Skocz do zawartości

Uncharted: The Lost Legacy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Warto chyba założyć temat, zwłaszcza że samo ND twierdzi, że to bardziej nowa, pełnoprawna część, niż dodatek.

 

Obecnie potwierdzono, że zagramy Chloe, niektóre źródła podają, że Nadine również będzie grywalna. Gra ma być dłuższa od Left Befind, ale krótsza od U4. Mamy otrzymać nieco więcej swobody niż w U4, a sama akcja dzieje się rok po wydarzeniach z czwórki.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jednak ciagle duże DLC, która po prostu dopnie historie z Uncharted 4. Chloe dostaje swój czas, którego nie dostała w oryginale plus kropka nad i w niezamkniętym wątku Nadine.

 

Ja tam czekam, bo gameplay w sumie fajnie wyglądał, 

 

Co do ceny to skoro dodatek za free dodawane jest do edycji Deluxe, która w PSN kosztuje 309zł (zwykła 249) to strzelam jednak, że samo DLC zamknie się w kwocie do 100zł (tutaj obstawiam 89zł)

Odnośnik do komentarza

Bardzo lubie serie ale w sumie cieszylem sie, ze po czworce miala sie skonczyc, zamiast robic z tego tasiemca wiec mam nadzieje, ze

PRIMO: Ta czesc jest na tyle dluga i epicka, ze na serio warto bylo wydawac to jako samodzielny dodatek/ spin offa albo gre z numerkiem 4,5

SECUNDO: Nie beda watku rozwijac przez nastepne kilka czesci tylko wezma sie za cos zupelnie nowego

Odnośnik do komentarza

Co do ceny to skoro dodatek za free dodawane jest do edycji Deluxe, która w PSN kosztuje 309zł (zwykła 249) to strzelam jednak, że samo DLC zamknie się w kwocie do 100zł (tutaj obstawiam 89zł)

Będzie drożej, bo Deluxe i pakiet dodatków (104 zł) 13 grudnia znika z PSS.

 

Bardzo lubie serie ale w sumie cieszylem sie, ze po czworce miala sie skonczyc

 

No i Naughty Dog kończy z serią, wielokrotnie to powtarzali. Dodatek robią, bo mówili o tym jeszcze przed premierą U4. A że będzie większy niż pierwotnie zakładali, to wypada się tylko cieszyć że podchodzą do tego na poważnie zamiast jakiejś popierdółki na 1-2 godziny.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Bardzo lubie serie ale w sumie cieszylem sie, ze po czworce miala sie skonczyc, zamiast robic z tego tasiemca wiec mam nadzieje, ze

PRIMO: Ta czesc jest na tyle dluga i epicka, ze na serio warto bylo wydawac to jako samodzielny dodatek/ spin offa albo gre z numerkiem 4,5

SECUNDO: Nie beda watku rozwijac przez nastepne kilka czesci tylko wezma sie za cos zupelnie nowego

 

Ja tam mam nadzieję, że seria nie umarła tak w ogóle, bo chciałbym żeby

Cassie przejęła schedę

po tatusiu :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Gość Kasias

Już "czwórka" względem trylogii wprowadziła bardzo duże zmiany. Na panelu PSX wspominali, że w The Lost Legacy kobitkami będzie walczyło się trochę inaczej, a niektóre duże levele będą nawet większe niż w U4.

Odnośnik do komentarza

Wiem, ze to się nie zdarzy, ale chcialbym zeby powrocili do tych przesadzonych scen akcji z poprzednich części. Zaluje, ze nie zrobili w czwórce ucieczki przed

wybuchajcym wulkanem

albo czegos w stylu filmu

"Grawitacja"

, uderzyli trochę w inne tony, wiec raczej się nie spodziewam.

Odnośnik do komentarza

Przecież w U4 była najbardziej szalona akcja ze wszystkich części, a nie było ich dużo, bo nie chcieli by gra się stała własną karykaturą. W Lost Legacy też raczej nie będą szaleć, bo mają ograniczone zasoby ludzkie (większość pracuje przy TLoU) a zaprojektowanie i zrobienie takich akcji nie jest szybką i łatwą sprawą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że skoro DLC dzieje się po historii z czwórki to nie musimy się bawić w jakieś [spoilery]. Jak ktoś jeszcze nie ograł to niech wróci do tego tematu po nadrobieniu tej zaległości. I wracając do dyskusji: o jakiej akcji mówisz, Szczurku? Scena pościgu?

Jak dla mnie top3 jeśli chodzi o cała serię to: zatopienie statku (U3), wykolejenie pociągu (ten początek z dwójki - majstersztyk  :fsg: ) i rozbicie samolotu (U3). W ogóle jest jakiś środek transportu, który się ostał po wizicie Drake'a? :P

 

Odnośnik do komentarza

I wracając do dyskusji: o jakiej akcji mówisz, Szczurku? Scena pościgu?

 

Tak, to była dla mnie najlepsza scena z całej serii. Około 15 minut akcji non-stop, żadnych zwolnień by złapać oddech ;)

 

A wracając do "szaleństw" w Lost Legacy - Troy Baker mówił, że musieli usunąć jakąś fajną akcję z U4, bo nie była gotowa więc może teraz do niej wrócą i dokończą. O tutaj: http://www.gamesradar.com/uncharted-4-ditched-huge-set-piece-avoid-shipping-broken/

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Wiem, ze to się nie zdarzy, ale chcialbym zeby powrocili do tych przesadzonych scen akcji z poprzednich części. Zaluje, ze nie zrobili w czwórce ucieczki przed

wybuchajcym wulkanem

albo czegos w stylu filmu

"Grawitacja"

, uderzyli trochę w inne tony, wiec raczej się nie spodziewam.

Zgadzam sie z pierwszym spoilerem. Jak tylko wjechałem do tej lokacji to byłem wręcz przekonany ze bedzie taka ucieczka, nawet do brata siedzącego obok o tym powiedziałem, a tu taki kloc. Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Ogólnie pisanie o spoilerach U4 w tym topicu mnie nie rusza, a nawet można pisać bez problemu, gdyż i tak wydarzenia dzieją się po skończeniu U4, takie jest moje zdanie. Ten kto nie ograł niech się trzyma z dala, w ogóle mając ps4 i nie ograć najlepszego exa i na dodatek wypowiadać się w tym temacie nie mając pojęcia o poprzedniej grze to taka osoba to zwykły troll. Mam nadzieję, że ten dodatek będzie coś przybliżony do First Light jeśli chodzi o czas grania, a i tak będzie day one kupione.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

 Mam nadzieję, że ten dodatek będzie coś przybliżony do First Light jeśli chodzi o czas grania, a i tak będzie day one kupione.

 

The Lost Legacy będzie dłuższe.

 

Z artykułów na IGN i GI z GaFa - http://www.ign.com/articles/2017/03/07/uncharted-the-lost-legacy-first-story-gameplay-details-revealed

 

- scenariusz skupia się na przeszłości Chloe, jej relacjach z Nadine, a akcja będzie mieć miejsce pół roku po U4

- historia będzie jeszcze bardziej przyziemna niż w U4

- znane postaci być może (czyli na pewno) zaliczą cameo

- główny czarny charakter nazywa się Asav

- cała akcja rozgrywać będzie się w Indiach

- gra ma mieć inny pacing niż U4

- w tej części będzie najwięcej skarbów i opcjonalnych aktywności, jak dialogi i starcia

- powraca jeep z linką, którym będzie śmigać Chloe - będzie więcej zagadek i puzzli z jego wykorzystaniem

- znajduje się tutaj największy level w historii Uncharted

- zaimplementowano minigierkę z wytrychem

- pojawia się pistolet z tłumikiem

- Nathan używał dziennika, Chloe - telefonu

- THE LOST LEGACY ZAWIERA MULTI I SURVIVAL Z UNCHARTED 4

- to już ostatni rozdział serii robiony przez Naughty Dog - szanse na więcej są bardzo małe, bo studio robi TLoU II i ma wiele pomysłów na inne gry

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.