Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko mam uważnie przeczytane i to co do tej pory mam dostępne to wykorzystuje. Ale możliwe że przez to,  jak wyżej napisał Velius, że nie mam połowy możliwości odblokowanych?

Zupełnie widać nie leży mi ten system. W inne jrpgi grałem, i szczerze mówiąc nie spotkałem się z takim gdzie walka z normalnym mobem może zabrać tak dużo czasu, zwłaszcza gdy masz dobrych 10 lvli wyżej.  Polecę chyba teraz po prostu z linią fabularną, żeby odkryć te nowe możliwości.

Odnośnik do komentarza

ale to akurat prawda. nie znam jrpg w ktorym starcia z zwyklymi przeciwnikami byly tak dlugie.

 

nie wiem czy to minus, stwierdzam fakt.

 

wczoraj padl ostatni z superbossow. zostaly mi 3 blejdy do wylosowania, ale odpuszczam. ostatnio wyfarmilem chyba z 20 legendary core i du.pa. szkoda zycia.

 

fajna gierka, gorsza od zeldy jak dla mnie, ale bawilem sie przednio, 100 godzin nastukane

Odnośnik do komentarza

20 legendary core to jest duzo? 99 legendary sie farmi okolo 40 minut. Przy czym odrazu rare wpadaja wiec teoretycznie 200 prób co 40 minut masz (a teraz jescze animacje mozna cancelowac to paaanie, ja 1000 kryształow musialem ogladac cale animacje XD)

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, pawelgr5 napisał:

Gdzie tak szybko farmisz legendarne kryształy?

 

Reeking Douglas 104lv  Gormot upper level, kryjówka bandytów w jaskini.

 

Relentles Arduran 99lv Gormot pola uprawne zwierzaczek którego da się wykarmić z niego leci tego najwięcej

 

Są też inne miejscówki i potworki ale z tych chyba najszybciej da się wyfarmić i najłatwiej

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja sie powtórze z przed 2 miechów i napisze o co chodzi z tym potworem, bo nie chodzi o to zeby go w kółko zabijać, tylko farmic podczas walki i zabijac jak najdłużej :ragus:

Spoiler

 

Zakladasz Gold Chipy, u mnie styknelo 7 sztuk (leca z latajacej ryby w Temperantia, jest ich tam chyba 3, 2 lataja nad cloud sea a jedna sie chowa i wyskakuje jak sie podejdzie blisko brzegu)

 

Team pod driver combo, rex z topple, smashem i launchem (najlepiej Pandy), Nia z 3 bladami pod break i Tora. Rex overclock bangle i dowolny item, Nia Beta Scope i dowolny item, Tora Beta Scope i Overclock Bangle. Jak nie zabiles tego dinozaura w gormott co sie go karmi na quest to dajesz mu zarcie az wbije lvl 99 i zamienia sie w bossa i poprostu robisz na nim ciagle break,topple,launch,smash i core leca jak powalone.

 

Jak go zabiles to jest jeszcze stworek w Gormott w jaskini Bandit's hideout który tez nie jest zbyt trudny.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Crinfrid napisał:

Zupełnie widać nie leży mi ten system. W inne jrpgi grałem, i szczerze mówiąc nie spotkałem się z takim gdzie walka z normalnym mobem może zabrać tak dużo czasu, zwłaszcza gdy masz dobrych 10 lvli wyżej.  Polecę chyba teraz po prostu z linią fabularną, żeby odkryć te nowe możliwości.

Jak dla mnie to zdecydowanie robisz coś źle, szczególnie jak masz te kilkanaście leveli wyżej. Ale ja też jak już pisałem do tutoriali podchodziłem inaczej. Gdzie po przyswojeniu danego, od razu leciałem ubijać mobki, by sprawdzić czy dobrze zrozumiałem to co mi przedstawiono. Bo trzeba to przyznać tutorial nie jest najlepiej podany, ale mi to jakoś nie przeszkadzało...

Odnośnik do komentarza

 Pewnie mnie zniszczycie ale takie są moje odczucia . 

W piątek pozbywam się tej gry ślę bratu. Dwa zdania dlaczego  otóż przez 140 godzin nie znalazłem dla siebie magii poprzedniczek od 4 rozdziału gram na siłe próbowałem na różne sposoby ale nie jestem w stanie  udźwignąć ciężaru gównianej japońszczyzny. Sorry Nintendo ale rpg to wy zostawcie w spokoju bo robicie zabawkę a nie o to chodzi w rpg. Magiczne nie dla tej serii przemawia przez mnie. Gram w BG i co tu mówić daleko jej do tej perełki z przed 10 ponad lat a Nintendo nie wie jak robić rpg to widać i czuć po poziomie fabuły w obu pozycjach.  

Przepraszam jeśli ktoś poczuje się urażony ale ale seks w grach nie powinien istnieć wiecie gusta są różne ale zachwycanie się dupą Mythy czy cyckami Pyry siwadczy o jakimś intelektualnym spaczeniu nastoletniego chłopca. 
Gra mi nie podeszła zdecydowanie po pierwszym rozdziale myślałem że będzie ok po 4 zostałem zniszczony gównianym gameplayem. 

Ostro ale nie znam się na rpg ukończyłęm kilka pozycji a tu czuje że nie ma dla mnie czegoś wartościowego system rozwoju zasysa, historia jest słaba, żarty kiepskie i ciągnie się jak flaki z olejem . Po 140 godzinach nie ma nawet jednej melodii z ost by mi wpadła w ucho jest żenująco i bezwstydnie ciągnięte haczykiem na nastolatki by miały mokro. 

 

 

 PS

Spodziewam sie ostrej jatki ale jak mówie to są moje odczucia i nie jest mi na myśli urażac osoby zachwycające sie ową pozycją wyrażam jedynie swoją opinie argumentując  powyższym. Z góry przepraszam.

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Strife napisał:

350h i nadal mam co robić :banderas:

Ja tam mam 340h i zatrzymałem się na razie w 9 chapterze, i jeszcze mnie ta gra nie znudziła:banderas:.

@Ölschmitz To samo można powiedzieć o tych wszystkich pseudo "dorosłych" gierkach z konkurencyjnych platform, i wmawianie sobie jakie to mam dorosłe hobby.

 

@Xord Jeśli to jest słaba japońszczyzna, to wolę nie wiedzieć co według Ciebie jest tą dobrą:).

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...