Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, XM. napisał:

Łoooooo ciekawe jak cenowo.

Skoro za DLC do Bieda of the Wild chcieli 80zł to tutaj nie widzę aby było inaczej (lub pewnie 99zł bo ile będą sobie życzyć za pozostałe pierdy z Season Passa). Tak czy siak dobrze bo pozostałe bajery z SP mnie za bardzo nie interesują. 

 

P.S. Czy oni tutaj nie mają na myśli, że ten dodatek wyjdzie w pudełku czy to tylko moje chore urojenia? 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

na stronie gierki 

 

https://e3.nintendo.com/games/xenoblade-chronicles-2-torna-the-golden-country-switch/

 

napisane jest, że będzie dostępne w ramach DLC do Xeno2, oraz jako...

 

stand-alone Retail Version

 

więc może jednak cartridge hmmmmm 

ale z drugiej storny pod spodem jest napisane, że w środku pudełko i wymaga Xeno 2 xdd

 

Cytat

Retail version contains download code for Xenoblade Chronicles 2 Expansion Pass. Expansion Pass only playable with Xenoblade Chronicles 2 game (sold separately).

 

Odnośnik do komentarza

pisze wyraznie przeciez ze to kod w pudelku, nie wiem o co te rozkminy od wczoraj, ze niby bedzie kart

 

bardziej mnie bawi inny fakt, bo z tego co pisze na stronce majac juz xeno2 nie moge kupic w eshopie samego rozszerzenia fabularnego, mam do wyboru kupno season pass albo kupno pudelkowej wersji z samym rozszerzeniem w postaci kodu

Odnośnik do komentarza

120zl za goovo dodatki w stylu questy, nowe blady, za chwile ponoc challenge mode + fabularne dlc

 

w sumie to jak pudelkowa i cyfrowa opcja kupna dlc fabularnego sprowadza sie do expansion pass i nie mozna kupic oddzielnie tego dodatku to biore sp jak challenge mode okaze sie porzadny i nie bede czekac na wrzesien

Odnośnik do komentarza

Dobra, doprecyzujmy, bo chyba każdy to rozumie inaczej z tym kodem.

 

Jeśli dobrze to rozumiem - na stronie, którą dał Rayos mamy napisane, że gra będzie jako samodzielny dodatek (coś jak Lost Legacy) jeśli kupimy ją w pudełku, a ta wzmianka o kodzie na Expansion Pass oznacza, że kupując pudełko dostajemy nie tylko dodatek, ale też gdybyśmy się zdecydowali na kupno podstawki to dostajemy kod do wykorzystania na resztę dodatków z Expansion Pass 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

no ja wiem co wchodzi w sklad expansion pass. wszystko co bylo + fabularne dlc. wiec po co mieliby dawac na cartrcie dlc + jeszcze w formie cyfrowej? bo szczerze watpie ze ten expansion pass w pudelku bedzie innym expansion passem niz w eshopie.

 

przy digitalu masz * bo digital = expansion pass, a ten wymaga podstawki. 

 

a o tym ze expansion pass wymaga podstawki jest napisane w retail co cytowalem wyzej :dunno:

 

niech samo ninny sie po prostu wypowie albo nie wiem 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...