Skocz do zawartości

Middle Earth: Shadow of War


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

problem z inkwizycją jest taki że najlepsze co ma do zaoferowania fabularnie wyszło dopiero w dodatku ostatnim. EA to jednak rak że dlc wypuszcza płatne z zakończeniem :D No ale Shadow of Mordor też pewnie będzie miał multum dlc bo to warner. 

Odnośnik do komentarza

Po wiedzminie 3 w inkwizycje nie da sie grac. I fabula i mechanika gry to jak gra dodawana do gazety. A zadania poboczne to jakis zart.

Da się. Kończyłem DLC w DA po zrobieniu ponad 200h w Wieśku. Całkiem dobra walka i ciekawe zakończenie, służące zapewne bardziej jako wprowadzenie w kolejną część, no ale nie każdemu musi pasować. Takie 7/10, nic więcej.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Trailer wyśmienity, szczególnie jego druga połowa. Nie powiem, aż mi drgnął. Pytanie teraz czy będzie lepsza historia, bo zapowiada się znacznie większy rozmach, ale w sumie trudno cokolwiek stwierdzić dopóki nie zobaczymy premiery gameplayu 8 marca.

 

Chyba rozejrzę się za SoM GOTY żeby sobie ograć dodatki i może platynę wbić :)

Odnośnik do komentarza

Trailer wyśmienity, szczególnie jego druga połowa. Nie powiem, aż mi drgnął. Pytanie teraz czy będzie lepsza historia, bo zapowiada się znacznie większy rozmach, ale w sumie trudno cokolwiek stwierdzić dopóki nie zobaczymy premiery gameplayu 8 marca.

 

Chyba rozejrzę się za SoM GOTY żeby sobie ograć dodatki i może platynę wbić :)

 

Pamiętaj że wersja goty ma osobny zestaw trofeów, możliwe że save z podstawki też nie działa z goty. Upewnij sie przed zakupem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi sie wydaje ze monotonna czesc pierwsza mogla sie wydawac tym ktorzy dostawali co chwile oklep od wodzow. Jak ci sie trafilo 3 na raz to naorawde bylo ciekawie.

 

No i te scenki przed walkami z wodzami, zaje.biscie robily... ale jednak mogli dac opcje pominiecia bo za 15 razem juz nie robily xd

 

Ogolnie wiadomo ze to nie byl killer , ale naprawde fajna rąbanka. Taki asasin na metanabolu

Odnośnik do komentarza

Ja jestem z tych, co niesamowicie się jarają. :D Shadow of Mordor to chyba była najmilsza niespodzianka A.D. 2014, tuż obok Aliena i The Evil Within. Ech, to był ogólnie tłusty rok jeśli chodzi o gierki. Aż mi się nostalgia włączyła. 8)  

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...