Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie będę zaskoczony jak w 2018 wyjdzie port Xeno X, bo to kolejna gra, która ma online, a takich tytułów potrzebuje Switch.

 

W eshopie na Switchu jest coś takiego jak coming soon. Nie wrzucają tam wszystkiego, tylko trochę tytułów z najbliższą datą premiery i kilka najbliższych exów. Jest to poukładane w porządku od najbliższych premier do najdalszych. Co ciekawe zaraz za Super Mario Odyssey jest tam Xenoblade 2, a nie ma Fire Emblem Warriors. Obserwując jak to wygląda od premiery nie będę zaskoczony jeśli Xeno wyjdzie wcześniej niż FEW. Stawiam, więc na końcówkę listopada

Odnośnik do komentarza

Trochę kiepsko. Angielski w jedynce był udany, ale jak usłyszałem to "Take this" w trailerze "dwójki", to mnie trochę skręciło w środku. 

 

Nadal nie jestem przekonany do zmiany stylu graficznego. Bardziej by mi pasowało pójście w coś w stylu FF XII albo XV. Ale zawsze to lepiej niż te karykatury z X. 

Odnośnik do komentarza

Dubbing jak zwykle robi Nintendo UK, sami brytole, akurat mi to nie przeszkadza, np Project Zero po brytyjsku miał swój urok :P

 

Co do samej gry to nie podobało mi się co widziałem, MC ma dziwny design, jakoś tak mi nie pasuje. Dochodzi do tego też bardzo wolna rozgrywka, aż się wszystko tam snuło jak ślimaki na tym trailerze. Reasumują nadal brak system sellera dla mnie, kolejny termin to metroid prime;

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

When we spoke about your last game, Xenoblade Chronicles X, you told me you'd distanced yourself from philosophical themes in that game's core story. Where do your interests along those lines lie these days?

 

In terms of a theme in Xenoblade Chronicles 2, there are all of these Titans, and their lifespan is about to end. The people living on these Titans now have to find a way to continue their lives, because the land they've lived on is about to die. So it's about these people's quest to find where to live.

 

Also, there are these lifeforms called Blades. They're not human, as the title indicates — the "Xeno" part of the title, which means they're not human. They're unique lifeforms, and there's this theme of how humans and Blades can coexist and learn to live with each other, and learn to not only coexist, but protect the world that they live in.

http://time.com/4848935/xenoblade-chronicles-2-interview/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+timeblogs%2Fnerd_world+%28TIME%3A+Tech%29

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...