Skocz do zawartości

Solo. Gwiezdne Wojny: historie


Rekomendowane odpowiedzi

Piszę o dziewiątce. Colin po wielu miesiącach pracy nad scenariuszem został zwolniony z pozycji reżysera, a jego tekst poszedł do kosza. W efekcie mamy opóźnienie filmu o 7 miesięcy i ratowanie się bezpiecznym powrotem Abramsa.

Ósemka rzeczywiście jako jedyna uniknęła problemów. Może Rian zrobił po prostu świetny film. A może po prostu był grzecznym chłopcem i słuchał się we wszystkim Kennedy. Zobaczymy za miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Ja to widzę tak, że po prostu nie żal im kasy na coś co ma wielki potencjał finansowy, bo wiedzą, że jak zawalą raz to odbije się to na kolejnych częściach. Uczą się na błędach innych. Wolą dołożyć 50 baniek skoro każdy film zarabia po miliardzie tylko z kina, a pewnie z 10 miliardów jeszcze na grach i zabawkach. Nieważne co zrobią, każda postać przechodzi do kanonu SW, który chcesz czy nie, jest kultowy. To trochę inne liczenie zysków i wydatków jak w przypadku innych filmów. O ile o na przykład takich Transmopfersach ludzie już zapomnieli, tak takie Przebudzenie Mocy będzie zarabiać jeszcze i za 40 lat. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
1 minutę temu, Kalel napisał:

5 miesięcy do premiery i praktycznie żadnego info.

W sumie nic dziwnego, bo trylogia jest ważniejsza dla Disneya i przed premierą ważniejsze były materiały promocyjne VIII.

 

3 minuty temu, Kalel napisał:

Czuje ze będzie taki sam szajs jak TLJ.

Nie zapeszaj ku.rwa. Ja jestem ciekaw jak przedstawią młodego Hana i Lando. I Becketta, którego gra Woody Harrelson.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No właśnie nie chciałbym bezpiecznego filmu. R1 pokazał, że jest spory potencjał na bardzo dobre Star Warsy w innych klimatach ale spieprzył sprawę w kilku kwestiach. Wolałbym żeby Howard wyciągnął wnioski z R1 i dał kino nastawione mniej na rodzinny wypad, a bardziej na przygody szmuglerów w kosmosie. 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

no taki trochę kolejny film marvela

 

w sumie fajnie było kilka lat temu, jak czekanie na nowe SW było magiczne, nieważne od poziomu filmu. teraz czy dobry czy nie, co to za różnica? zaraz i tak wydadzą kolejny.

Odnośnik do komentarza

Aktor grający Solo wydaje się słabiutki. Słyszę słowa, które nawet pasują do postaci (It's fine... We're fine.) ale aktorsko trochę się to kłóci z tym co Ford zrobił. Nie spasowały  mi te sceny w których coś mówi. Evan McGregor grał postać oddaloną od tej Guinnessa o 20 lat i nadal zdołał zreplikowac pewien poziom maniery w grze aktorskiej. Tutaj jest zero. Jest kamizelka, fryzura i blaster. Chyba, że dali najgorsze sceny do trailera. 

Wizualnie bardzo dobrze ale w star warsach to już standard. 

Pewnie pójdę do kina ale gdzieś w drugim tygodniu, żeby im nie nabijac słupków bo nadal nie podoba mi się co robią z tą marką. Trzymam kciuki, żeby tym razem wszystkie sceny były w filmie. 

Je.bane oszusty

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...