Skocz do zawartości

Wspomnienia zgredów


TheDupa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem, ale przypomniales mi stare czasy szmatlawca. W 20 czy okolicach nr byl artykul ktory dawalem czytac nawet kumplom nie majacym stycznosci z pismem. To chyba bylo jakies tourne po redakcji. Plucie przez okno na przyjezdzajacych zgredow i wychodzenie przez szyberdach included. Kochalem tych gosci

Odnośnik do komentarza

Pamięta ktoś w którym numerze były wspomnienia zgredów o początku psxa w polsce ? Być może były to wspomnienia ściery numer raczej nowszy do 100 numeru proszę o pomoc :)

 

Chodzi Ci o tekst w którym wspominali jak pierwszy raz zobaczyli PSXa na giełdzie, jak ktoś sobie go sprowadził z Japoni za ciężki hajs itd.?

Odnośnik do komentarza

To chyba miało na jakiegoś gemboja być. Wychodzi już dłużej niż the last guardian.

 

Dobry był kiedyś tekst jak koso, myshaq i shiva pojechali na targi do Londynu i grali w piłkę na ulicy. Niby potem jakiś gościu przez nich głowę rozbił i przyjechała karetka, ale teraz jak już jestem duży to im nie wierzę. Chyba wkrecali. No, ale zdjęcie gościa było.

Odnośnik do komentarza

To chyba miało na jakiegoś gemboja być. Wychodzi już dłużej niż the last guardian.

 

Dobry był kiedyś tekst jak koso, myshaq i shiva pojechali na targi do Londynu i grali w piłkę na ulicy. Niby potem jakiś gościu przez nich głowę rozbił i przyjechała karetka, ale teraz jak już jestem duży to im nie wierzę. Chyba wkrecali. No, ale zdjęcie gościa było.

 

Jedna z moich ulubionych relacji.

Odnośnik do komentarza

To chyba miało na jakiegoś gemboja być. Wychodzi już dłużej niż the last guardian.

Dobry był kiedyś tekst jak koso, myshaq i shiva pojechali na targi do Londynu i grali w piłkę na ulicy. Niby potem jakiś gościu przez nich głowę rozbił i przyjechała karetka, ale teraz jak już jestem duży to im nie wierzę. Chyba wkrecali. No, ale zdjęcie gościa było.

A ile oni wtedy lat mieli? 25? Spojrz na forum, wejdz do wkp poczytaj a jak wyjdziesz to zrozumiesz ze 25 latek kopiacy pilke na ulicy to naprawde lajtowa i w zupelnosci wiarygodna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

A pamiętajcie książeczkę, którą dodawali do jakiegoś numeru, w którym były spisane początki PE i sporo o zgredach?

 

W ogóle to lipa, chciałem sobie zamówić archiwalne numery z czasów 1-40, ale dawny sklep PE już nie istnieje. Da się jeszcze jakoś dorwać stare (nowe) numery spod szyldu Grupy 69 czy to już prehistoria?

Odnośnik do komentarza

Ze dwa lata temu zamawiałem poradniki PEz Allegro. Patrzę, a Allegrowicz miał adres na sokolskiej w Katowicach - czyli ktoś przejął biurowiec wraz z archiwalią. Wyprzedawali stare numery po 2 zł sztuka. Moze znajdę namiar na Allegrowicza, a jak nie - wejdź na Allegro i szukaj.

Ps. Książeczka była dodawana do numeru 50.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Za profilem Viva na FB 

Cytat

Zanim YouTube był na propsie... Oto odcinek pilotażowy programu Faza, stworzonego przez Piotra Babieno oraz Piotra Bielatowicza, którzy obecnie prowadzą Bloober Team. Program tworzony z myślą o wkroczeniu na antenę TVN, ale nie pykło. Szkoda, bo był potencjał i grono popaprańców chętnych do wygłupów przed kamerami. Gościem specjalnym odcinka był popularny do bólu piłkarz - Tomasz Frankowski, ponadto zaprezentowano prototyp X360, zwanego wówczas Xboksem 2. Z perspektywy czasu, "pilotowi" wiele brakuje, dźwięk leży i kwiczy (mimo że na planie był profesjonalny sprzęt, który wyzionął ducha), ale jak na owe czasy i własną inwencję - kozak. Zarejestrowano w Krakowie, rok 2004.

 

 

 

 

Edytowane przez philipo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...