Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu się czepiacie. Jako osoba, która nie rozumie beefu forumek vs ogór, szanuję zawsze długie posty o wrażeniach z gier. Nie jeden raz można dowiedzieć się czegoś ciekawego i przyjrzeć się giereczkom, na które wcześniej by się nie spojrzało.

 

Tak wracając na chwilę do tematu - Hyper Light Drifter jest przeceniony, a wersja na Switcha jest chyba tą najlepszą ze wszystkich konsolowych (60fps, dodatkowy content).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A co ja mam szanować, przepisywanie czyichś wrażeń z ResetEra czy edytowanie posta sto piętnaście razy tak, że żadna dyskusja nie ma sensu?

Jeszcze napisane to wszystko w tak zmanierowany sposób, że zbiera się na bełta po dwóch akapitach.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś ci broni czytać? Czytaj. Mi nikt nie zabroni komentować tych kocopołów. Jeśli traktujesz forum jako jakiś agregat wiadomości to ok. Ja tam nie potrzebuję, żeby ktoś przepisał czyjąś opinię bo jak ktoś pisze ze coś jest hitem a w to nie grał - to nie jest to jego opinia. Ja tu wchodzę żeby przeczytać opinię ludzi o grach, w które grali. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jasne, zgadzam się z Tobą, że opinia kogoś kto grał jest dużo bardziej wartościowa. Tylko, że w obecnej sytuacji trzeba się przebić przez tony syfu, żeby dojść do jakiejkolwiek opinii co chyba nie służy nikomu.

 

W sumie ta rozmowa jest trochę bezsensu, bo obaj używamy tego samego argumentu - wolność wypowiedzi na forum. Wydaje mi się, że nie dojdziemy do żadnych odkrywczych wniosków, więc dla mnie temat jest zamknięty.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.06.2019 o 00:09, ogqozo napisał:

My Friend Pedro. Kolejna już duża premiera Devolvera tylko na Switcha. Efektowna strzelanka z widokiem z boku, która kojarzy mi się wręcz z Trialsami. Odtwarzamy balet śmierci. Jednak wszystko w nim po linie i gracz tak dużo sam nie robi palcami, jak by się po ekranie wydawało. W sumie hicior, ale jeszcze nie jestem przekonany, czy to jest gra typu "musisz mieć".

 

Godzinę temu, pajgi napisał:

Nie napisał tak :)

Up

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.06.2019 o 01:09, ogqozo napisał:

Terraria - ma się pojawić tego samego dnia, 27 czerwca. Nie ma chyba co dodawać, kultowy od niemal dekady sandbox z milionami fanów, kosztujący grosze. Gra pojawi się w pudełku w późniejszym terminie (pewnie nie za grosze). 

 

Na Switcha cyfra za 130 zł... Więc raczej nie za grosze :hi:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, estel napisał:

@zdrowywariat jest różnica pomiędzy "gra typu musisz ją mieć", a "gra która muszę mieć".

 

Dla mnie np. dużo tytułów powszechnie uważanych za hity tj. wszelkie strzelanki, battle royale, wyścigi, sportówki to nie są żadne must-have'y, bo po prostu mnie takie gatunki nie interesują.

 

No ok, ale to jest dwuznaczne, „musisz mieć” może się odnosić zarówno do autora, jak i do czytelników. Szczególnie biorąc pod uwagę całe zdanie, a nie urywek wyrwany z kontekstu. Bo jeśli by grał rzeczywiście to nie pisałby, że hicior, a jednocześnie, że nie jest przekonany, czy musisz mieć. Z całego zdania wynika, że sugerował się opinią innych (na forach), czy oceną na mecie, bo gdyby grał w grę to miałby pewność, czy musisz mieć, czy warto spróbować. Przeczytaj między wierszami, a nie sugerujesz się, że „musisz mieć” akurat odnosi się do Ciebie, niekoniecznie. Nie napisał, że nie jest przekonany, czy to jest gra, którą musisz mieć, tylko że nie jest przekonany, czy to jest gra TYPU musisz mieć (must have). Mam nadzieję, że pomogłem.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, zdrowywariat napisał:

 

No ok, ale to jest dwuznaczne, „musisz mieć” może się odnosić zarówno do autora, jak i do czytelników. Szczególnie biorąc pod uwagę całe zdanie, a nie urywek wyrwany z kontekstu. Bo jeśli by grał rzeczywiście to nie pisałby, że hicior, a jednocześnie, że nie jest przekonany, czy musisz mieć. Z całego zdania wynika, że sugerował się opinią innych (na forach), czy oceną na mecie, bo gdyby grał w grę to miałby pewność, czy musisz mieć, czy warto spróbować. Przeczytaj między wierszami, a nie sugerujesz się, że „musisz mieć” akurat odnosi się do Ciebie, niekoniecznie. Nie napisał, że nie jest przekonany, czy to jest gra, którą musisz mieć, tylko że nie jest przekonany, czy to jest gra TYPU musisz mieć (must have). Mam nadzieję, że pomogłem.

zdrowywariat

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, zdrowywariat napisał:

 

No ok, ale to jest dwuznaczne, „musisz mieć” może się odnosić zarówno do autora, jak i do czytelników. Szczególnie biorąc pod uwagę całe zdanie, a nie urywek wyrwany z kontekstu. Bo jeśli by grał rzeczywiście to nie pisałby, że hicior, a jednocześnie, że nie jest przekonany, czy musisz mieć. Z całego zdania wynika, że sugerował się opinią innych (na forach), czy oceną na mecie, bo gdyby grał w grę to miałby pewność, czy musisz mieć, czy warto spróbować. Przeczytaj między wierszami, a nie sugerujesz się, że „musisz mieć” akurat odnosi się do Ciebie, niekoniecznie. Nie napisał, że nie jest przekonany, czy to jest gra, którą musisz mieć, tylko że nie jest przekonany, czy to jest gra TYPU musisz mieć (must have). Mam nadzieję, że pomogłem.


Hit =/= must have.
O to mu chodziło. Tyle.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Kurde, kupiłem te 2 części głakamole (są na promocji) i jakie to jest dobre. A jakoś średnio chciało mi się kupować z powodu tej flashowej grafiki i klimatu ala dzień zmarłych. Jakież było moje zdziwienie gdy sam zobaczyłeś jak się gra i jaką to sprawia frajdę grania Juanem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

MierzejX-To jest jedna z tych stu gier na które zerkam przy każdej promocji i już prawie, prawie klikam "kup", ale konsola pyta "jesteś pewien?". No nie jestem. Sprawdzam jutuba, opinie, pytam kolegów i czekam do promocji "f2p". Promocyjne emocje opadają, a ja uświadamiam sobie, że przecież nie lubię tego gatunku gierek. 

Odnośnik do komentarza

Sporo przecen wjechalo na e-shopie. 

 

Splatoon 2 - 166zl

Crash N-Sane Trylogy - 101zl

Octopath Traveler - 166zl

Mario + Rabbids - 59zl

Fifa 19 - 82zl

Resident Evil 4 - 81zl

Castelvania Collection - 56zl

Rayman Legends - 39zl

Monopoly - 39zl

Steam World Dig 2 - 40zl

Steam World Dig - 12zl

Worms - 60zl

Owlboy - 53zl

Fast RMX - 59zl

Trials Risisng - 62zl

South Park Fractured But Whole - 59zl

Outlast 2 - 48zl

Dragonball Xenoverse 2 - 144zl

Mark of the Ninja Remastered - 52zl

Child of Light - 33zl

Villiant Heart - 33zl

 

Jest tego znacznie wiecej.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...