Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wyciąganie łap po jakiekolwiek pieniądze tak krótko po premierze tak lekko mówiąc niewypełnionego zawartością D2 jest niesmaczne. "Hej, zje,baliśmy, ale mamy tutaj super usprawnienia za drugie raz tyle co podstawka, na którą teraz narzekasz ;)"

Odnośnik do komentarza

Tak, Expansion Pass jest na pierwsze dwa DLC, które są już wydane. Zapowiedziano więcej dodatków, które nie wchodzą w skład w/w passa. Teraz jest chyba Yearly Pass, który Ci da wszystkie dodatki z następnego roku.

 

Prawie się porzygalem przy pisaniu tego posta ;/

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Tak sie bawie tym D2 i bawie i jakos tragicznie nie jest. Fakt, jesli ktos nie przepada za farmieniem wielkiej kupy szitu tylko po to by wyprobowac gnata, ktory okazuje sie byc szrotem w PvP i PvE to lepiej sobie oszczedzic czasu, ale w zwiazku z tym, ze nie gram w Pokemony idee ‘zlap je wszystkim’ wdrazam w Destiny. Crucible moze byc choc w jedynce bylo o wiele lepiej z imersja. Strike’i olewam, chyba ze musze je robic w ramach jakiegos quest line’a co mozna przelknac. Koncentruje sie teraz na zdobyciu jak najwiekszej liczby egzotykow dla wszystkich trzech klas, wszystkie questy po co lepsze giwery i jakos to leci. Zdobylem nawet wszystkie zbroje w ostatnim event’cie. Bardzo szybko to szlo, a przynajmniej nie musze sie yebac z podbiciem swiatla do 390. Nie mialem okazji pograc w Iron Bannera czy podejsc do raida, ale to sie zmieni mam nadzieje.

Dobrze, ze zaczalem moja przygode pod koniec pierwszego roku. Nazbieralo sie rzeczy do zrobienia. 

Oczywiscie sa tez motywy niewytlumaczalne dla mnie jak dominacja Graviton Lance w crucible’u czy przecudowne shadery zamiast jakiejkolwiek spluwy w Escalation Protocol po rozpruciu wszystkiego co zyje w siodmej fali...piec razy z rzedu!

No nic, probuje dalej. Jestem w trakcie questow na zdobycie Sleeper Simulanta i Polaris, a jeszcze Whisper/Spindle mnie czeka. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za niecałe dwa tygodnie skończy się stanie na końcu mapy i strzelanie z graviton lance.

Co do escalation protocol to powodzenia, znam takich co po 50 razy robili zanim dostali jakąś broń, chociaż teraz dodali jakiś system który ma temu zapobiegać.

Ciesz się że nie grałeś tego IB, coś kombinowali z matchamkingiem i każdy mecz jak finał na jakimś turnieju, poprzednie IB były ok.

Odnośnik do komentarza

No ja mysle, ze chociaz troszku zbalansuja PvP bo teraz moja glowa zbyt czesto voidem wybucha. Nnno i zapomnialem dodac, ze brak radaru w Destiny to jeden z glupszych pomyslow. Nie lubie, nie pochwalam i nie czuje by takie rozwiazanie w jakimkolwiek stopniu mialo podbic jakosc rozgrywki. Jasne, chodzi o to by grac z klanem, z komunikacja i calym tym szajsem, ale ja chcialbym odnalezc sie na wszystkich polach aktywnosci w swiecie Destiny. Procz trialsow rzecz jasna. Do tego sie kompletnie nie nadaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...