Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jezeli juz boli to raczej to, ze "swiadomi" konsumenci sa pierwsi do cebuli i narzekania ze polska jest olewana przez Nintendo a olewana jest przez niskie slupki sprzedazy.

 

Zeby nie bylo offtopu: Stardew chodzi bez zajakniecia? Mam na PC ale przenosnie ostatnio mam wiecej czasu.

 

wszystko chodzi pięknie, tylko savy długie. w temacie o stardew valley znajdziesz kilka opinii 

 

http://www.psxextreme.info/topic/112804-stardew-valley/page-24

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czekajcie, bo ja nie sprawdziłem, to taka to różnica? Myślałem, że jak w poście Kryspina - 80 vs 56. No nic to, ja akurat tej gierki nie kupuję. Natomiast Shovel jest 100 vs 70. Tylko, że to jest możliwe tylko dlatego, że Nintendo tego nie blokuje, jak tego NIE CHCĄ to robią po prostu autoryzacją na IPki danego kraju i tyle, to ograniczy większość takich akcji. Pytanie też, czy kiedyś nie będzie czystki jak była na Steamie.

 

Jak jest duża różnica to sam kombinuję, to jak czekanie na promocję ;-) Ale wolę kupić na promce w naszym regionie, przy czym gier z Mario nawet z napisami to nie wiem czy się doczekam kiedykolwiek. Szkoda, moje dzieci może by w przyszłości pograły. Ale patrząc na Czechów i ceny SENSa Mini - dalej jesteśmy takim RPA tylko z wyższymi cenami.

Odnośnik do komentarza

No źle odczytałem twojego posta, nie gorączkuj się. Nie spojrzałem, że napisałeś, że JAKBY blablabla. No ale dalej - 32 vs 56 to daje te 24 zł różnicy, więc to dalej sporo, 40% polskiej ceny mniej. Jednak troszkę jest. Natomiast to, że 56 to nie jest bardzo dużo to już inna kwestia.

Odnośnik do komentarza

Tylko, że to jest możliwe tylko dlatego, że Nintendo tego nie blokuje, jak tego NIE CHCĄ to robią po prostu autoryzacją na IPki danego kraju 

 

Przecież to jest debilne rozwiązanie np jesteś zagranicą w pracy i chcesz kupić coś przez neta na swoim polskim koncie to nie kupisz. 

swoją drogą Flame in the Flood wyjdzie na switcha

 

biorę :obama:

Odnośnik do komentarza

Współpraca Nintendo z niezależnymi developerami na Switchu jest bardzo imponująca. Na 3DSie taki Shovel Knight czy inny Pullblox wychodził raz na pół roku, tutaj co tydzień dochodzą kolejne fantastyczne tytuły do ogrania.

 

Super.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Czytałem wczoraj fajny art o tym, bo przyczyny są różnorakie i wszystko składa się fajnie w całość.

 

http://www.gamesindustry.biz/articles/2017-10-04-the-nintendo-switch-indie-gold-rush

 

Nie będę wklejał całego, bo trochę długie. W skrócie: nowa platforma przyciąga małych twórców zanim duże ryby się pojawią, Nintendo zrobiło proces dodawania gierek na platformę bardzo przyjaznym oraz sukcesy pierwszych indorów jak Shovel Knight który na Switchu sprzedał się lepiej niż na pozostałych platformach razem wziętych.

Odnośnik do komentarza

 

Tylko, że to jest możliwe tylko dlatego, że Nintendo tego nie blokuje, jak tego NIE CHCĄ to robią po prostu autoryzacją na IPki danego kraju

Przecież to jest debilne rozwiązanie np jesteś zagranicą w pracy i chcesz kupić coś przez neta na swoim polskim koncie to nie kupisz.

 

swoją drogą Flame in the Flood wyjdzie na switcha

 

https://youtu.be/X_FZVArr-54

 

biorę :obama:

Można inaczej. Po prostu konto ma jeden region, raz wpisany i ew zmiana regionu wiąże się z pisaniem do supportu. Można też tak. Generalnie, teraz nic nie sprawdzają tylko karty ew. odrzuci.

Odnośnik do komentarza

 

Tylko, że to jest możliwe tylko dlatego, że Nintendo tego nie blokuje, jak tego NIE CHCĄ to robią po prostu autoryzacją na IPki danego kraju

Przecież to jest debilne rozwiązanie np jesteś zagranicą w pracy i chcesz kupić coś przez neta na swoim polskim koncie to nie kupisz.

 

swoją drogą Flame in the Flood wyjdzie na switcha

 

https://youtu.be/X_FZVArr-54

 

biorę :obama:

Bardzo fajna gierka. Zapisane w kajeciku.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...