Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, balon napisał:

 

Rozwiniesz ocb z tym sejwem?

Ostro pie.rdoli, bo sejwujesz gdzie chcesz, a nawet jak zapomnisz przez dwie godziny i zginiesz to i tak odradzasz sie w najblizszej lokacji ktora odkryłeś.

I masz wszystkie itemy i doświadczenie

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, MichAelis napisał:

Ostro pie.rdoli, bo sejwujesz gdzie chcesz, a nawet jak zapomnisz przez dwie godziny i zginiesz to i tak odradzasz sie w najblizszej lokacji ktora odkryłeś.

I masz wszystkie itemy i doświadczenie

raz przy dluzszej sesji wyje.bal mi jakis blad i gra sie wylaczyla. stracilem jakies 3 godzinki z hakiem.

 

wszechobecny autosejw i mozliwosc usypiania switcha niestety skutecznie mnie odzwyczaily od sejwowania co chwile.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Papierwdole, gram w gierki dobrze ponad 25 lat ale tak czytam i czytam ten temat (przed marcowym kupnem XB2) i czuje się jak ojciec czytający dyskusję syna z kumplami:wujaszek:.

Nigdy nie skończyłem żadnego jRPG, nigdy nie skończyłem żadnej turówki oprócz South Park xD

 

Jednak gierka mnie bardzo jara (ten rozmach, fabuła), a po Nier będzie brakować zastrzyku japońszczyzny.

 

No nic będę najwyżej bombardował Was lamerski pytaniami.

 

 

Odnośnik do komentarza

a ja dalej jestem w szoku po skonczeniu, jakie to wszystko madre, rozkminione, powiazane, dajace pola do interpretacji, genialna gra, tak genialna, ze dzis od razu z marszu ruszylem do end game'u, po blisko 80h dalej nie mam dosc i dalej sie czuje maly jesli chodzi o kombinacje bladow i tworzenie swoich unikalnych setupow

 

jeszcze tyle do roboty....a potem jeszcze dlc...ojjj ciezko bedzie mial jakikolwiek jrpg w przyszlosci na pobicie tej gierki, ojjj ciezko

 

ciekaw jestem nowego projektu monolith, mam nadzieje, ze ta gra osadzona w sredniowieczu to dalej bedzie budowanie nowego uniwersum, a nie jednorazowy wybryk

Odnośnik do komentarza

Piejecie nad grą, a na razie ( jestem w 3 rozdziale) jest słabiutka. Fabularnie nie dorasta nawet do przeciętnych chińskich bajek. Infantylne, sztampowe, drewniane- żenujące. Nie lepiej jest z rozgrywką. Nie doczekałem się tego wspaniałego systemu walki, podobno ma wskoczyć później. Na ten moment to strata czasu. 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, roivas napisał:

Piejecie nad grą, a na razie ( jestem w 3 rozdziale) jest słabiutka. Fabularnie nie dorasta nawet do przeciętnych chińskich bajek. Infantylne, sztampowe, drewniane- żenujące. Nie lepiej jest z rozgrywką. Nie doczekałem się tego wspaniałego systemu walki, podobno ma wskoczyć później. Na ten moment to strata czasu. 

 

Chapter  3 to fabuła się nawet nie rozgrzała, nie mówiąc już o systemie walki, który rozwija się do końca gry. Tak samo elementy gameplayowe, które rozwijać się będą do bodajże 6/7-ego Chaptera. Pograj więcej a nie plujesz jadem. 

 

A jeżeli tak masz problem z tytułami na platformy Nintendo (zauważyłem, że ostatnio większość tytułów Tobie nie pasuje i jesteś na nie) to zmień platforme. Nic na siłę, każdy ma swój gust. Jeszcze co do systemu walki to jest on dopracowany i można trzaskać takie combo i mieć tak sety dobrane jak każdy sobie tego życzy. Nikt nie pisał tutaj o rewolucji. Za to wszyscy pieją nad rzemiosłem i tym, że wszystko jest na swoim miejscu. System walki jest po prostu dopracowany do ostatniego szczegółu a przy tym nie przytłacza nawet i laika w temacie gatunku. 

 

@creatinfreakZwróć uwagę na to na jaki żywioł pająk jest podatny (będziesz miał przy prawym brzegu jego paska małą grafikę danego żywiołu) i przede wszystkim takie blade'y wykorzystuj. Po drugie bardzo przydatne są umiejętności break oraz topple, którymi niejednokrotnie zablokujesz jego ataki i zatrzymasz pająka na jakąś chwilę. Reszta należy do Twojego widzimisię, chociaż w Xenoblade'ach ważną postacią jest przynajmniej jeden Tank (jak Tora), który będzie przyjmował szlagi i odwracał uwagę od słabszych bohaterów. Poppi możesz upgrade'ować tylko poprzez grę Tiger!Tiger! w domku u Tory i szczerze polecam poświęcić temu czas. 

U mnie Poppi alpha miała ponad 50% block rate i dzięki auc core'om i akcesoriom postać omijała jakieś 80/90% ataków a ja pozostałymi prałem mobków aż trzeszczało. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

@chrno-x dzięki, wielkie. Takiej konkretniej odpowiedzi oczekiwałem. Na to wychodzi, że pająk ma wrażliwość na elektryczność a ja mam blady ogniste, wodne, lodowe i wietrzne xD do tego postacie mam 2x atak i healer. Wieczorem pokombinuje i będę próbował dalej, chociaż nie kojarzę abym wylosował jakiegoś elektryka.

Odnośnik do komentarza

nawet sekundy nie potrzebowalem autosave, przeciez po zgonie rzuca nas zawsze gdzies blisko i do tego zachowujemy caly exp i itemy co zebralismy wiec nie ma mowy o straconych godzinach bo mimo zgonu cos zyskalismy

 

co do reszty belkotu raivosa to zal odpisywac ale widze, ze koles nie lubi japonszczyzny, jrpg wiec nie wiem na jaki cud tu czekal

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ficuś napisał:

nawet sekundy nie potrzebowalem autosave, przeciez po zgonie rzuca nas zawsze gdzies blisko i do tego zachowujemy caly exp i itemy co zebralismy wiec nie ma mowy o straconych godzinach bo mimo zgonu cos zyskalismy

no no, ale widzisz ja tez nie potrzebuje autosejwa bo a) usypiam konsole i potem gram normalnie dalej nastepnego dnia b) po smierci nie trzeba loadowac.

 

ale jednak raz mialem blad i szlag mnie trafil bo kilka godzin nie sejwowalem

Odnośnik do komentarza
no no, ale widzisz ja tez nie potrzebuje autosejwa bo a) usypiam konsole i potem gram normalnie dalej nastepnego dnia b) po smierci nie trzeba loadowac.
 
ale jednak raz mialem blad i szlag mnie trafil bo kilka godzin nie sejwowalem
Miałem podobnie, dwa razy gra się zawiesiła, za każdym razem kiedy korzystałem z fast travel. Na szczęście mam nawyk regularnego zapisywania, więc w każdym przypadku traciłem co najwyżej 30 minut gry, ale i tak bolała świadomość, że muszę drugi raz robić to samo.
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, roivas napisał:

Piejecie nad grą, a na razie ( jestem w 3 rozdziale) jest słabiutka. Fabularnie nie dorasta nawet do przeciętnych chińskich bajek. Infantylne, sztampowe, drewniane- żenujące. Nie lepiej jest z rozgrywką. Nie doczekałem się tego wspaniałego systemu walki, podobno ma wskoczyć później. Na ten moment to strata czasu. 

 

:notsure:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...