Skocz do zawartości

Legion - 2017 - FX


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

p13578836_b_v8_aa.jpg

 

 

 

Pierwszy sezon ma liczyć 8 odcinków, pierwszy odcinek startuje 9.02 na FOX. Podobno jest baaaaardzo dobrze, ale jak może być inaczej skoro za serial odpowiada twórca dwóch sezonów Fargo. Najlepszy serial oparty na świecie Marvela? Są szanse na coś więcej, na najlepszy serial oparty na komiksie.

Odnośnik do komentarza

Ja czytam sprzeczne informacje, bo raz piszą, że serial 'will have to earn its connection to X-men universe over time' a zaraz potem, że 

 

 

 

It's conceived more as a standalone. I don't want to say too much more about it on that level, but certainly it's not constructed as a back-door anything. It's more just that there's a story that I want to explore that has to fit into that larger universe, which is exciting.

 

Ten drugi cytat od Noah Hawleya, więc jemu wierzę bardziej.

Odnośnik do komentarza

Wszystko mega. Tylko ta końcówka jakaś jakby... z lat 70.? Słabe to było. Ale gdyby nie te ostatnie 3 minuty to na razie 9/10

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

6 odcinek warto było obejrzeć chociażby dla tańczącej Aubrey do kawałka z Saboteur. A i strzepać było można.

Ogólnie to nie lubię odcinków z tzw. 'mind trap' gdzie

ludzie przez cały odcinek zastanawiają się czy to wszystko jest rzeczywiste

ale na szczęście wszystko sprawnie jest przedstawione. Nie wiem czemu ubzdurało mi się, że sezon miał mieć 6 odcinków. Czekam na jakieś dupnięcie, a tu napisy :D Ale dobrze. Będzie więcej dobrego do oglądania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fantastyczny serial, spodziewałem się jakiejś szmiry ale jest naprawdę dobrze. Ograniczyli cgi bajeranctwo do minimum na rzecz zabawy formą i wyszło to wspaniale. Wykonianie, kostiumy, muzyka, wszystko tip top.

 

 

 

 

widzieliście scenkę po napisach w ostatnim odcinku? Wiadomo że to pod sezon drugi ale o co może chodzić?

 

 

Odnośnik do komentarza

No niestety, zauważyłeś przy okazji największy problem tego serialu. To już się skończyło? W sumie nawet nie wiem kiedy dobrze to rozkręcili. 

 

Na początku byłem mega podjarany. Potem jakoś opadło. Było bardzo nierówno. Na plus obsada. Na minus obsada. Tu też było nierówno. O ile Dan Stevens, Aubrey Plaza i Jemaine Clement byli świetni. Tak reszta całkowicie do kitu. I chodzi mi bardziej o ich postacie, a nie o samych aktorów. 

 

Na razie lekki zawód i daje "tylko" 8/10. Ale zaznaczam, że oceniam to w kategorii dobrych rzeczy, a nie popierdółek typu Gothem, Iron Fiist czy Supergirl.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Do obsady drugiego sezonu dołącza Said Taghmaoui (ostatnio w Wonder Woman) jako...

 

Farouk aka Shadow King. Zważywszy, że zarówno Aubrey jak i Quinton, który wcielał się w oblecha wracają można snuć przypuszczenia, że Said będzie grał Amahla Farouka zanim ten starł się z Profesorem X i stał się pasożytem, a więc może będą retrospekcje z Egiptu.

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Już się nie mogę doczekać :fsg: . Jak dla mnie najlepszy serial "superbohaterski", zaraz za nim pierwszy sezon Daredevil, a potem w sumie długo nic. I mam nadzieję, że dostaniemy bardziej udaną kontynuację niż dostał diabeł z Hell's Kitchen. 

 

Kto nie widział to niech nadrabia, nawet jeśli nie przepada za tego typu serialami.

 

Ta scena... :obama:

Spoiler

W ogóle Aubrey :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...