Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem w stanie płacić za dodatki ale coś na wzór WoW, tam to nie ma, co argumentować, bo co nowy dodatek to tyle tego nowego contentu masz, że nie żałujesz wydanego hajsu. Co innego w Destiny ale oby te nowe contenty były wart wydania.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ja jestem w stanie płacić za dodatki ale coś na wzór WoW, tam to nie ma, co argumentować, bo co nowy dodatek to tyle tego nowego contentu masz, że nie żałujesz wydanego hajsu. Co innego w Destiny ale oby te nowe contenty były wart wydania.

W moim przypadku było tak że człowiek kupił pierwszy dodatek, który go rozczarował i mówił że nie kupi kolejnego niestety potem stwierdzał że już wydał tyle kasy i szkoda przestać grać i spędzonego czasu ze znajomymi w tej grze i kupił kolejny PŁATNY DODATEK. Nie zapominajmy po jak szybkim okresie one wychodziły bo sama gra więcej nie miała do zaoferowania i jej żywotność była wątpliwa.

Po ogłoszeniu D2 już widzimy że mogą się potwierdzić pogłoski że oprócz tych dwóch dodatków będziemy zalewani płatnymi DLC w dużej ilości o wątpliwej jakości.

Także rada dla nowych graczy którzy nie mieli styczności z pierwszą częścią, albo bądźcie gotowi na płacenie za dodatki które będą ci wciskane do gardła , albo lepiej nie wchodzić w tą zabawę i pograć w inne gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dark Below było ch.ujowe, House  of Wolves w sumie też nienajlepsze, ale już TTK i ROI to sztosiki spokojnie warte swojej ceny. Ja na całe Destiny wydałem jakieś 260 zł (140 za podstawkę z TTK i 120 za ROI), niech będzie z 500-600 gdybym kupował wszystko na premierę - jak na 1000 h przegrane to nie jest to IMO zła cena.

 

 Bungie mocno się ogarnęło w 2. i 3. roku z Destiny z dodatkami,  także ja nie mam problemu żeby zaufać im przy dwójce i rzucać pieniędzmi. Jak komuś to nie pasuje, cóż - są inne gry.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Moim skromnym Destiny nie potrzeba nic więcej niż jedynki na sterydach.

 

Multi 4 na 4

Więcej open world

Większy nacisk na fabule

Większy komfort grania (przełączanie się między aktywnościami, matchmaking)

Nowe bronie

Stare fajne rzeczy (raid, strajk, GUNPLAYi) zostają

 

Czego chcieć więcej?

 

Największa mega tona bylby dla mnie cross save ps4-PC ale chyba w koncu tego nie potwierdzili

 

Liczyłem na jakaś bombę typu ship combat/dobry tryb hordy/większe wybebeszenie klas/beta za tydzień ale nie można mieć wszystkiego. Jeśli dowiozą to co dzisiaj obiecali to będzie i tak grania na setki godzin. Największe obawy mam o ilość kontentu i częstotliwość update'ow po premierze - jedynka jest od dłuższego czasu sztucznie trzymana przy życiu recyklingiem.

Edytowane przez froncz piotrewski
Odnośnik do komentarza

ja jestem zawiedziony bo po tym pokazie nie moge wywnioskowac nic, kupic kupie.

multi mnie kompletnie nie interesuje (nie moja bajka) nastawiam sie na pve.

chce wiedziec ile dolcelowo ma byc rajdow, jakie inne aktywnosci planuja, jak z customizacja postaci? szkoda ze znowu mamy te same klasy liczylem na cos wiecej. nic to trzeba czekac na wiecej info z drugiej strony jesli gra wychodzi w wrzesniu a mamy koncowke maja to nie licze juz na jakies wieksze zmiany w stosunku do tego co maja i wlasnie majac to na uwadze i widzac ze nie pokazuja nic ciekawego jestem pelen obaw.

Odnośnik do komentarza

Wy tak na serio ? Przecież ta gra wygląda kosmicznie lepiej od poprzedniej części pod każdym względem. 

Tutaj macie gameplay z gry:



Nie wiem jak na innych, ale na mnie to robi piorunujące wrażenie, jak porównam do Destiny 1. Tak, jak jedynka rozumiem czemu dostała takie,  a nie inne oceny na premierę tak w przypadku dwójeczki oczekuję moocnego sztosa i myślę, że nabiję tym razem zdecydowanie więcej godzin niż 50.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sama prawda, ale standardowo największy hejt leci od ludzi którzy grę lizneli albo nie widzieli jej wogóle. Graficznie będzie jeszcze lepiej, ale żałuję troszkę braku 60 klatek.

 

No i oczywiście biorę na premierę :cool: Po E3 okaże się na którą platformę.

Odnośnik do komentarza

Wersja na PC zostanie wydana, gdy "Bungie będzie zadowolone z efektu końcowego" :) Pewnie tydzień albo dwa, chociaż kto wie.

 

Na filmikach pvp w końcu brak laga przy zabijaniu, czyżby podnieśli w końcu tickrate? Mam nadzieję...

Do tego możliwość ustawienia dowolnej broni bardzo mi się podoba.

 

No i trochę screenów:

2c6a08cecadd3cc3efa01bd31d84e880.jpgdad78a2e5849b951e778ae2865f754d7.jpg5dc96af690f11621febc23fdf05325bb.jpg06633cf099f88f8f629d36b6d9e00231.jpg19edd177beaf7d3e0b8f2877241102c0.jpgfc87b32542c2fcaf23d7096b9076d416.jpgfdaf840daa21fb4e4267f337483a498c.jpgccd13417ffe45ae965293dbd6c81b46c.jpg

Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu powyższego gameplayu mogę być tylko na TAK. Dla mnie dodatkowym atutem będzie pełna polska wersja językowa. Jako wielki zwolennik spolszczeń wręcz jestem zobligowany promować swoją kasą takie zachowania wydawcy, choćby był to znienawidzony przez wielu (nie przeze mnie) Activision. W jedynce znajomość języka nie była zupełnie potrzebna ze względu na kompletny brak fabuły. Skoro w dwójce fabuła ma się pojawić to będzie się super grało w PL. Dobrze będzie jeśli poziomów doświadczenia będzie znacząco więcej niż w jedynce, bo jeśli zbyt szybko osiąga się maxa to motywacja do gry znacząco spada. Ja tak np miałem w SW: Battlefront...

Odnośnik do komentarza

Mnie i tak najbardziej miło zrobiło się na pokazie jak wskoczyla ta japoneczka i zaczęła gadać o tej całej społeczności...wspomnienia wróciły za co pokochalem gierkę...kto nie grał to nie zrozumie :-)

Ktoś miał okazję przeczytać jakieś wrażenia z multika??

Edytowane przez Szymek_PL_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nic nie wiadomo, kiedyś były oferty pracy na duże i małe dlc. Mówili, że będzie więcej eventów darmowych, ale pamiętamy jak to wyglądało w pierwszej części... Event darmowy, ale jak chcesz coś konkretnego to kupuj paczki z realną kasę. Mam nadzieję, że tu tego błędu nie zrobią.

 

Jeśli chodzi o wrażenia z multi to polecam filmik:

https://youtu.be/2E6Yb2otELg

Odnośnik do komentarza

jedynkę całkowicie olałem, ale w sumie to dwójeczką troszkę się jaram, chyba zakupię, bo wygląda bardzo fajnie. Wiadomo, czy D2 będzie miało taki sam system rozwoju gierki, tj. w postacie wydawanych regularnie płatnych dlc, czy coś tu zmienili? 

Mysle ze smialo mozemy zalozyc ze nic sie w tej kwestii nie zmieni

Odnośnik do komentarza

Niesamowite multi. Praktycznie kopia jedynki z mniejszą liczbą graczy żeby pewnie nie musieć bawić się w optymalizację śmieciowego kodu sieciowego opartego o niski tickrate i peer to peer. I jeszcze ocenianie braku lagu po wyreżyserowanym streamie xD Znowu też będzie 30 fps. Ta gra naprawdę nie wygląda na tyle spektakularnie żeby 60 fps nie dało się z niej wyciągnąć. Tym bardziej, że większość rozgrywki to granie w teamach 3-osobowych.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza
Z tym się zgodzę: multi pierwszej części to pi.erdolony majstersztyk, najbardziej dopracowane jakie obecna generacja ma do zaoferowania.

 

Nie rozumiem tylko tej zmiany na 4v4. W Halo5 taka liczba sprawdza się niesamowicie, ale tam jest inny model rozgrywki i inny balans. 

 

a te 60 klatek to pewnie podyktowane jest ograniczeniami bazowych PS4 i One.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

jedynkę całkowicie olałem, ale w sumie to dwójeczką troszkę się jaram, chyba zakupię, bo wygląda bardzo fajnie. Wiadomo, czy D2 będzie miało taki sam system rozwoju gierki, tj. w postacie wydawanych regularnie płatnych dlc, czy coś tu zmienili? 

Wsparcie gry ma być częstsze i lepsze według dotychczasowych informacji. Dwa większe rozszerzenia już są zapowiedziane i za nie trzeba zapłacić.

 

@Kymel

To Destiny 2. Spodziewałeś się, że zaorzą całą grę, w którą wciągnęły się miliony, i zrobią wszystko od nowa?

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...