Skocz do zawartości

Shadow of the Tomb Raider


rodi84

Rekomendowane odpowiedzi

Mięta. "Szczątkowe AI" w ogóle mi nie przeszkadza bo Lara i tak ma usiec wszystkich i tak. Poprzedniczki dały mi dokładnie to czego oczekiwałem. Nie spodziewam się fajerwerków i bitej śmietany, ale to jak zwykle będzie świetna przygoda z wbijaniem różnych rzeczy w głowy adwersarzy. To nie może się nie udać. 

Odnośnik do komentarza

To podwójne zabójstwo wyglądało jak animacja dwóch pojedynczych killi. Bez żadnego przejścia jednego w drugie, bez żadnej płynnej kontynuacji. Po prostu pierwszy kill - urwanie sceny - drugi kill. 

 

W ogóle zabójstwa wydają się być jeszcze bardziej brutalne niż w poprzedniczkach (to wieszanie przeciwnika). Niech przynajmniej z Lary zrobią twardszą sztukę z charakterem skoro rozpruwa ludzi, a nie słodką Panią archeolog, która znalazła się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość suteq

O ile RoTR był dużym rozwinięciem rebootu wprowadzając lepszy balans i nutkę świeżości to Shadow of the Tomb Raider wygląda jak takie RoTR+, a ja nie wiem czy chcę po raz drugi (czy nawet trzeci jak się uprzeć) grać w to samo zwłaszcza, że jakoś te filmiki z rozgrywki w ogóle nie powalają. Wydaje mi się, że mogę się momentami srogo nudzić jak w nowym God of Warze. :smutas: 

Odnośnik do komentarza

Spoko klimat, tylko jeszcze bardziej RPG-owo-openworldowe się to zrobiło, od czego trochę mnie już w gierkach mdli. :/ Widzę, że teraz doszło np. odsprzedawanie fantów u kupców i sekwencje "rozmawiane" żywcem jak z ostatniego Deus Eksa, swoją drogą z równie drewnianą mimiką postaci (w sumie grę robi ta sama ekipa), tylko drzewek dialogowych nie ma, jeszcze. 

Dżungla, grobowce, osobne poziomy trudności dla walki, zagadek i eksploracji - wszystko to zapowiada się zacnie. Jeszcze bardziej chamskie najazdy kamery na zadek Lary mi nie przeszkadzają :lapka:

Odnośnik do komentarza

Gra jest już w złocie.

Spoiler

 

Dość szybko biorąc pod uwagę, że premiera dopiero za prawie 2 miesiące. Mogli w takim razie wydać przed spider-man'em, może wtedy by ktoś kupił :pawel:

 

A co do serii to mam nadzieję, że albo dadzą odpocząć Larze na jakiś dłuższy czas albo walną kolejny restart. Bo jak TR przeszedłem jeszcze z przyjemnością, tak przy RoTR odpadłem gdzieś na początku, po którymś tam pod rząd kill room'ie (też mi pani archeolog :nea:), a teraz zapowiada się na to samo po raz trzeci, tylko z innym tłem. Jedynie na remake dwójeczki bym się nie obraził ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...