Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Forge aktywność jak każda, na 610+ lighta już żadne wyzwanie. Na 600 lighta też da radę to zrobić tylko trzeba mieć trochę szczęścia i dobrze grać superami.

Ludzie płaczą jak zawsze przy Destiny za tydzień już będą mówić że za mało contentu :P

RNG też mnie dziś wydymało, 4 razy pod rząd dostałem klatę :)

Edytowane przez iks
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Yap napisał:

Jesli ktos jedzie na trzech postaciach to moze sobie darowac inne gierki, zycie rodzinne, prace, itd.

Ja mam jedną postać, gram jak poyebany i mam jeszcze sporo questów to ogarnięcia do tego wkręciłem się w trumfy i zaliczam je jak prawdziwy chory poyeb. Nawet nie wiem co by było jakbym zaczął grać kolejnymi postaciami. Chociaż nie ukrywam że trochę mnie korci : ] D2 mnie pochłonęło całkowicie, w zasadzie nie gram już w nic innego!

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ryo-San napisał:

Ja mam jedną postać, gram jak poyebany i mam jeszcze sporo questów to ogarnięcia do tego wkręciłem się w trumfy i zaliczam je jak prawdziwy chory poyeb. Nawet nie wiem co by było jakbym zaczął grać kolejnymi postaciami. Chociaż nie ukrywam że trochę mnie korci : ] D2 mnie pochłonęło całkowicie, w zasadzie nie gram już w nic innego!

Moim skromnym celem jest zdobycie wszystkich egzotykow. Tak jak w jedynce. No, nie zdobylem pierwszorocznych Thorn’a, Mythoclast’a czy Necrochasm’a, ale nie bede malostkowy.

Wszystkie ciuchy, wszystkie giwery i jak najwiecej pinnacle weapons. Lune czy ten durny granatnik sobie podaruje.

Odnośnik do komentarza

Ta, ale to na PC gdzie latwiej celowac i wykorzystywac perka z odzyskiwaniem ammo z krytykali. Esoterickk, rzecz jasna, pukanwszystko Whisper’em, ale on to niedoscigniina liga jest wiec ciezko sie na nim wzorowac, choc w sumie powinnismy uczyc sie od najlepszych. Ja sie caly czas przymierzam do solo TST, ale jakos tak nie widze koniecznosci procz lootu na wysokim power’ze.

Odnośnik do komentarza

W chwili obecnej triumf za zrobienie nowego rajdu flawless jest zbugowany ale nie przeszkadza nam próbować. Trzeba przyznać, że rajd sam w sobie jest o wiele prostszy niż Last Wish Petra Run ale niestety mamy potwornie dużo pecha za każdym podejściem. Wczoraj np. mój sparrow postanowił wbić mnie w ścianę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Zeratul napisał:

 Trzeba przyznać, że rajd sam w sobie jest o wiele prostszy niż Last Wish Petra Run.

 

 

Przyznałbym Ci rację gdyby nie 2 etap i sparrow'y :).Nie wyobrażam sobie żeby 6 osób to przejechało flawless. Chwila nieuwagi i cyk dead. Niezłą tam musicie mieć ekipę wymiataczy. A tutaj naprawdę straszny pech. Boss był w zasadzie na paznokciu :/ Jakby Ci za każdym razem wchodziło po 300k+ to by padł. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.12.2018 o 14:43, Ryo-San napisał:

Przyznałbym Ci rację gdyby nie 2 etap i sparrow'y :).Nie wyobrażam sobie żeby 6 osób to przejechało flawless. Chwila nieuwagi i cyk dead. Niezłą tam musicie mieć ekipę wymiataczy. A tutaj naprawdę straszny pech. Boss był w zasadzie na paznokciu :/ Jakby Ci za każdym razem wchodziło po 300k+ to by padł. 

Czterech wyjdzie, dwójka ogarniająca przejedzie na spokojnie sparrowy, pozostali dołączą i grasz dalej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.