobili tylko portowali te z wersji na psp

 

There are 8 tracks in the full Wipeout HD game. Six of the tracks are from Wipeout Pure and the rest are from Wipeout Pulse. Every track has a reverse and zone variant. The Fury expansion added 4 more tracks (one from Wipeout Pure and three from Wipeout Pulse) and 4 zone tracks from Wipeout Pure.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

WHD ma sporo zawartości zarówno z Pure, jak i z Pulse. Jeśli chodzi o content z Pure, to w WHD bardzo mi brakowało wielu tras z DLC do wipka na psp.

Swoją droga ciekawe, czy WOC będzie pozwalało na latanie przy customowym soundtracku. Oby!

Przecież na PS4 w dowolnym momencie można odpalić swoją muzę, więc to nie będzie problemem. Nie zmienią zawartości więc sama opcja też powinna być do wyboru od razu w menu gry.

Odnośnik do komentarza

Jeśli wszystko będzie chodziło w Full HD i sztywniutkich 60 fps to pewnie się skuszę.

O stabilność w FHD chyba nie trzeba się martwić, ale ja jestem ciekaw czy wizualnie będzie widoczna różnica w stosunku do PS3. Wersja na Pro będzie w dynamicznej rozdziałce czyli podobnie jak na Chlebaku.

Nie miałem okazji ograć 2048, więc kolekcje pewnie wezmę i wbije się platyne. Swego czasu forumkowe granie oferowało masę frajdy.

Odnośnik do komentarza

Kurde, tak trudno było zrobić nową grę..? Przecież nakłady pracy na taki tytuł są znikome, bo ani to fabuła ani wielki sandbox. Zapewne i tak kupię.

 

Akurat seria wipeout ma całkiem rozbudowaną fabułę :D Kazdy team i piloci maja swoją historię, na przestrzeni lat również dochodziło do róznych eventów przez, które powstawały kolejne ligi, wprowadzano zmiany do wyścigów etc. Ogólnie fabuła jest, tylko tak bardziej na zasadzie jak w Destiny - "przeczytaj sobie w necie/instrukcji gierki, to bedziesz wiedział" 

Odnośnik do komentarza

pelnoprawna czescia jest wipeout2048, kocham wipeout hd ale to przeciez remaster dwoch czesci z psp choc wykonany wybitnie

 

z mojej strony polecam ograc trasy z w2048, raz ze wreszcie beda w 60fps,a dwa, ze z racji tego, ze fabularnie jest to najwczesniejsza czesc serii sa najblizsze realnym - sciagamy sie po ulicach, parkach, wsrod wiezowcow, w tunelach metrach - spora odskocznia od takiego totalnego sf z reszty kolekcji

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...