Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Osobiscie bardzo polecam Resident Evil 0. Gra sie i wyglada rewelacyjnie, najpierw jednak polecam ograc RE Remake poniewaz jest to bardzo dobre zakonczenie swietnej serii i gra zostala zrobiona pod zakonczenie serii a gra dwoma postaciami w takim otoczeniu jest rewelacyjna. PS, mylicie mnie z jakims uzytkownikiem? Bylem kiedys na forum a czytam je regularnie i dobrze znam lore

Odnośnik do komentarza

RE4 kozak, ostatnio dwójkę dwa razy skończyłem remakea, a teraz ogrywam czwórkę. Ta gra jest ponadczasowa. Pięknie się gra w takie coś w handheld mode. Jak se pomyślę jaka przy Metroidzie Trylogii byłaby wczuwa, hełm-mały ekran. Niektóre indyki ogrywałem na TVku, a takie gry jak RE4 warto przeżyć drugi raz przenośnie. Indie i porty dostają drugie życie na Switchu, a w sumie, któreś z kolei. I to jest piękne.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakos nigdy nie ogralem zadnego Resident Evila pomimo ze mialem wszystkie PS’y w domu. Zastanawiam sie czy taki remake mnie nie odrzuci? Mechaniki ma jednak sprzed lat i przy braku zzycia z seria oraz zerowym sentymentem gameplaye jak dla mnie wygladaja mocno srednio ... nie wiem czego sie spodziewac?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

@czacha79 A lubisz w ogóle survival horrory? Jeżeli tak to warto.

Spodziewaj się latania multum razy po różnych pokojach żonglując przedmiotami i unikając potworów w niesamowitym klimacie <3

Chyba ogolnie nie lubie horrorow, ale wiem ze RE to klasyk .. tylko nie wiem jak sie zabrac do tej serii ;) Moze lepiej ograc na PS?

Odnośnik do komentarza

Jak cenisz sobie klasyki i nie krzywi cię grafika psx oraz archaiczność to pewnie że tak, ale odradzam RE1 w wersji jakiejkolwiek innej niz remake.

Pierwowzór to taki cringe horror klasy b na dzisiejsze czasy, że chyba takiej dawki nie przeżyjesz. Imo RE 2 i 3 są przez wielu uznawane za najlepsze z czego dwójka jest najłatwiejszą odsłoną.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, czacha79 napisał:

Jakos nigdy nie ogralem zadnego Resident Evila pomimo ze mialem wszystkie PS’y w domu. Zastanawiam sie czy taki remake mnie nie odrzuci? Mechaniki ma jednak sprzed lat i przy braku zzycia z seria oraz zerowym sentymentem gameplaye jak dla mnie wygladaja mocno srednio ... nie wiem czego sie spodziewac?

 

Remake jedynki jest świetny, moim zdaniem najlepsza część, jedyne co Cię może odrzucić to sterowanie, ale może się też podobać, ma swój urok. Ja przy czwórce teraz, w którą gra się zupełnie inaczej, też nie mogłem się przyzwyczaić, ostatni raz grałem w to na GC. Te dwie części powinieneś sprawdzić na początek, bo są najlepsze i zupełnie różne.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odpal Silent Hilla sobie. Tak, jest parę momentów ale nie ma aż tak gęstego i ciężkiego klimatu który przytłacza. Oczywiście sprawa jest indywidualna ale znam sporo osób które wysiadają przy horrorach a RE skończyli. Oczywiście NIE 7, bo ten jest ponoć straszny (jeszcze nie grałem).

Odnośnik do komentarza

Ja grając w którąkolwiek część RE od 1-4, czy SH1 i 2 (w inne nie grałem), czy Dead Space, czy Bioshocka, czy nawet TLOU, miałem ciary momentami. Klimat w tych grach robi robotę i tyle. A że zdarzyło się jeszcze przy tym kilkanaście momentów, że aż serducho mocniej zabiło, jak na przykład pierwszy kontakt z psami, czy wstającym trupem biegaczem, czy spotkanie z panem X, to tym lepiej.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Re remake ma kapitalny klimat (słuchawki i handheld)praktycznie całą grę mógłbym przedreptac zamiast biegać ,jest to gra w której niespiesznie planujesz sobie każde posunięcie trochę jak w szachach. No i daje mi na razie trochę popalić albo wyszedłem z wprawy po tylu latach rozłąki :)

Edytowane przez Rezoo7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...