Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Kampania jest OK. Szału nie ma, ale mi się dość przyjemnie cisnęło. Jak z kimś jeszcze będziesz ogrywać to źle nie będzie. Gorzej, że w tego typu grach kampania/single czy jak to nazwiesz to tylko wstęp do właściwej rozgrywki.

 

A ten dodatek... :dunno: nikogo

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Gromi napisał:

Czytam wasze komentarze i dość krytycznie wypowiadacie się o grze. Opłaca się może jednak zagrać w tę grę dla kampanii ? Zagrałem w wersje próbną i powiem szczerze ,że bardzo przyjemnie się grało.

 

Bardzo polecam dla osob, ktore mialy mala stycznosc z Destiny 1. Bedziesz sie dobrze bawil przez jakies +/- 30h w podstawce. 

 

 

Oby dostarczyli wiecej contentu w tym DLC. Mam nadzieje, ze raid bedzie dluzszy,ciezszy i zeby nagrody dropily rzadziej. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Musieliby dać dodatek na miarę "The Taken King" z Destiny1 za darmo żeby ludzi zmotywować do odpalenia tej gry (ściągnięcia jej na nowo).

 

40 minut temu, Mroku napisał:

Oby dostarczyli wiecej contentu w tym DLC. Mam nadzieje, ze raid bedzie dluzszy,ciezszy i zeby nagrody dropily rzadziej. 

 

Raid dłuższy raczej nie będzie bo to w końcu i tak rozwinięcie kolejne Calusa zamiast czegoś zupełnie nowego.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gromi napisał:

Czytam wasze komentarze i dość krytycznie wypowiadacie się o grze. Opłaca się może jednak zagrać w tę grę dla kampanii ? Zagrałem w wersje próbną i powiem szczerze ,że bardzo przyjemnie się grało.

Ogolnie kampania jest slaba (fabula, misje) Liczylem na wiecej epickosci...nawet bym powiedzial ze D1 bylo fajniej  zrobione ze wzgledu na swoja tajemniczosc.

Musisz sb odpowiedziec co sprawilo ze sie przyjemnie gralo...wydaje mi sie to przez mechanike strzelania ktora jest jedna z fajniejszych w fpsach. Jak tak to wez D1 :P

 

Edytowane przez Szymek_PL_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Loko_PL napisał:

Musieliby dać dodatek na miarę "The Taken King" z Destiny1 za darmo żeby ludzi zmotywować do odpalenia tej gry (ściągnięcia jej na nowo).

 

 

Raid dłuższy raczej nie będzie bo to w końcu i tak rozwinięcie kolejne Calusa zamiast czegoś zupełnie nowego.

 

No raczej za darmo by nie wrzucili, bo to Acti. Jedna z najbardziej rakowych branzy gier. 

 

Wiadomo, ze nie zrobia tak duzego raidu jak w podstawce, ale niech chociaz bedzie trudniejszy do ukonczenia. Mieli czas na przygotowanie tego dodatku po fali negatywnych opinii, wiec wydaje mi sie, ze tym razem bedzie lepiej jesli chodzi o content.

 

Szczerze, to nie mam w co grac z fpsow. Battlefront 2 dosyc szybko mi sie znudzil, a znow COD przejadl.  The Division 2 dopiero w 2019.. 

 

 

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gromi napisał:

Czytam wasze komentarze i dość krytycznie wypowiadacie się o grze. Opłaca się może jednak zagrać w tę grę dla kampanii ? Zagrałem w wersje próbną i powiem szczerze ,że bardzo przyjemnie się grało.

Bardzo będzie Ci ciężko grać w kampanię, bo bardzo trudno gra się trzymając pada jedną ręką, albowiem druga dłoń będzie mimowolnie non stop wędrować w stronę twarzy zasłaniając ziewające usta. 

Gra w singlu potwornie nudna, ze szczątkową fabułą. Szczerze? Lepsza jedynka, która owej fabuły jest praktycznie pozbawiona.

Ta gra ma tylko dwie zalety: dość dobrą grafikę i przyzwoity gunplay. Reszta słabiutka. Do dzisiaj ciężko mi odżałować, że kupiłem ją w dniu premiery, ba! że w ogóle ją kupiłem :frog:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gromi napisał:

Tak dokładnie. Fajny feeling z strzelania i dość dobra muzyka sprawiły ,że się przyjemnie grało. Liczyłem na coś w klimacie ala Halo 3.  W takim razie spróbuję z kampanią w D1. 

To odnosnie muzyki to imo w D1 jest DUZO lepsza i mysle ze chlopaki grajacy w obie gry sie ze mna zgodza ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Informacje odnośnie nowego DLC (jeżeli jeszcze kogoś to interesuje):

„Destiny 2 – Dodatek II: StrategOS wysyła twojego Strażnika w kolejną niezwykłą podróż. Ana Bray, Strażniczka dawno uznana za zaginioną, poszukuje połączenia z przeszłością... które może zaginąć na zawsze pod polarnymi czapami lodowymi Marsa. Gdy bojsaty ze Złotego Wieku zaczęły spadać i uderzać w lód, zaczął on topnieć, odsłaniając rdzeń StrategOSa Rasputina oraz starożytną armię Roju, która miała go zniszczyć. Wyzwolony Rój służy teraz swemu bogu, Xolowi. Pomóż Anie odkryć jej przeszłość i zniszcz ogromnego boga-czerwia Roju, zanim będzie za późno.” - tak brzmi oficjalne wprowadzenie do dodatku.
Spoglądając na oficjalną zawartość zobaczymy:
- Nowy najazd na legowisko: Iglica Gwiazd
- Nową tematyczną broń, pancerze i wyposażenie
- Całkiem nową aktywność: Eksterminacja Roju
- Całkowicie nową starożytną broń - oszczep Walkiria
- Nowe szturmy
- Nowe misje fabularne i przygody
- Nowy zestaw lokacji na polarnych czapach Marsa
- Dostęp do aren wieloosobowych w meczach prywatnych

Jedną z głównych nowych aktywności endgame ma być specjalny public event na Marsie nazwany Eksterminacja Roju. Całość sprowadza się do 7 fal wrogów. Na końcu każdej fali spotkamy bossa, a na samym końcu zmierzymy się z jednym z pięciu dowódców Hive. Po 3 i 5 fali dostaniemy skrzynię z dropem, jednak główne nagrody są przewidziane za pojedynek z dowódcą. Nowy armor widziany na streamie dostaniemy właśnie z tego eventu.

Kolejną zmianą są liczne usprawnienia egzotyków oraz zmiany w Crucible. Do tych zalicza się prywatne mecze i system rang, o którym Bungie wspominało już jakiś czas temu w This Week At Bungie. Warto dodać, iż za osiągnięcie konkretnej rangi Glory dostaniemy specjalną, sezonową broń z perkami przygotowanymi z myślą o zmaganiach PVP.

 

 

 

W spoilerze trochę fotek z egzotykami

Spoiler

Zdjęcie użytkownika Konrad Brzozowski.

Zdjęcie użytkownika Konrad Brzozowski.

Zdjęcie użytkownika Konrad Brzozowski.

Zdjęcie użytkownika Konrad Brzozowski.

Zdjęcie użytkownika Konrad Brzozowski.

Zdjęcie użytkownika Konrad Brzozowski.

Zdjęcie użytkownika Konrad Brzozowski.

 

 

Odnośnik do komentarza

Kupilem gierke. Nie gralem w jedynke. Slyszalem ze nie ma matchmakingu do wysokopoziomowych hardkorowych dungeonow, wiec bede potrzbowal teamu ( oczywiscie najpierw zajme sie levelowaniem). Mam kumpla ktory jest maniakiem swiata destiny ale we dwoch to chyba na takich raidach nie zwojujemy. Jak ktos jest chetny jeszcze do grania to smialo zapraszac. 

 

Odnośnik do komentarza

Bardzo mnie ciekawi czy skuszę się na D2 po premierze DLC. Po tym jak nagrałem się w Warframe i Monster Hunter World to widzę jak płytką i biedną grą jest Destiny. Z drugiej strony doświadczenie grania rajdów jest czymś naprawdę niespotykanym. Tylko, że z D2 Bungie zabiło rajdowanie i zniszczyło endgame. Pamiętam jak Hard King’s Fall można było zrobić z trzema różnymi mocnymi ekipami z LFG w jeden wieczór i każdy miał wszystko zapięte na ostatni guzik. W D2 problem był ze znalezieniem szóstki. Szkoda. No ale może ekipa się reaktywuje za tydzień, to wtedy się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.05.2018 o 18:37, Zeratul napisał:

Bardzo mnie ciekawi czy skuszę się na D2 po premierze DLC. Po tym jak nagrałem się w Warframe i Monster Hunter World to widzę jak płytką i biedną grą jest Destiny. Z drugiej strony doświadczenie grania rajdów jest czymś naprawdę niespotykanym. Tylko, że z D2 Bungie zabiło rajdowanie i zniszczyło endgame. Pamiętam jak Hard King’s Fall można było zrobić z trzema różnymi mocnymi ekipami z LFG w jeden wieczór i każdy miał wszystko zapięte na ostatni guzik. W D2 problem był ze znalezieniem szóstki. Szkoda. No ale może ekipa się reaktywuje za tydzień, to wtedy się zobaczy.

 


Z trzema ekipami ?
Ja to pamiętam jak robiłeś z sześcioma, najpierw na Xie potem na PS4 :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...