Skocz do zawartości

Noworoczne postanowienia kĄsolowe


okens

Rekomendowane odpowiedzi

- Jak się spodoba to kupić Switcha

- Nakarmić Makarona jakimś sędziwym tytułem

- Ograć wzdłuż i wszerz The Legend of Zelda Breath of the Wild

- Olać Pro i Scorpio (może Sony i MS wezmą się do prawdziwej roboty i nie będą tworzyć bliźniaczek Olsen)

- Nie dać się szajbie zakupowej i skupić się na tym w co naprawdę mam ochotę pograć

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 11 miesięcy temu...
W dniu 15.12.2016 o 16:08, kes napisał:

Dokończyć Persone 4 Golden, kupić i ograć Severed po czym sprzedać Vite - może jeszcze w tym roku się uda.

W przyszłym roku chcę przede wszystkim zagrać w Yakuza 0, Yakuza Kiwami i person 5, olać backlog i grać na bieżąco w wychodzące gry.

Może kupię 3ds-a jeżeli stęsknię się za prznośniakiem.

Pierwszy raz w życiu udało się wprowadzić postanowienia noworoczne w życie. Wszystko odchaczone :potter:

Odnośnik do komentarza

z postanowien na 2018:

- w przypadku wprowadzenia VC na switcha nadrabianie zaleglosci w nintendowych sztosach

- podtrzymac ratio z 2017 kiedy jedyna gra ktora kupilem, a nie skonczylem jest xenoblade chronicles2 (a nie skonczylem bo sie nie wyrobie, a gra to petarda), no ok jest jeszcze sonic mania ale to byl spontaniczny zakup z cebula w oczach i crash co sprzedalem po 2 dniach z powodu zepsutego skoku

- przejscie co najmniej 2-3 gier na zakurzone ps4

- w przypadku zapowiedzi pesa na switcha i spelniania punktu powyzej rozwazyc sprzedaz ps4

- jesli 2018 nie bedzie obfitowac w tyle petard co ten (a sie na to zanosi) rozwazyc kupno x360 lub grubasa xone (bo ma wsteczna)

Odnośnik do komentarza

-wsiąknąć w świat nintendo za sprawą switcha bo od czasów snesa tylko playstation/xbox/pc (miałem tylko mały romans z wiiu i skończyłem toada)
-w końcu dokończyć przynajmniej trzecie dark souls
-chociażby spróbować omijanych przeze mnie gatunków gier może zaskoczy (w zeszłym roku zakochałem się w souls like, które wczesniej omijałem szeroki łukiem)
-grać tyle ile jest czasu (a przy córce ciężko wygospodarować czas) i cieszyć się każdym tytułem

Odnośnik do komentarza

- na dobre zacząć i skończyć hc room

- utrzymać ratio 1 zaliczonej gry na miesiąc

- utrzymać ratio 1 kupionej gry na miesiąc

- trzymać się schematu jednoczesnego grania w maksymalnie jeden tytuł na ps4 [ewentualnie Classic PC] + jeden tytuł na switch + indyk zapchajczasówka na switch jak np Stardew Valley

- w końcu dodać jakieś platyny do jak narazie jedynej na moim koncie z Uncharted 2

 

Odnośnik do komentarza

Zamiast kupować nowe gierki AAA, zająć się emulacją na obecnych sprzętach:
3DS - do emulowania konsol przenośnych (GB GBC GBA DS)
miniNES - do emulowania konsol 8bit (A2000 SMS NES)
miniSNES - do emulowania konsol 16bit (Arcade, Genesis, SNES).
Listę moich TOP gier ciągle robię i ciągle coś zmieniam. A jeszcze backlog obecnych tytułów mi rośnie, więc chyba trza olać tytuły dzisiejsze.
No i chciałem jeszcze uzupełnić kolekcję gier na PS2.

Odnośnik do komentarza

Jeśli napisze w tym temacie to na pewno się uda przejść wszystkie gry które kupiłem na ps4, sprzedać pod koniec roku zamykając temat tej konsol. Grać dużo na 3DS, jeśli uda się nadrobić większość gier również sprzedać i przejść w końcu na combo PC+Switch, to będzie jednocześnie moment w którym zacznę rozglądać się za nowym monitorem do komputera. Kupić TYLKO yakuzy, spider mana i rdr o ile okażą się dobrymi grami, Guacamelee 2, ciekawe nowości na switcha i kilka gier na 3dsa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...