Skocz do zawartości

Wipeout Omega Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadło Zico za czwartym okrązeniem :usmiech: 30:47 to chyba nawet lepszy czas niż miałem na ps3.

 

rdXseN2.jpg

 

Ale to jak ta gra chodzi, jak ona wygląda (może nie na tym screenie bo jest nieco rozmazany) to ja pier.dolę, obama / 10. Coś pięknego, naprawdę, jak odpaliłem Sol z 2048 to mi szczęka opadła. Idę grać dalej, chyba całą nockę zarwę przy starym dobrym wipku xD.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

pojeździłem trochę ze Square i w 4 wyścigach okazał się lepszy :wujaszek: oj, trzeba nabrać wprawy jeszcze

 

Fajnie byłoby jakąś większą ekipę zorganizować, w 4-6 osób to już byłaby jazda, terminy się ustali. Jak ktoś jest chętny to pisać.

 

W ogóle ten śnieg na Sebenco Climb :fsg: Po pięciu latach od odstawienia WHD poznałem że coś tu nie gra i że przecież wcześniej nie było śniegu, fajny efekt to robi.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
  • 7 miesięcy później...

Pograłem kilka wyścigów dzisiaj, ale wkurzają mnie ludzie co nie potrafią zmienić trasy i tak jeżdżą ciągle na tej samej. Jak chcesz inną to trzeba zmienić lobby, albo samemu stworzyć.

CTR się mocno dał we znaki i co chwilę wciskałem R1 aby zrobić slajda :D

Jak ktoś chętny na pośmiganie to pisać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Troszke pograne i z jednej strony ciagnie mnie do dalszej gry, z drugiej to co sie dzieje w zonach lekko przeraza. Jaka strategie polecacie dla kogos na kampanie w W2048? Pierwszy sezon wbilem elite passy we wszystkich eventach oprocz czasowek - czy masterowac je feisarem speed do upadlego czy skipnac i wrocic na koniec z jakims lepszym statkiem (o ile bedzie?).


Ah no i nieszczesne zony - jakies tipsy? Probowalem roznymi statkami - agility sa bardzo niestabilne i o ile pozwalaja mi na szybka reakcje tak mam wrazenie ze czesto przez zbyt nerwowe pokonanie zakretu niepotrzebnie koncze na bandzie. Z drugiej strony probowalem tez jakimis czolgami zeby dluzej przetrwac ale ta strategia to chyba w ogole jakis poroniony pomysl bo rozwalalem sie tak szybko jak innymi statkami.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

To nie jest tak, że w Zone i tak bolid jest tylko kosmetyczny, a kazdy prowadzi się tak samo?

W WHD każdy ma te same maksymalne staty, w 2048 mają takie statystyki jak normalnie w każdym innym trybie, więc też np lepiej wybierać bardziej zwrotny statek albo wytrzymalszy.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Jak w tej grze mnie wkur.wiają cieniasy co wychodzą w trakcie wyścigu. Gramy w siedmiu a na koniec zostaje tylko czworka. Albo jak dołączam się do wipeoutHD a gdy zbierze się wiecej osób to koleś zmienia w ustawieniach na tego drugiego wipeouta i szybko odpala wyscig. Za wychodzenie z gry powinny być jakieś minusowe punkty do reputacji i tacy de.bile graliby sami ze sobą.

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...

Właśnie zacząłem platynować Omegę. Masakra. Jest to mój pierwszy Wipeout i nie myślałem, że będzie tak trudno! Soulsy mogą się schować. Mam na złoto Elite całą kampanię 2048 i HD, zabieram się za Fury. Ziko pokonany także chyba już z górki. Jak na razie najwięcej kłopotu sprawił mi turniej osmio etapowy Meltdown. Martwię się jedynie o pucharki za online bo nie widzę by ktoś grał. :) Trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.