Skocz do zawartości

Uncharted: The Lost Legacy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś problem z oznaczaniem przeciwników? Przedostatnie trofeum potrzebne do platyny i nie mogę oznaczać ;/

 

Próbowałem już wszystkiego: ponownej instalacji, różnych poziomów trudności, gry od nowa, od wybranych chapterów i walk. I nic... szukałem na necie, znalazłem kilka wpisów, że niektórzy też mają z tym problem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wszystko ładnie pięknie, ale sterowanie i przyklejanie się do ścian, nie działające kółko kiedy trzeba opaść z gzymsu bo we mnie prują to jest jakiś koszmar. Poza tym świetna gierka. Jest akcja, są skrypty, fajne główne bohaterki i poziom Crushing. 

Jeśli chodzi o to ostatnie to jest kuźwa dość trudno. Próbuję wszystkich przeciwników zdejmować cichcem. Wczoraj w miejscówce gdzie jest "zagadka" z fontannami męczyłem się chyba z 3h, żeby ubić patrol zanim rozwaliłem pojazd pancerny. Podobnie było z hordą już po uwolnieniu Sama. Ci sapiący rushowcy doprowadzali mnie do białej gorączki. 

Jednak co by nie mówić tęskniłem za tą "filmowością" produkcji na platformę Sony, a czwórka cały czas przede mną :) .

Odnośnik do komentarza

U mnie po graniu w LL to 4 strasznie się wlekła, do tego stopnia że gry nie skończyłem co rzadko mi się zdarza. Lost legacy fajna kompaktowa przygoda bez zbędnych pierdół i wydłużania gry na siłę, chociaż pewnie 4 to tak się ciągnie przez smaczki dla fanów serii do których się nie zaliczam i do uncharted się zabrałem od dupy strony. 

Odnośnik do komentarza

Parę dni temu udało mi się skończyć grę i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony. Para głównych bohaterek to strzał w dziesiątkę i zdecydowanie jeden z najbardziej trafionych pomysłów na spinoff. Zaryzykuje nawet stwierdzenie, że dodatek podobał mi się bardziej niż Uncharted 4. Fabularnie było o wiele ciekawiej niż w podstawce. Bardziej podobał mi się również główny „zły” który pomimo stereotypów miał w sobie coś ciekawego. Ogólnie całość została doskonale wywarzona, NG nie próbowało na sile wydłużać przygody za co chwała im. Jeżeli kiedyś dostaniemy jeszcze Uncharted to zyczylbym sobie, aby stworzono go właśnie w stylu Lost Legacy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kupiłem w promocji na wyprzedaży z okazji Black Friday i dopiero wczoraj odpalilem. Graficznie i technicznie jest kosa (grane na Pro) a sam motyw eksploracji fajnie zrobiony. Patrzymy w mapkę i poruszamy się orientacyjnie, bez żadnych znaczników i innych ubi-gpsów. Fabularnie jestem gdzieś na początku ale już mi się podoba. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.11.2017 o 13:36, MEVEK napisał:

Dość przydatny ten Rubin Królowej - pipczy, gdy w pobliżu jest skarb. 

A skąd go masz?
Ja dopiero zaczynam grać, jestem w czwartym rozdziale i w sumie nie wiem, czy żeby przejść ten level, muszę te wszystkie punkty na mapie odwiedzić? Trochę tego sporo.

Odnośnik do komentarza

Musisz odnaleźć wszystkie żetony rozrzucone po mapie (chyba 10 ich jest), a potem umieścić je w takiej jakby świątyni, która też jest oznaczona wyraźnie na mapie. Chyba gdzieś na północy, ale może już pamięć mi szwankuje. Kiedy to zrobisz, dostaniesz bransoletkę. :) I nie, to akurat jest zupełnie opcjonalne. Do otwarcia dalszej drogi musisz odwiedzić te chyba 4 większe punkty. Babki będą o tym nawijać - symbol topora, łuku i czegoś tam jeszcze.

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Śmieszna sprawa. Wpisałem kod, potwierdziło, że poprawny ale nie wyświetliło co na nim jest tylko podziękowało za realizację kodu. na maila też  nic nie ma, w historii nic nie wyświetla... Nie wiem czy to przypadkiem nie jest kod na sam multiplayer bo w bibliotece jest do zainstalowania samo multi ale nie wiem czy to razem z łatkami wpadło czy jak. 

Włączyłem grę i ściąga mi się teraz patch prawie 15GB tylko wciąż nie wiem co to.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Bardzo dobra gierka. Po 3 mialem dosc uncharted na 2 generacje do przodu xD.

Traf chcial ze dostalem gierke z prosiakiem i mowie a co tam 10h to sie pyknie.

4 odpuściłem i raczej nigdy nie zagram ale LL milo mnie zaskoczylo.

Jest zycie w serii bez Drake'a, glowne bohaterki daly rade.

Grafa(a zwlaszcza hdr) łeb urywa, design niesamowity.

Nie powiem troche slabo mi sie zrobilo jak zobaczylem ta otwarta mapke, bo nie trawie tych rakowych ubi stajl gierek.

Ale w LL zachowano umiar, znajdzki nie sa nachalne.

Tak samo balans zagadki/eksploracja/walka swietnie wyważony.

No i koncowka mistrz.

Fanem serii specjalnie nie jestem ale LL moge spokojnie polecic.

Nie zdążyła mnie zmulic, 10h36m na hardzie z satysfakcjonujacym endingiem.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.