Skocz do zawartości

WiiU oficjalnie martwe - wspominamy!


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

A to źle Dona zrozumiałem... Szkoda ;) Może trochę nie temat ale czy jest sens Wii (które odpala gry z GC, tak?) brać do obecnych tv?

 

Mozna, ale nie kazdemu przypadnie do gustu, ja sobie dalem spokoj bo nie wygladalo to za dobrze. Za to gierki Wii na Wii U wygladaja poprawnie i to jest jak najbardziej ciekawa opcja. Gdyby nie dosc delikatna architektura Wii U i ten gamepad napewno bym sie zaopatrzyl w kilka sztuk na przyszlosc.

 

A co do gier to wszedzie pomijane jest Wonderful 101, prawdopodobnie jedna z najlepszych gier na Wii U.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Albo kup sobie GaCka lub Wii (są teraz tanie jak barszcz) i zbieraj gry do kolekcji.

Oficjalnie tylko pierwsze Wii pozwala odpalić gry z GC z tego co kojarzę, potem wycieli porty od padów z GC i porty karty pamięci. Ja próbuję swoje Wii sprzedać z portami i jakoś nikt kupić nie chce :-)

Odnośnik do komentarza

 

Albo kup sobie GaCka lub Wii (są teraz tanie jak barszcz) i zbieraj gry do kolekcji.

Oficjalnie tylko pierwsze Wii pozwala odpalić gry z GC z tego co kojarzę, potem wycieli porty od padów z GC i porty karty pamięci. Ja próbuję swoje Wii sprzedać z portami i jakoś nikt kupić nie chce :-)

 

 

To mówi samo przez siebie, że chodziło mi o pierwszy model Wii (ale fakt jak ktoś na początku nie będzie się tym interesował to nie będzie wiedział i może kupić nowsze modele pozbawione BC).

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Piszecie, że Wii U umarło a ja wlasnie kupiłem tego tupa by ograć całą generację a nawet dwie wstecz! Nie miałem jeszcze stacjonarki Nintendo i aż mnie na samą myśl rozpala jak się wezmę za te wszystkie exy. Jednak gnębi mnie jedna sprawa - czy będę potrzebował Wiiloty dla gier z Wii? W pierwszej koljności, jak już wezmę się za tamtą generację, będę chciał badać Mario Galaxy 1 i 2. Może wystarczy Pro Controller z Wii U?

Odnośnik do komentarza

Kabel Component i SMG chociażby wygląda bardzo poprawnie. Tu Red marudzi na FF XII ząbki temu, temu Wii nie pasuje, ja je,bie co za francuskie pieski. Wio na PCLaba wymieniać się ustawieniami do OC GPU żeby sobie AAx16 móc włączyć. Tfu.

Odnośnik do komentarza

Kabel Component i SMG chociażby wygląda bardzo poprawnie. Tu Red marudzi na FF XII ząbki temu, temu Wii nie pasuje, ja je,bie co za francuskie pieski. Wio na PCLaba wymieniać się ustawieniami do OC GPU żeby sobie AAx16 móc włączyć. Tfu.

 

Wii działa lepiej z kineskopem, który jest lag free. I tyle. Lepsza grafika to bonus, nie widać żadnych krawędzi i kolory są poprawne.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Figaro, chrzanisz. Tak po prostu chrzanisz.

 

Marbel, po paru minutach grania w killery będziesz miał gdzieś krawędzie, rozdzielczość i inne bzdety. W Metroidach, Marianach i Zeldzie design jest tak fantastyczny, że nie zwraca się zwyczajnie na to uwagi. Z tych killerów na Wii graficznie fatalnie wygląda jedynie Twilight Princess, ale jest wersja HD, więc spoko. Nie przejmuj się głupim gadaniem tylko graj.

Odnośnik do komentarza

No cóż, to tylko moje odczucie, więc nie musi to być powszechny problem. Prędzej mój. Grałem w SMG na kilku lcdkach i często, w mniejszym lub większym stopniu, odczuwałem pewien dyskomfort. Dla mnie Wii nadaje się wyłącznie do kineskopu i jedynie na nim będę go odpalał :)

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

A odkopię...

 

Cały czas gram... Ekhm... Pogrywam na konsolce. W trybie offscreen czyli na padlecie tylko, bo czasu mało to przy łóżku konsola czuwa.

Przeszedłem zasadniczą historię w NSMBWiiU, sporo w Toada, Fast Racing Neo, a ostatnio na fali hajpu w Donkey Konga. Ta konsola jest po prostu zaje.bista. A Donkey po prostu zachwyca - poziomami, muzyką, grafiką. Trochę się uśmiecham pod nosem z tych ciągłych konwersji na Switcha, ale lud kupuje bo WiiU nie miał więc w sumie git - radujta się.

Od roku na półce mam Zeldę BotW. Liznąłem, ale się boję że się wciągnę a na taką przygodę jeszcze nie mam wolnego tyle czasu. 

Jedyny minus to zasięg padleta (i trochę bateria - 4-5h to trochę mało). Da się zasięg jakoś wzmocnić? By w całym mieszkaniu działało to chyba musiałbym w kiblu podłączyć konsolkę.

Przede mną jeszcze sporo gier!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...