Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.12.2017 o 09:32, easye napisał:

Na pewno no i na PRO też widać gołym okiem poprawę rozdzielczości. Spodziewałem się takiego dodatku, jedyne co mnie kusilo to przejście go z HDR, ale niech giną... 

 

 

Na X1X natywne 4K bez spadku framerate'u. Nieźle, ale i tak wolałbym 1080p/60fps.

Odnośnik do komentarza

dodatek gó.wniany trochę, ale ten raid to jest :banderas:

 

-najlepszy encounter w całym Destiny (1 i 2) IMO

-graficznie N I S Z C Z A T O R zwłaszcza w HDR

-super rozwinięta koncepcja pierwszego raidu (fabularnie)

 

Trochę krótki, ale jak ktoś to ładnie opisał "short but sweet".  Tylko loot słaby (jak zwykle)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, froncz piotrewski napisał:

no to sama się grupa nie zorganizuje kolego :lapka: 

póki mi się raid nie znudzi to go robię cały czas, a gram co wieczór więc daj znać kiedy byś chciał i spróbujemy ogarnąć.

 

ja bym na Khadgara uważał, bo lubi sobie walnąć niezłą drzemkę przed raidowaniem :D

a tak serio to ekipa zawsze się znajdzie :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dziś wieczorem (od ok. 20.30-21) planuję robić Trialsy na PS4, ktoś chciałby poćwiczyć strzelanie? Szukam graczy mających już doświadczenie w PvP, wymagam HS-u. Gram Voidwalker Warlockiem.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hmmm... po miesiącu grania, zmarnowaniu 63 godzin (według wastedondestiny.com) dotarłem wczoraj do max lighta (335) na jednej postaci. Poznałem fabułę, strajki, a w raid próbowałem zagrać 2 razy, ale bez skończenia.

Pierwsze wrażenia były oczywiście pozytywne, bo dostajemy coś nowego, co chciało się poznawać, ale im bliżej maksymalnego lighta, to nie było co robić. 4-5 milestone'ów w tygodniu do zrobienia jednego dnia i tyle.

Część zmian wprowadzonych do gry uważam za pozytywne, ale dojście do maksymalnego lighta bez zrobienia raidu/trialsów/prestidge'owego nightfalla?

Przez to nie mam żadnego ciśnienia na zrobienie raidu i pewnie go nie zrobię, bo szkoda czasu, skoro i tak nagrody są nieadekwatne do poświęconego czasu.

W grze ewidentnie brakuje smaczków, które miało Destiny 1, ukryte misje/inne zakończenia misji, questy na bronie egzotyczne (są 3, ale nie o takie questy chodzi), no i bronie/ubiór z raidów, które chciało się mieć i miały pozytywne znaczenie w raidzie i nie tylko.

Destiny 2 pomimo świeżości to jak dla mnie jest Destiny 1 sprzed dodatku The Taken King. Zupełnie jakby wtedy skopiowali kod i zaczęli na nim pracować, przez co brakuje dużej ilości dopracowanych elementów z Destiny 1. Kompletnie nie rozumiem, czemu nie ma prywatnych meczy w PvP, czemu nie ma dostępnych wszystkich trybów PvP, czemu Vault ma tylko 200 miejsc na wszystko (era PS3/X360 przecież już nie ogranicza gry), czemu nie można zagrać w dowolną misję z kampanii lub dowolny strike.

Nowy dodatek na początku był fajny, bo w końcu mogłem dotrzeć do lighthouse'a :P ale potem każda misja, w sumie taka sama, ale z inaczej wygenerowanymi pomieszczeniami i przeciwnikami.

Ehhh... szkoda, że Destiny tak skończyło :(

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...