Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

Temat podobnie jak jego odpowiedniki dla poprzednich konsol od N służy do pisania o cyfrowym kupowaniu, rozmawianiu o mniejszych grach na które szkoda zakładać osobnych tematów oraz wszystkim co z eShopem moze być związane

 

Obecnie zakupiłem dwie gierki i wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu. W przyszłości pojawi się jakieś VC i wtedy pewnie bede tu spamować dosyć mocno.

 

Obecne gierki z Neo-Geo to nie jest VC ale jak ktoś bardzo chce to ma przynajmniej jedna bijatyke 2D (KOF 98) i jeden legendarny shooter (Metal Slug 3).

 

Prosze o podpięcie tematu. 

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kupiłem Shovel Knighta (tzn DLC) i Fast RMX. Sie pobiera wszystko ładnie (w zasadzie juz sie pobrało ale miałem Zelde włączoną na chwile i jeszcze lookam na forumka co chwile). W starych gierkach z Neo Geo jest ten bajer ze dodali online leaderboards wiec przynajmniej mozna sie bawic w masterowanie swojego skilla w celu wykręcania najlepszych wyników. No i Metal SLug zawsze jest odprężający. 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Właśnie jak to jest z tym Shovel Knight. Ograłem na premierę podstawową wersję, potem wyszło darmowe DLC z tym alchemikiem i w sumie nie chciało mi się grać w te same plansze innnym ludzikiem. Czy po tym wyszło coś nowego w sensie nowe plansze?

Odnośnik do komentarza

Właśnie jak to jest z tym Shovel Knight. Ograłem na premierę podstawową wersję, potem wyszło darmowe DLC z tym alchemikiem i w sumie nie chciało mi się grać w te same plansze innnym ludzikiem. Czy po tym wyszło coś nowego w sensie nowe plansze?

Wyszła 3 kampania nowym ludkiem i jest jako stand alone DLC na eShopie za 40zł. Cała gierka ze wszystkim za jakieś 100.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

kampania Spectre Knighta to coś więcej niż Plague Knighta. Poza zwykłym przemodelowaniem plansz mamy plansze zupełnie nowe, nowych przeciwników, plansze sątak zmienione, że masakra. oczywiście nowa fabuła no i sama postać, nowe umiejętności itd itp. do tego dochodzą kolejne bonusy z DLC, np gender swap mode i kolejne dojdą w przyszłości + ostatnia DLC kampania. Dlatego też yacht club postanowił podzielić grę na droższy zestaw Treasure Trove, który wcześniej był po prostu Shovel Knight i każdą kampanię jako stand-alone grę by każdy mógł wybrać w co chce grać :) 

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj chwile w tego Shovela. Gra wygląda ślicznie na małym ekranie. Przy odpowiednim wsparciu devów Switch zajmie miejsce numer jeden do ogrywania indyków. Jest tak za(pipi)iście jak kiedyś na Vicie. Na tą chwilę nowa konsola Nintendo ma u mnie pierwszeństwo w zakupach małych gierek :D

Odnośnik do komentarza

C6GGk-KUsAASAkq.jpg

 

a ja kupilem metal sluga i pobralem fast rmxa :) o fast rmx pisalem w odpowiednim temacie, ale tu garsc slow o metal slugu:

 

gra sie bdb, choc gralem tylko doslownie chwileczke. mamy do wyboru japonska wersje i amerykanska (ale obie po ang, nie mam pojecia czym sie one roznia :dunno:), tryb leaderboardsow (online sa wyniki) i tryb caravan cokolwiek to jest. emulkator daje sobie swietnie rade + oferuje kilka dodatkowych opcji (Zrobilem screena, ale nie chce mi sie juz bawic w wrzucanie przez twittera, sorki :P) gdzie mozemy ustawic trudnosc gry, jezyk, ustawic klawisze jak nam pasuje, wylaczyc/wlaczyc krew, przeczytac instrukcje, wlaczyc widescreen, zmienic polozenie obrazu na ekranie, zmienic jego aspect ratio w dowolny sposob na boki i do gory, mozemy zmienic rotacje obrazu nawet, no w hui opcji + jeszcze filtry wyswietlania itd itp. wyglada legitnie no i calosc chodzi bez zajakniecia, tzn chodzi jak na neogeo ;)

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak juz potestujecie obecne pozycje dajcie znac co najbardziej warto wziac. Mysle zeby cos tam dobrac bo jednak jednq gra nawet tak duza to malo przyda sie cos na krotsze posiedzenia snipper za(pipi)iste we dwojke ogralem demo z druga osoba i wygodnie bylo na tych mini padach.

Shovel knoght na krotkie posiedzenia sie nada czy lepiej cos innego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.