Jump to content

Sign in to follow this  
XM.

Xenoblade Chronicles 2

Recommended Posts

Ja tu tylko na szybko bo sobie troszke grałem.

CO ZA GIERA :banderas: CO ZA MUZYKA :banderas: Nic dziwnego ze @Rayos grał jak wariat :ohboy:

Edited by Velius

Ehh to pływanie w chmurach, coś niesamowicie relaksujacego. Zdecydowanie gra mi się w to sto razy lepiej niż w xc.

Sporo jest w tej grze wychodzi niedociągnięć jak już się trochę pogra. Dostęp do mapy jest o tragicznie rozwiązany, nie ma wglądu do tutoriali, walki faktycznie trwają chwilami trochę za długo a efekty dźwiękowe niektórych elementów środowiska (fontanny, uliczni grajkowie) są prawie zerojedynkowe - na odległość nie słychać, po podejściu od razu dają na cały regulator.

A mimo to przez 2 dni zrobiłem 15h i nie idzie się oderwać, gra się fantastycznie :fsg: dzisiaj też zaraz wlatuje kawa i jadę dalej. Monolith ma patent na takie gry z cudownymi światami, pełne ciekawych rzeczy do zobaczenia i zrobienia. Chce się poznać historię tego świata i ludzi w nim mieszkających. A tylu świetnych, połączonych ze sobą systemów w jrpg nie było od bardzo dawna - przypomina mi się Star Ocean 2 czy Dark Cloud 2. 

FFXV przy Xeno wygląda jak amerykański burger z tokijskiego maca przy wykwintnym zestawie sushi z restauracji Jiro. 

Edited by Kinoji

Co do wysyłki z Powerplay to wyglada na to, że sobotnią dostawę dostaną tylko ci co zamówili dostawę kurierem. W każdym razie moja paczkomatowa za daleko się nie ruszyła.

Heja wszystkich. Chce przeprosić wszystkich tutejszych, którzy zamówili Xeno w PP i się rozczarowali, mam nadzieje że wszyscy dzisiaj dostaną bez problemu.

Zrobiłem wszytko co w mej mocy, no ale na nic nie miałem wpływu. 

• Upvote 1

i co w fullu tak jak na filmikach z pokazow dalej trzeba spedzic 15 min nad ubiciem jednego bloba? czy serio to bylo celowe wydluzenie tego elementu?

Z recek wynika, że tak jest trochę na początku ale jak oglądałem kilka video recek to wszędzie twierdzą, że takie wrażenie jest głównie na filmikach a co innego jak się gra. Im dalej w las tym podobno walka jest coraz bardziej dynamiczna. 

Guest ragus
29 minut temu, kermit napisał:

i co w fullu tak jak na filmikach z pokazow dalej trzeba spedzic 15 min nad ubiciem jednego bloba? czy serio to bylo celowe wydluzenie tego elementu?

Nope. Nie odczuwam różnicy względem XC1 czy XCX. 

Edited by ragus

3 godziny temu, Graczdari napisał:

Heja wszystkich. Chce przeprosić wszystkich tutejszych, którzy zamówili Xeno w PP i się rozczarowali, mam nadzieje że wszyscy dzisiaj dostaną bez problemu.

Zrobiłem wszytko co w mej mocy, no ale na nic nie miałem wpływu. 

Ja tam wiem że moja paczka dotrze dopiero zapewne we wtorek, bo nawet nie została wysłana (status: gotowe do wysłania), ale jakoś specjalnie z tego powodu nie płaczę, bo i tak dopiero zagram za jakieś dwa-trzy tygodnie, bo dopiero wtedy przytulę swojego Switch'a...

Guest ragus

Ta scena po 

Spoiler

wskrzeszeniu przez PYRĘ, czego tam nie było w tej walce na deszczu :obama:

A to dopiero 2 godzina 

1 godzinę temu, ragus napisał:

Nie odczuwam różnicy względem XC1 czy XCX. 

a to ja tym bardziej nie odczuje hehe

Ta scena po 

Ukryj zawartość

A to dopiero 2 godzina 

Cysie przede wszystkim. Ogolnie jest moc.

Ta scena po 

Pokaż ukrytą zawartość

A to dopiero 2 godzina 

Jak zalaczyla sie ta scenka w deszczu + ta muzyczka to malo w portki nie zrobiłem :obama:

Guest ragus

Tak było. Takie cutscenki to ja rozumiem. 

Wrzucam utworek w spojler, trzeba bedzie kupić zapas majtek u chinczyka na bazarze :banderas:

Spoiler

Guest ragus

Jak pokazali pierwsze materiały to wiedziałem, że będzie to dobra gra, ale wątpiłem w to, że będę zaangażowany w historię i bohaterów, a tu zonk. Szczerze mówiąc po pierwszych godzinach jestem bardziej wkręcony niż w Xeno1, Personę 4 i 5.

Co dziwi mnie zwłaszcza że z recenzji można wywnioskować, że pierwsze godziny to nudy, a gra dopiero się rozkręca. No cóż, skoro może być jeszcze lepiej to już się nie mogę doczekać.

Edited by ragus

Ja juz nawaliłem w portki dzieki tej muzyce i "zwrotom akcji". Co sie w tej grze dzieje, piekna sprawa. Automata by sie nie powstydziła.

Jedziemy dalej :fsg::banderas:

Myślałem że już nic mnie z muzyką nie zaskoczy, ale top3 w tym roku piękne. Persona 5, Automata i Xeno 2. W zasadzie ta sama liga, czyli CUDO.

Tak przy okazji:

kokichi-oma--7.8.jpg

=

rex-xenoblade-chronicles-2-6.32.jpg

Nielubianą przeze mnie postać z Danganronpy v3 słyszę teraz jako główną postać w Xeno 2. Oczywiście w japońskim dubbingu.

Ciężko mi się teraz przestawić. xD

• Upvote 1

50 minut temu, ragus napisał:

Jak pokazali pierwsze materiały to wiedziałem, że będzie to dobra gra, ale wątpiłem w to, że będę zaangażowany w historię i bohaterów, a tu zonk. Szczerze mówiąc po pierwszych godzinach jestem bardziej wkręcony niż w Xeno1, Personę 4 i 5.

cytuje zeby zapamietac kogo winic za zakup gierki jesli bedzie to klamstwem :lapka: 

Zawsze mozna winic ragusa, nawet nie musisz cytowac :cool:

Ktos jeszcze ma tak ze czasami ekran robi sie ciemny, jasny, ciemny, jasny? Zwlaszcza podczas cut-scenek.