Skocz do zawartości

Noworoczne postanowienia kĄsolowe


okens

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.12.2016 o 13:06, Rayos napisał:

Nintendo Switch, Zelda i Mario nowe, RDR2, być może PS4 i obkupienie się w gry na Vitę, bo ostatnio posucha u mnie w tej kwestii. Jeszcze może jakiś soundbar do TV :lapka: 

 

Checked, Checked, Checked, RDR2 nie wyszło, Checked, checked (i potem 90% tego sprzedałem w diabły xddd). Jedyne ostatnie nie wyszło :frog: 

 

z postanowień na 2018:

 

- definitywnie skończyć kupować gierki na zapas

- pokończyć to co mam

- utrzymywać tempo grania jakie mam ostatnio

- kupić soundbara/jakieś udźwiękowienie do tv

- ograć kilka klasycznych, szanowanych jrpgów 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.12.2016 o 13:49, balon napisał:

VR i może Switch (dla Zeldy i Mario) oraz Scorpio. To może być mega ciężki rok dla portfela growego ale do następnej genetacji już tylio gierki będę kupował.

 

No i jakby wyszedł mini SNES to na 100% day 1.

 

Switch - kupiony, mega sprzęt, mega gry. Bardzo dobra decyzja.

 

VR - brak "dużych" gier jak REVII oraz problem z HDR (mieszanie kablami)

 

Scorpio - zje bana polityka exowa (i tworzenia nowych marek) MS wyleczyła mnie (na jakiś czas?) z xboxa

 

SNES - przegapiłem aby zamówić z zagramanicy, a januszowe polskie ceny wyleczyły odepchnęły mnie od tego sprzętu.

 

W tym roku kontynuuje postanowienie aby grać tylko w gierki, które mi podchodzą, jak coś mi nie sprawia przyjemności za h uj nie grać aby skończyć. Do tego będę nadal starał mieszać się gatunki i sprzęty aby nie wpaść w żadne rutyny. Co do zakupu sprzętu to w 2018r. pierwszy raz od dawna nie planuję żadnych inwestycji w tym kierunku. Aaaaa i zagrać w końcu w jakieś souls like, myślę o Bloodnorne.

 

 

 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Wypraszam sobie, ostatnio sporo grałem w Battlefielda 1 i Wayward Souls na androidzie. A nie czekaj, to jeszcze gorzej o mnie świadczy. :reggie:

 

 

Na 2018:

- Doczekać się Eitr

- Kupić Ruinera na przecenie

- Zrobić wszystko co się da w RE7 i potem może nawet zrobić se pare speedrunów

- zemdleć z eksajtu na widok nowych gier Fromu i Dennaton 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.12.2016 o 13:17, grzybiarz napisał:

Planuję w 2017 kupić PS VR, albo jakieś inne VR.
Fajnie jakby Nintendo ogłosiło miniSNESa.
A poza tym, to nie chcę żadnej nowej konsoli: muszę zebrać po 10 gier na każde Playstation i tyle mi styknie. 

Skoro inni cytują siebie, to i ja to zrobię.
PS VR? Drogie i słabe. Poczekam na v2.0.
miniSNES? No wyszedł, dzięki Nintendo że przeczytaliście tego posta.
A co do kolekcjonowania gier, to wyszło mi po 15 na każdą konsolę. Oby w następnym roku nie wyszło, że jednak chcę mieć Top20 :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

- ograć Horizona

- ograć Undertale

ograć Yakuze 0

- ograć Yakuze Kiwami

- ograć Watch Dogs 2

- ograć Persone 5

- ograć nowego South Parka

- ograć Preya

- ograć remake SotC

- ograć Dishonored Death of the Outsider

- ograć Final Fantasy XV

- ograć Wolfensteina The New Colossus

- ograć Uncharted The Lost Legacy

- ograć NieR: Automata

 

 

:obama:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

Skończę w końcu The Last of Us, aby @Farmer przestał mi truć dupę :) I ponadrabiam resztę gier, które mam od dłuższego czasu, a na które brakowało czasu/chęci.

Yebaniutki szkoda, że w zeszłym roku takiej deklaracji nie złożyłeś. Teraz trzeba czekać do grudnia... Pamiętaj @Square, że jesteśmy już po trzydziestce, nie jesteśmy już młodzieniaszkami, każda chwila z gierkami się liczy, a nie Horyzonta po 4 razy przechodzić i Wieśka obrażać.

 

Postanowienie? Raczej prośba. By Sony zechciało mi w tym roku zostawić konto w spokoju. A co ograć? GoW, Metro i jak Rockstar pozwoli to w tym roku RDR2, jeszcze Horizon by napisać jaka Aloy jest brzydka za dzieciaka no i GTA V. Tak na prawdę nie mam jakiś deklaracji konsolowych. Chyba kryzys postwiedźminowy wciąż się mi udziela.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

- dokończyć backloga. W tym roku z 33 gier zostało 10 więc już ostatnia prosta i granie w co się kupi od razu,

- zakup w tym roku 3-5 max gier na premierę (dmc5 re2 i ctr pewniaki)

 

I tyle. Już trochę mniej gram niż w pierwszej połowie zeszłego roku więc żadnych takich głupich postanowień nie robię - godzina na dzień mać + ewentualnie 10 w wolny weekend pasuje xd

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.12.2017 o 15:14, Rayos napisał:

 

Checked, Checked, Checked, RDR2 nie wyszło, Checked, checked (i potem 90% tego sprzedałem w diabły xddd). Jedyne ostatnie nie wyszło :frog: 

 

z postanowień na 2018:

 

- definitywnie skończyć kupować gierki na zapas

- pokończyć to co mam

- utrzymywać tempo grania jakie mam ostatnio

- kupić soundbara/jakieś udźwiękowienie do tv

- ograć kilka klasycznych, szanowanych jrpgów 

 

2/5 zrobione, słabo :( 

 

Plany na 2019:

 

- pokończyć to co mam

- ograć kilka klasycznych szanowanych jrpgów 

- przekonać się do Yakuzy

- bardziej szanować Nintendo

- zakup Switch Pro (tudzież konsoli o innej nazwie będącą ulepszoną wersją Switcha z np. większą mocą mobilnie)

- zminimalizować część planszówek 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.12.2016 o 13:31, _Be_ napisał:

Mam wyje.bane w gieki to jest moje postanowienie noworoczne.

w sumie udało się bo w 2017 roku przeszedłem tylko 23 gierki a w 2018 - 33 tytuły więc w porównaniu do 45 i 46 z poprzednich lat to jest spory spadek :usmiech: a postanowienia na ten rok? Wyje,bane w postanowienia. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...