Skocz do zawartości

Fast RMX


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że dev zarobi o wiele na cyfrze niż te 5 dodatkowych euro na boxie. Jak już było napisane - wydanie gry cyfrowo jest o wiele prostsze niż w boxie bo nie trzeba się nikogo prosic, a przecież RMX to jest właśnie indyk dla którego dystrybucja cyfrowa jest najlepsza.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Ok rozumiem, jednak ja nie dam więcej za cyfrę, niż 10 euro, bo dla mnie kupowanie cyfr to trochę jak wypożyczanie, nie do końca, ale tak to czuję. Widocznie jestem starej daty i nie potrafię się przełączyć na cyfry, choć nie wiem czemu, bo i tak nie kolekcjonuję konsol z grami, zawzwyczaj odsprzedaję, żeby ktoś inny mógł się cieszyć. Przecież nie zabiorę ich do grobu, a to co przejdę to moje :).

W pewnym sensie gra w pudełku posiada i ciało i duszę :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dziwnie wyszło :D. Preferuję pudełka, bo jest drugi obieg, a konkurencja jest zdrowa, po prostu. Kto chciał kupić nowość ten kupił w dniu premiery, jako i ja czynię z niektórymi grami, dlatego powinny szybciej tanieć, wtedy by używki tak nie schodziły, odnośnie narzekania korporacji na rynek wtórny.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Mam kolegę, który ma dwójkę dzieci, on wymienia cały czas jedną grę, żeby w coś pograć. Na pewno biedniejsi, niż korporacje, które patrzą tylko jak wyzyskać drugiego człowieka. Pamiętacie jeszcze online passy, które posiadały niektóre gry? Albo pomysł Microsoftu przed wydaniem XONE? Co chwilę kombinują jak tu jeszcze zarobić, zamiast po prostu tworzyć dobre gry.

Dlatego ja nie głosuję portfelem na duże cyfrowe gry, nie głosuję portfelem na PS4PRO i na inne pomysły uderzające w gracza, ale każdy ma swoje zdanie, więc niech robi to co uważa za słuszne.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Myślałem, że wipeout dla ubogich, ale jest moc. Poczucie prędkości niesamowite, fajna muza. Gra zyskuje sporo w trybie handheld.

80 zl, tyle co nic. Polecam koneserom.

Na minus zaliczam, nierówne wykonanie tras, niektóre ojacie(pipi)e, a inne meeh.

Odnośnik do komentarza

ja sam gralem tylko w fast racing neo na switchu ale juz tam gra rwala czapki zglow predkoscia i poczuciem pedu. No i trudnoscia bo gra byla nieziemsko trudna ;) podejrzewam ze tu jest to samo biorac pod uwage ze to wlasciwie port jest. Niemniej, dzis/jutro bede sciagal i sie zobaczy :)

 

majkel, piszesz sie w rzie czego na multi? 

Odnośnik do komentarza

pogralem chwilke wlasnie na tablecie sam i z moja luba

 

alez ta gra robi, dokladnie tak samo jak na wii u a nawet bardziej :banderas: w trybie przenosnym robi niesamowite wrazenie, to uczucie pedu, masakra. a we dwojke, grajac jednym joyconem na glowe gra sie niezwykle przyjemnie w trybie tabletop, joycony w hui wygodne, zwlaszcza po nalozeniu stripow. jak ktos sie waha czy kupic - brac! zwlaszca, że, wydaje mi sie byc duuuuzo prosciej jesli chodzi o AI niz w wersji Wii U :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...