Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

W tym tygodniu pojawiły się przynajmniej dwie gry typu "jak ktoś cudem nie grał, to ma okazję". Banner Saga i Little Nightmares. To drugie, pisałem, osobiście mam mieszane odczucia, ale niektórych podjara.

 

 

Banner Saga to dla mnie klasyk gatunku, trochę tania, trochę nerdziarska i trzeba się wkręcić, ale wychodzi z tego kapitalnie napisana interaktywna historia napędzająca ciekawą i wymagającą naprawdę specyficznego podejścia rozgrywkę RPG-taktyczno-strategiczną, gdzie wybory jednej płaszczyzny napędzają wydarzenia w innej. Nieźle też pasuje na mały ekran. To Final Fantasy Tactics tej generacji. Jedna z nielicznych gier, gdzie nawet ja żałuję, że kończą się tak szybko. Bo kurczę, zdecydowanie kończy się za szybko. To jakby George Martin wydawał tej swojej sagi w dawkach po 100 stron.

 

A niedługo na Switcha wyjdzie dwójeczka i niewydana jeszcze trójeczka.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, ogqozo napisał:

W tym tygodniu pojawiły się przynajmniej dwie gry typu "jak ktoś cudem nie grał, to ma okazję". Banner Saga i Little Nightmares. To drugie, pisałem, osobiście mam mieszane odczucia, ale niektórych podjara.

 

 

Banner Saga to dla mnie klasyk gatunku, trochę tania, trochę nerdziarska i trzeba się wkręcić, ale wychodzi z tego kapitalnie napisana interaktywna historia napędzająca ciekawą i wymagającą naprawdę specyficznego podejścia rozgrywkę RPG-taktyczno-strategiczną, gdzie wybory jednej płaszczyzny napędzają wydarzenia w innej. Nieźle też pasuje na mały ekran. To Final Fantasy Tactics tej generacji. Jedna z nielicznych gier, gdzie nawet ja żałuję, że kończą się tak szybko.

 

A w tym roku na Switcha wyjdzie dwójeczka i niewydana jeszcze trójeczka.

banner saga jest pl?

Odnośnik do komentarza

Na Steamie gra kosztuje 20 euro, czyli jak z prawie wszystkimi grami, kosztuje tyle samo na Steamie i Switchu. Zobaczymy tylko kiedy będzie obniżka -75% jak była na Steamie...

 

 

Polskiego tłumaczenia raczej nie ma, w każdym razie na eShopie wśród wielu wypisanych języków tego nie ma. Na pewno to wada tej wersji dla niektórych, bo gra jest nieco literacka.

 

Odnośnik do komentarza

No tak ale z tym menu bez wsparcia języka polskiego to lekka przeginka. Strasznie Nintendo olewa polskich graczy. Nawet strefy czasowej nie ma z Warszawą tylko trzeba wybierać pobliskie np. Berlin.

Nie widział bym problemu gdyby konsola nie była sprzedawana w Polsce a eshop nie był by w polskich zlotowkach...

 

Pazerni to są ale tak prostej rzeczy jak wsparcie dla naszego kraju ciężko im zrobić..

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Pojawiło się parę dobrze ocenionych giereczek: nowa (Bloodstained: Curse of the Moon) i stara (N++).

 

Do tego obniżka na FIFA - w uznaną tutaj przez niektórych za dobrą wersję można pograć już za 82 zł. Ta cena będzie obowiązywać do końca Mundialu. Już za dwa dni na wszystkich konsolach pojawi się darmowe uaktualnienie mundialowe (które na Switchu waży tylko trochę ponad 1 GB) - dużo zawartości pozwalające grać własne meczyki "w Rosji".

 

Na szczyt listy wskoczyła też giereczka z tabletów pt. 60 Seconds, której kupienie za ćwierć ceny oznacza wydane 10 zł. Nie każdy zdzierży, no ale 10 zł. Jednak bywają na Switchu obniżki 75%.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio nabyłem SuperSidekicks 2. Chciałem mieć piłkę do pogrania na szybko a na tę wydałem sporo kasy w dziecinstwie (i tak zawsze przegrywałem w cwiercfinale). To powyżej wygląda dziwnie. Animacje zawodników jakies takie kulawe. Poczekam na jakieś opinie i recenzje. Oby jakas Inazuma wjechała niedługo na Switcha.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.