Skocz do zawartości

XM.

Xenoblade Chronicles 2

Rekomendowane odpowiedzi

cycki pyty :banderas: 

pyry* :| 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pyry pyty :banderas: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

System walki? Postac sama sie bije przeciez :reggie:

Spoiler

System walki po jakis 30 godzinach ryje beret, najlepszy jaki moze byc

Edytowane przez Velius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież ja się zakocham w tej grze...
Teraz wyjeżdżam na tydzień a może dwa a wiec będę grał z tym, że w trybie handheld... Mam nadzieję, że się nie wystraszę hahaha.
Mam tyle gier do ogrania na Nintendo i jeszcze więcej na Ps4 a wiec w tym roku już chyba nic nie kupię bo samych gier na Switcha mam już 10 i to same tłuste gry jak zelda, Mario Oddesye, Splatoon, Mario Tenis, Karty, Donkey Kong...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem wczoraj prolog, bo za późno włączyłem gierkę :reggie: Fajny artstyle, nadal nie wiem na który dubbing się zdecydować - japoński czy angielski... A granie w trybie HH chyba sobie odpuszczę, bo jak zobaczyłem tą grę leżąc w łóżku to mało Znicza nie upuściłem z wrażenia, skąd aż taka różnica między dockiem a hh? Przecież to zakrawa na zbrodnię.

Zgodnie z tradycją tematu powiem, że nic nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli tego nie zrobiłeś to ciągnij update to może się grafiką w handheld poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że zrobiłem update. Wygląda to źle, zwłaszcza, że 15 minut wcześniej kończyłem Bayonettę 2 w łózeczku jak panisko i... No, zmiana karta to nie było miłe doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do przyzwyczajenia, ja 90% czasu gralem w HH i bawilem sie fantastycznie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe jak będzie w przypadku dodatku w trybie hh.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Rayos napisał:

do przyzwyczajenia, ja 90% czasu gralem w HH i bawilem sie fantastycznie :) 

Ty to jesteś szczególny przypadek ;)

Jakieś porady dla początkującego podróżnika po morzu chmur?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Jeszcze nic nie widziałeś.

2. Jeśli myślisz, że już widziałeś, patrz punkt 1.

3. Ogarnij system walki.

4. zwiedzaj, odkrywaj, baw się : ) 

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przejmuj się Bzduras brakiem wszystkich możliwości i szukaniem co by tu jeszcze można zrobić w systemie/menu, ucz się krokami idąc fabularnie, gra co chapter narzuca coraz to więcej możliwości i stopniowo uczy wszystkiego, pamiętam jak w drugim rozdziale szukałem w menu możliwości wysłania blejdów na misję bo przeczytałem na forumku, że jest taka opcja :facepalm:. Ciesz się końcówkami chapterów, które w większości są noworocznym pokazem fajerwerków emocjonalnych w epickim sosie. Z sidequestami z tego co było w temacie jedni robili je od początku liżąc przy tym ściany, drudzy szli jak burza przez opowieść do momentu odblokowania wszystkich opcji i wtedy dopiero przyszedł czas na złapanie oddechu i powrót w celu zabawy z sidequestami/eksploracją. Jeżeli opanujesz dobrze system i mechanikę walki to poradzisz sobie bez zbędnego grindu mając kilka leveli mniej przeciwko bossom. Świetna opowieść przed tobą. Good luck have fun.

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra daje niesamowity feeling eksploracji, wiec polecam po prostu granie i zwiedzanie. Do niektorych miejscowek bedziesz musial wrocic pozniej, bo nie masz jeszcze odpowiednich umiejetnosci, ani poziomu doswiadczenia. To tez jest fajne.

System walki sie rozwija bardzo dlugo. Nie przejmuj sie tym. Postacie same bija, ale wraz z gra zrozumiesz ze jest tu drugie (blade combo), a nawet i trzecie (driver combo) dno. Ogolnie system walki jest jednym z najbardziej eleganckich systemow jakie widzialem w grach.

Ja gralem z angielskim dubbingiem i w(pipi)ial mnie tylko glos Rexa, ale reszta ekipy (ze szczegolnym uznaniem dla robota i jej tworcy) strasznie mi siadla. Po japonsku nie gralem.

Zastanow sie czy nie chcesz expansion passa, jakies dodatkowe questy sie odblokowuja.

Jest duzo questow grindowych. Wydaje mi sie, ze zadnego side-questa nie da sie przegapic, wiec jak nie chce ci sie ich robic to po prostu lec dalej z fabula.

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, estel napisał:

Zastanow sie czy nie chcesz expansion passa, jakies dodatkowe questy sie odblokowuja.

Easy, najpierw trzeba przejść podstawkę. Z tego co widziałem to świry potrafiły i 300h nabić bez EP :obama:

Dzięki wszystkim za porady, po pracy siadam i gram.

Edytowane przez Bzduras

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taaaa… to dlatego, ze niektore questy sa chvjowe - jak zapragniesz odblokowac caly board dla Ursuli to przypomnisz sobie moje slowa ;)

Ja sie czaje na przecene Season Passa i wtedy NG+. Sam wbilem 120h chyba, ale nie ogarnalem w calosci end-game'u i nie maksowalem wszystkiego.

Ogolnie end-game, obok zenujacego seksistowskiego designu, uwazam za jedyne wady tej gry. Nie ma po prostu az tyle rzeczy do roboty. Z drugiej strony az tak mnie to nie boli, bo dostalem spokojnie z 80h naprawde swietnej historii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że oczy jeszcze nic nie widziały, ale walka

Pyra i Rex kontra Malos

:obama:

Jak dalej ma być tylko lepiej to już teraz zapinam pasy. Chociaż z moim tempem gry to te dobroci będę odkrywać przez najbliższy rok chyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, czytałem temat od początku bez zaglądania w spoilery ;) "Incoming!" pasowało tutaj idealnie.

Na chwilę obecną sobie hasam, tłukę potworki i po 5 godzinach skapnąłem się, dlaczego mi QTE nie wchodziły (obłożenie pada, widziałem B, instynkt kazał naciskać A). No i przekonałem się do trybu hip hop, wygoda grania rozwalonym na łóżeczku > wyższa rozdziałka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi