Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie empik.com jest preorder z  figurką którą wrzucałem w zakupach :) Ma oczywiście kod na betę,  dowolna platforma

 

Warto kupić bo a) figurka jest kozacka b) jak ktoś ma ją w du.pie to obstawiam, że będzie można ją pogonić po premierze za ~100 ziko albo lepiej. Obstawiam 150-200. Zagranicą pre-ordery z figurkami wyszły bardzo szybko a same figurki chodzą teraz po 20-40 usd na ebayu bez wysyłki.

 

http://www.empik.com/destiny-2-pre-order-z-figurka,p1144379937,multimedia-p 

 

Jest to pre-order na edycję na dowolną platformę z kodem na betę. Nie wiadomo czy empik będzie miał limitkę ani czy preorder będzie na nią działał  - dzwoniłem zapytać. 

Edytowane przez froncz piotrewski
Odnośnik do komentarza

Już po temacie niestety :(. BTW froncz i ekipa - bierzecie preorder na X1? Bo mam voucher 200 zł do Empiku i chyba wymyśliłem zastosowanie na niego.

Trochę się zastanawiam nad wersją na PC też, w końcu 60fps to nie w kij dmuchał. Ale zależy jaka ekipa na tej platformie będzie, bo jak wszyscy mają i tak na konsolach grać to bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co jest nie tak z tym linkiem.  Wejdźcie sobie na empik.com i wpiszcie Destiny 2. Destiny 2 preorder z figurką -  pierwszy link. U mnie dostępne.

 

http://www.empik.com/szukaj/produkt?q=destiny%202&qtype=basicForm

 

Ja zaczynam na PS4, potem może kupię na PC/Xboksa

Edytowane przez froncz piotrewski
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Masz na myśli wersję PC z figurką? I kod na betę jest na dowolną platformę? Najs.

Ja zaczynam na PS4, potem może kupię na PC/Xboksa

O, to ciekawe. Czemu zmiana z X1? Z jednej strony jakby wszyscy z forumka byli na jednej platformie to super, z drugiej strony patrzę na pada elita i wydaje się idealny do takiej gierki na setki godzin :usmiech:

Odnośnik do komentarza

OK, teraz to jest zrozumiałe :D. No nic, ja tam wziąłem, betę chętnie ogram a figurka pójdzie do jakiegoś zdrowego wariata.

W sumie jedno pytanie się nasuwa - czy to -159 zł w Empiku czy -159 zł na cyfrową wersję czy jak.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ja wersję wybiorę pod kątem forumowej ekipy wariatów (fronczu, yap, piotros :lapka: ), ale przeczuwam, żę będzie to X:

 

- preferencje co do pada

- stabilność usługi Xbl

- wersja na PS4PRO to tylko rozdziałka, a nie klatki

Odnośnik do komentarza

Masz na myśli wersję PC z figurką? I kod na betę jest na dowolną platformę? Najs.

Ja zaczynam na PS4, potem może kupię na PC/Xboksa

O, to ciekawe. Czemu zmiana z X1? Z jednej strony jakby wszyscy z forumka byli na jednej platformie to super, z drugiej strony patrzę na pada elita i wydaje się idealny do takiej gierki na setki godzin :usmiech:

 

Bo SONY i Acti będzie  g o l i ć  graczy PC/X ekskluzywnym kontentem do us.ranej śmierci a mnie ch.uj strzela jakbym miał płacić tyle samo za gorszą wersję. + potwierdzone 4k na Pro, które mam a Xboksa X nie planuję kupować. Cały progres z xboksa i ew. 'nagrody' i tak są powiązane z bungie.net więc się przeniosą. Na X1 i tak pewnie też kupię bo tam mam ograną ekipę no i pad lepszy, ale start na PS4. Na PC w życiu bym nie spreorderował - w 60 fps gra wygląda obłędnie ale boję się jak Bungie i Vicarious Visions zrobią na PC to co najważniejsze - strzelanie. Nie wyobrażam sobie póki co Destiny bez force feedback na padzie.

 

 

@bluber - z opisu wynika, że kod do empiku. Ja mam potwierdzone zamówienie

Odnośnik do komentarza

Taką samą figurkę i kod do bety można też dostać na cdp.pl. Figurka jest od razu dołączana do gry przy jej wysyłce, jedyny warunek jej otrzymania to opłacenie zamówienia w ciągu 3 dni od jego złożenia. Całościowo wychodzi też trochę taniej niż w empik.com, przynajmniej jeśli chodzi o wersje na konsole (259,99 zł na cdp.pl, 261,99 zł na empik.com).

Edytowane przez Vexilium
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

froncz no to co mówisz to ma sens. Szkoda mi tylko tego pada, bo zdecydowanie wolę tego od X1, niemniej jeśli community forumkowe z X1 na PS4 się przerzuci to będzie jednak wielka rodzinka na jednej konsoli :).

Odnośnik do komentarza

Taką samą figurkę i kod do bety można też dostać na cdp.pl. Figurka jest od razu dołączana do gry przy jej wysyłce, jedyny warunek jej otrzymania to opłacenie zamówienia w ciągu 3 dni od jego złożenia. Całościowo wychodzi też trochę taniej niż w empik.com, przynajmniej jeśli chodzi o wersje na konsole (259,99 zł na cdp.pl, 261,99 zł na empik.com).

o fajnie, nie widziałem. To są nowe oferty chyba - ta z empiku wrzucona przedwczoraj. plusem empikowej jest to, że nie musisz się decydować na platformę

Odnośnik do komentarza

Gurwa miałem środki na koncie do wykorzystania i źle kliknąłem, wybrałem płatność przy odbiorze :/. No i kod rabatowy zużyty, a środki dalej nietknięte. Na infolinii oczywiście nic nie mogą pomóc xd. Ehhhhh uważajcie, dobra nauczka też żeby od Empiku się z dala trzymać jak to miałem w zwyczaju.

Odnośnik do komentarza

Empik nigdy, pamiętam ja w dniu premiery Destiny 1 kumpel, chyba najbardziej napalona osoba na Destiny w polsce, dostał info ze gra będzie za dwa dni :)

 

Pan z infolinii mi nic nie był w stanie pomóc, ale jak napisałem maila to znalazła się bardzo miła Pani która najpierw poprosiła o cierpliwość do poniedziałku, a później zadzwoniła z informacją, że dostanę nowy kod zniżkowy, obecne zamówienie anulują i mogę sobie jeszcze raz zamówić tak jak sobie to wymarzyłem (czyli płacąc z góry środkami). Więc ostatecznie plus dla nich.

 

Jeśli chodzi o datę realizacji no to wiadomo, jakaś podjarka będzie, ale pewnie przeżyję dzień czy dwa więcej w razie czego. U mnie czynnikiem decydującym było to, że miałem 200 zł do wykorzystania z karty podarunkowej.

Odnośnik do komentarza

Panowie przestałem śledzić informacje o Destiny 2 pamiętam plotki o durnym pomyśle wrzucenia strzelb/karabinów snajperskich w te samo miejsce gdzie rakietnice jako heavy weapon a nie broń poboczną jak w Destiny 1. To jest już potwierdzona informacja ? Strasznie durny pomysł się wydaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...