Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Kolos28 napisał:

Zapewne robienie swoich screenshot emoji16.png

Oto właśnie mi chodziło. Choć tak naprawdę tylko raz z tego skorzystałem gdy potrzebowałem się dowiedzieć w jaki sposób gra informuje, czy dobrze zrobiłeś cancel attacs, bo za pierwszym razem mi to umknęło. A później latałem po mapie i ubijałem mobki byle tylko sprawdzić to co się nauczyłem i wyczaić odpowiedni moment do robienia cancel'i :)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem grę na premierę, ale nie mogłem się do niej zabrać na poważnie (skończyłem w grudniu na początku czwartego chaptera, trochę mnie wymęczył). Ostatnio zabrałem się do niej ponownie, i pomimo pewnych problemów z przypomnieniem sobie mechanik, dalej jakoś poszło i... nie mogę się oderwać!

Anyway, jestem w ósmym chapterze i to co się działo pod koniec siódmego to jakiś obłęd :)

Spoilery do CH7 i początek CH8 oraz z Xenoblade Chronicles i Xenoblade Chronicles X

Spoiler

Walka z Malosem i Jinem - jak usłyszałem, jak Malos używa ataków MONADO to po prostu o ja pipi. Czyli powiązanie z XC1 - jest!

Sam początek ósmego rozdziału też wygląda jak ruiny New LA z XCX, więc domyślam się, że wszystko jest jakoś ze sobą połączone.

Zresztą - do tej pory byłem przekonany ze Architektem jest z Shulk z XC1 (bo stworzył nowy świat pod koniec jedynki), ale teraz już nie jestem do końca pewien (ten Malos i nieszczęsne Monado...), czy XC2 to sequel, czy może prequel XC1 :< Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni!

 

Jak będzie tak dalej, to chyba oszaleję :D

 

PS. Tak, wiem, jeszcze nic nie widziałem :)

 

 

 

Edytowane przez Sel
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, sprite napisał:

Dopiero po 500h gra rozwija skrzydla, co nie @P-chan :kaz:

 

Szacun dla chłopaka bo ja zdążyłbym 5-cio krotnie przejść tytuł patrząc na licznik kiedy skończyłem w to grać. Nie wiem co on tam jeszcze znajduje do zrobienia ale zacięcie chłopina to ma.  Wcale się nie zdziwię jak dodatek skończę z wynikiem 30/40h (jak i większość tutaj) a P-chan dobije do 200-300h. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Panowie wy tu się ze mnie śmiejecie, ale ja tu grę w końcu po tych 500h na liczniku ukończyłem. Choć śpieszę uspokoić, że to tylko w pierwszym przejściu więc jeszcze został mi new game+:kaz:. I nie powiem była to przepiękna przygoda warta poświęcenia jej tego czasu, gdzie zbierałem szczenę z podłogi (wiadomo gdzie). I jak dla mnie jest to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy jrpg w jakiego grałem, i  przy którym się wyśmienicie bawiłem bez ani grama nudy.

A co w nim tak długo robiłem? Po prostu wszystko co się dało, bo chciałem grę przejść na 100% co mam nadzieje że mi się udało przynajmniej w przypadku tego co gra oferowała przy pierwszym podejściu, zanim dodali ng+. A chciałem to zrobić bez żadnych opisów, porad i podpowiedzi. Po prostu bawiłem się tym tytułem na każdym kroku, starając się poznać każdy jej zakamarek, bo dawał mi prawdziwą radość z grania i odkrywania tego co miała do zaoferowania. Ja po prostu kocham tą grę...

Edytowane przez P-chan
  • Plusik 3
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.