Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, MierzejX napisał:

Recenzje z ocenami? Nigdy nie szanowałem. Wolę ludzi którzy opisują grę, wspominają jakie wady/zalety zauważyli i na podstawie tego jesteś w stanie wyrobić sobie opinię czy ten tytuł do Ciebie przemawia. Do mnie Celeste nie przemawia, co z tego że ma 90coś na meta. Z filmików i relacji widzę, że to nie jest coś co mnie bardzo kręci. Jak spadnie do 30zl to wezmę z ciekawości i może się zawiodę ale jest to kwota jaką jestem w stanie wydać. Co osoba to inne gusta.

Mnie również nie kręciła po filmikach oraz po ocenie na mecie , ale po obniżce wypadało wziąć i spróbować efekt tego taki iż  3 chapter ukończyłem przy 700 setnej próbie :) nie mogłem odposcic,

wciąga jak bagno .

Edytowane przez Rezoo7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rezoo7 napisał:

Mnie również nie kręciła po filmikach oraz po ocenie na mecie , ale po obniżce wypadało wziąć i spróbować efekt tego taki iż  3 chapter ukończyłem przy 700 setnej próbie :) nie mogłem odposcic,

wciąga jak bagno .

 

To ja Ci powiem tylko tyle... Into the Breach jest tym dla strategii, czym Celeste dla platformerów. Możesz brać w ciemno ;).

 

edit: tu się takie wojny toczy na tej małej planszy, że coś pięknego, szczególnie pod koniec, gdy jesteśmy wyposażeni, a robaków jest jak mrówków. Jeden ruch zadecydował, że ledwo przeszedłem na hardzie, z jedną kostką energii, ale tego nie da się opisać, jak się nagimnastykowałem poświęcając to i owo, żeby zablokować 7 robali trzema mechami i w końcu to przejść.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, NemoKOF napisał:

Przecież zdrowy pierwsze co robi to patrzy czy meta jest 90 minimum. A teraz ze się nie sugeruje ocenami... Does not compute. 

 

W podjęciu decyzji o zakupie danej gry sugeruję się różnymi czynnikami, a i owszem średnią też, czytam i oglądam recenzje, ale najbardziej mnie interesują pojedyncze opinie userów - sensowne - czy to tu na forumku, czy na mecie właśnie, czy na steamie. Akurat tak się składa, że zwykle, poza gatunkami, których nie lubię (jak sandboxy) hity do mnie trafiają. Z nagradzanych ostatnio gier: SV, Celeste, ITB, czy Dead Cells wszystko mi siadło za wyjątkiem HK. I nie twierdzę, że to jest zła gra, bo wygląda i brzmi cudnie, po prostu zawsze istnieje ryzyko, że coś nie będzie dla nas. Jak tam Undertale? :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dawno ukończone. I dla mnie średnio było. Historia jest ok ale mnie jakoś nie złapała za gardło, gameplay jest w sumie śladowy, parę walk jest fajnych, reszta jest ok. Szczególnie że ja nie lubię top-down shooterow a to jest taka konwencja w walkach. Grafika to :yao: i jedynie muzyka dla mnie jest ponad przeciętna.

 

Ale ogór nie potrafi zaakceptować że to jest moja, subiektywna ocena. Jak nie idzie z głównym nurtem znaczy że nie mam racji i tyle. 

 

Owlboy mnie odrzucił po 2h akurat. Powody podobne do tych które opisał gromit. No ale przecież gromit głupek, przeszedł gierkę a mógł o niej poczytać i napisać coś na forumku. 

 

Dodaj że hity zdrowy do ciebie trafiają bo innych gier po prostu nie sprawdzasz. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jajco xD Mi się wiele gier z oceną 7-8 podobało i jednoczesnie nie podobały się 10ki. Sam miałeś problem żeby przełknąć że nie siada mi zelda. Pisząc, że jie sugerujesz się ocenami a potem ze nie masz czasu na gry na 7-8 sam sobie przeczysz ale nie mam czasu się z tobą o to spierać. Idź w pokoju. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, NemoKOF napisał:

Jajco xD Mi się wiele gier z oceną 7-8 podobało i jednoczesnie nie podobały się 10ki. Sam miałeś problem żeby przełknąć że nie siada mi zelda. Pisząc, że jie sugerujesz się ocenami a potem ze nie masz czasu na gry na 7-8 sam sobie przeczysz ale nie mam czasu się z tobą o to spierać. Idź w pokoju. 

 

Idę w pokoju, a Ty nie ćpej tyle :).

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, zdrowywariat napisał:

 

To ja Ci powiem tylko tyle... Into the Breach jest tym dla strategii, czym Celeste dla platformerów. Możesz brać w ciemno ;).

 

edit: tu się takie wojny toczy na tej małej planszy, że coś pięknego, szczególnie pod koniec, gdy jesteśmy wyposażeni, a robaków jest jak mrówków. Jeden ruch zadecydował, że ledwo przeszedłem na hardzie, z jedną kostką energii, ale tego nie da się opisać, jak się nagimnastykowałem poświęcając to i owo, żeby zablokować 7 robali trzema mechami i w końcu to przejść.

ITB już dawno ,bodajże na premierę zagościło u mnie na switchu świetny indyk pamiętam że kosztował mnie wtedy ok 20 zł stosunek ceny do jakości miazga .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rezoo7 napisał:

Wypadało by coś wybrać pod tą promocję żeby mieć większego backloga .

Czy dla osoby która namiętnie ogrywała Tonego Hawka na Szaraku ,Olli Olii sprosta oczekiwaniom ?

 

Gra jest bardzo trudna. Co do dwójki (ponoć lepszej) to się nie wypowiadam, bo tylko zerknąłem. Za to pierwsza sześć jest bardzo spoko. Podoba mnie się styl graficzny, prosty, przejrzysty, minimalistyczny, te szare blokowiska robią robotę. No i OST jest naprawdę genialny. Gra jest do tego szybka, loadingi krótkie, więc gra się bardzo przyjemnie, bez frustracji, mimo wysokiego poziomu trudności. Powinna Ci się spodobać ta składanka i za tą cenę żal nie wziąć, gdzie każda część wychodzi po 20 zeta.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chwilę potem przeceniono jeszcze o 1/3 ceny Minecraft. To chyba pierwsza w historii przecena tej gry, z okazji 10. rocznicy wydania pierwszej wersji. Uznałem to za dobry moment, by w końcu zmusić się do spróbowania jednej z najważniejszych gier tego stulecia. Nawet jeśli czuję się za stary i za głupi, żeby grać w grę, gdzie... mam coś robić sam, zamiast wykonywać po prostu napisane na ekranie zadania. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...